27.01.03, 13:39
Czy moze ktos sie wybiera do Indii lub Indochin w lipcu.?
Chetnie bym sie dołączył.
Mozliwe są inne kierunki.
pozdrawiam
piotr
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka