neochuan 17.09.04, 12:14 proszę więc adminów, żeby usunęli wszystkie nowe wątki! Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
neochuan Re: dziś jest Światowy Dzień Walki z Nowymi Wątka 17.09.04, 12:21 proszę o pilne usunięcie wątku surrealistycznego. Odpowiedz Link
aard Dlaczego? 17.09.04, 12:35 Czyżby z tak przyziemnych przyczyn, że nie założył go Gość? Odpowiedz Link
pawel-strzalka a myślałem ze dziś jest... 17.09.04, 14:04 ..."clean up the dzierżbór" czyli szprątanie świata Odpowiedz Link
neochuan to sie da połączyć! 17.09.04, 14:06 nie zaśmiecajmy nowymi wątkami na naszych starych śmieciach, czy coś... Odpowiedz Link
aard Pawle [prv] Strzałko 17.09.04, 14:24 Czy Ty nadal (neistety) nie możesz dziś? :-( Czo możesz :-) Patrz na wątek o herbaciarni Odpowiedz Link
pawel-strzalka Re: Pawle [prv] Strzałko 17.09.04, 14:56 jak zapodałem juz we środe, dzis pożegnanie na którym nie moze mnie zabraknąć więc moge wam zaproponowac tylko telepatyczną transmisję na żywo pomiędzy umysłami Odpowiedz Link
aard Biorę! 17.09.04, 15:22 Z tym, że tylko prawe półkule, bo lewą będę miał zajętą mówieniem. paweu-strzalka zaproponowau: > moge wam zaproponowac tylko telepatyczną transmisję na żywo pomiędzy umysłami Odpowiedz Link
meteor2017 Dobrze ze to przeczytalem... 17.09.04, 22:25 ...bo juz mialem zalozyc nowy watek, a nawet dwa, ale by uczcic ŚDWzNW nie zaloze ani pół. No moze Joli i to co najwyzej cwiartke. Odpowiedz Link