piotr6 27.01.03, 13:39 Czy moze ktos sie wybiera do Indii lub Indochin w lipcu.? Chetnie bym sie dołączył. Mozliwe są inne kierunki. pozdrawiam piotr Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj