Dodaj do ulubionych

dziś jest Światowy Dzień Walki z Nowymi Wątkami!

17.09.04, 12:14
proszę więc adminów, żeby usunęli wszystkie nowe wątki!
Obserwuj wątek
    • neochuan Re: dziś jest Światowy Dzień Walki z Nowymi Wątka 17.09.04, 12:21
      proszę o pilne usunięcie wątku surrealistycznego.
      • aard Dlaczego? 17.09.04, 12:35
        Czyżby z tak przyziemnych przyczyn, że nie założył go Gość?
        • neochuan bo dziś jest ten dzień 17.09.04, 12:39
          i każdy to wie!
          • dziad_borowy ŚDWzNW 17.09.04, 12:43
            ladwnie sie nazywa.
            Dzięrżżżżżżżżżżżżżżżżżż!!
    • pawel-strzalka a myślałem ze dziś jest... 17.09.04, 14:04
      ..."clean up the dzierżbór" czyli szprątanie świata
      • neochuan to sie da połączyć! 17.09.04, 14:06
        nie zaśmiecajmy nowymi wątkami na naszych starych śmieciach, czy coś...
      • aard Pawle [prv] Strzałko 17.09.04, 14:24
        Czy Ty nadal (neistety) nie możesz dziś? :-(
        Czo możesz :-)

        Patrz na wątek o herbaciarni
        • pawel-strzalka Re: Pawle [prv] Strzałko 17.09.04, 14:56
          jak zapodałem juz we środe, dzis pożegnanie na którym nie moze mnie zabraknąć
          więc moge wam zaproponowac tylko telepatyczną transmisję na żywo pomiędzy
          umysłami
          • aard Biorę! 17.09.04, 15:22
            Z tym, że tylko prawe półkule, bo lewą będę miał zajętą mówieniem.

            paweu-strzalka zaproponowau:
            > moge wam zaproponowac tylko telepatyczną transmisję na żywo pomiędzy umysłami
    • meteor2017 Dobrze ze to przeczytalem... 17.09.04, 22:25
      ...bo juz mialem zalozyc nowy watek, a nawet dwa, ale by uczcic ŚDWzNW nie
      zaloze ani pół. No moze Joli i to co najwyzej cwiartke.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka