Dodaj do ulubionych

Lizusek za czasów kocięctwa

15.12.13, 23:07
Jestem na urlopie i bardzo tęsknię za moim Lizuskiem. Ulgę przynosi oglądanie jej zdjęć. Podzielę się z Wami kilkoma najładniejszymi z czasów jej kocięctwa (wówczas miała innych opiekunów). Przepraszam za nie najlepszą jakość.

Przy okazji - na zdjęciach widać, że koteńka miała coś na pyszczku. Może wiecie, co to mogło być?


https://imageshack.us/a/img707/1208/97tg.jpg

https://imageshack.us/a/img4/9240/as96.jpg

https://imageshack.us/a/img844/476/55hs.jpg

https://imageshack.us/a/img841/1537/92j8.jpg

https://imageshack.us/a/img703/8343/nkoa.jpg
Obserwuj wątek
    • salimis Re: Lizusek za czasów kocięctwa 15.12.13, 23:22
      Pewnie mokre żarełko bo pyszczek umorusany wink
      Nie dziwię się że za nią tęsknisz. 100% cukru w cukrze wink
    • viki711 Re: Lizusek za czasów kocięctwa 16.12.13, 07:40
      Ojej, jaka ona cudna! Zakochałam sie, ja tez bym tęskniła za takim futerkim, miziaki i pozdrowionka.
      • hanka20074 Re: Lizusek za czasów kocięctwa 16.12.13, 09:23
        no toż to najpiękniejsze maleństwo
        też bym tęskniła
    • olinka20 Re: Lizusek za czasów kocięctwa 16.12.13, 11:55
      Ale słodzinka kochana!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka