26.11.05, 23:15
Zeżartych przez gości pączków, z tej okazji cukiernia zatrudni stażystę przy
smażeniu i sprzedawczynię na 0.685 etatu:

meteor2017.fm.interia.pl/index.html#meteory
Polecamy też pysie i ekierki zbajerowane bajaderki. WZetki dla MZTki,
drożdzówki dla tych co lubią pędzić, karpatki dla tych z forum o miłości do
gór i jeszcze napoleonki dla wodzów.

Ponadto kremówki:
-papieskie
-kardynalskie
-prymasowskie
-arcybiskupie
-biskupie
-święte
-błogosławione
-poświęcone

meteor2017.fm.interia.pl/index.html#meteory
Obserwuj wątek
    • szprota wszyscy lubią kremówki 26.11.05, 23:27
      Huann by zjadł taką w musztardówce.
      • meteor2017 ale ale 26.11.05, 23:52
        ale to ketchup po obiedzie

        Kremowki sa jak cebula... nie to nie tak
        Kremowki sa jak ogry, im wieksze, tym lepsze!
      • izakaotomita pozjadałem wszystkie rodzyny 07.04.06, 14:09
        rycerz który mówi Pi (w okresie)
        • izakaotomita posłuchałem wszystkie rangoony 08.04.06, 13:39
          na szlaku do Montypej
          latający cyrkus mknie

          kiperz który kipi Li (ng)

    • meteor2017 52.000 27.11.05, 23:02
      Ha! Niech mnie teraz Utopia goni ;)
      • szprota o kurnia! 27.11.05, 23:18
        faktycznie czas zadbać o RUlicznik.
      • aard o w dupę! 29.11.05, 11:26
        atoci! :))
    • b00g13 5.000 30.11.05, 00:03
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=63&w=9724824&v=2&s=0
    • aard aha 27.04.06, 00:03
      a aard ma 228 do 20.000 :)
      Wychodzi na to, że jak pomożecie, to się zjadą jubileusze i 2/5 wszystkich
      postów na RU będzie MOJE!! :p
      • dziad_borowy Zamawiam pozostałe 3/5 !!! / pierwszy !!! 27.04.06, 15:33
        • aard Hurra! Dziad zgęstniał!! 29.04.06, 16:39
          A kiedy w realu? Może i z monitorem nawet...?
          (Dziadzie, tamten Twój mail mi wcięło, przepraszam, i powiedzże, kiedy Tyś miał
          być w okolicach?)
    • aard 50k /moje? 06.05.06, 22:26
      Tak pytam, bo cóś nagle ciasno się zrybiło :p
      • aard moje! 06.05.06, 22:28
        tutaj:
        forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=10322&w=22470339&a=41390063
        :))
      • h8red kto wie? 06.05.06, 22:29
        Teraz czas na 10k.
        • aard fuckt (100k?) 06.05.06, 22:39
          no to jedziemy z tym spamem, życie przed nami :))
          • mag.gie sorka 06.05.06, 22:41
            ale muszę iść na spacer z psem :>
            • aard no szkoda 06.05.06, 22:47
              buziaki w polą mordkę. Albo nie :p
          • h8red oj tam 06.05.06, 22:43
            Zero w te, zero we wte. Jakieś zero zawsze można będzie z Rządu wziąć.
            • aard co prawda to to 06.05.06, 22:47
              że tam ich nie brakuje. Zaraz! RUzmawiamy o polityce? JAKTO?
              • kotbert A kysz! 06.05.06, 22:55
                Za karę we dwóch musicie przekopać rów głębokijakniewiemco, stąddotamtąd!
    • huann 50.100 07.05.06, 20:22
      ponieważ mi jedynka nie wybiła więc mam z głowy ustrzelenie posta nr 50.100!

      aaArd by nie ustrzelił z smsa maila hi nie nie nie(dobry zjebens ;P)
      • maginiak Re: 50.100 09.05.06, 14:17
        huann napisała:

        (dobry zjebens ;P)



        o jeny, a kto to?
        P.S. Jeśli to nie fruwa na wysokości lamperii to nie chcę wiedzieć!
        • szprota cyfruwa 09.05.06, 14:20
          cy tez nie, ma cwelowski klawisz na kropelkę.
          • maginiak już wiem! 09.05.06, 14:25
            to jest prezerwatywa!
            • szprota ale taka zamierzchła 09.05.06, 14:27
              sto mil za lasem, bo może tam poszli.
            • aard w pewnym sensie 09.05.06, 18:48
              bo koń-serwuje SMSy.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka