Gość: dr scott IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 22.11.01, 22:42 Ma ktos z was trabanta? Ja nie mam, ale chyba se kupie. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: car Re: Cartoon Trabant IP: *.tarnowskie-gory.sdi.tpnet.pl 11.12.01, 13:14 ja tez nie, ale trabant to calkiem niezle autko! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: loggy Re: Cartoon Trabant IP: *.wbp.zabrze.pl 11.12.01, 14:04 Przynajmniej karoseria nie rdzewieje.. L. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: drcoolj Re: Cartoon Trabant IP: *.asystent.polsl.gliwice.pl 11.12.01, 23:20 co to ma znaczyc! Widze ze nie szanujecie tego jakze wartosciowego samuchodu! W pradawnych czasach czekalo sie na niego 15 lat w DDR-landii ! Pomyslcie sobie o czyms fajnym i wyobraźcie, że czekacie na to 15 lat, to dopiero korba! W ogole to karoseria rdzewieje, o czym sie przekonalem jak przejechalem po wlasnym zderzaku! Tylko shell jest papierzany. Moje poczciwe 'Rennpappe'. Odpowiedz Link Zgłoś