neochuan 22.12.03, 14:11 wszystkim rezerwatowiczom, zarówno regularnym, jak i (hihi!) dochodzącym, UTOPII (AŻ PO SAME USZKI!) W ŚWIATACZNYM BARSZCZYKU życzy: ŚWIATAK Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
szprota Dzięki, Neochuanie:) 23.12.03, 20:06 Dużo zdrufka dla ciebie i reszty odchuani;) Odpowiedz Link
keltoi Świątaczne Życzenia Noworoczne :))) 24.12.03, 00:30 Smacznego dyngusa i mokkrego jajka albo coś w tym stylu dużo marzeń dużo spełnień wszelkiego rodzaju nieszarego, niepłaskiego życia miłłości - dużo i z każdej strony :* dla każdego Odpowiedz Link
maginiak Ja też ja też!!! 26.12.03, 19:34 Ja życzę trochę po światakach ( ale czyli niby że nie po ptakach). Ale jezdem usprawiedliwiona, bo byłam szyta. Ale nie powiem gdzie. P.S. A na ostrym dyżurze naprawdę podają pawulonik. Wszystkiego najszego Kochani:-)))) Odpowiedz Link
dziad_borowy Re: Świataczne Życzenia Noworoczne :))) 29.12.03, 11:31 Spoznione zyczenia swiateczne i niespoznione zyczenia noworoczne to jest wlasnie to co wysyla wszystkim Utopcom Dziad z Boru, przez przyjaciol nazywany Dziad z Boru tudziez Ślunskie Kluski Borowe. Dzierżbór z bombką i butelka szampana za 3 dwunasta!!! Odpowiedz Link
maginiak Re: Świataczne Życzenia Noworoczne :))) 29.12.03, 12:03 Otóż ja jeszcze ma dododania, że wcale się nie spóźniłam z tymi poprzednimi życzeniami. Po prostu nie zauważyłam, że nowego roku jeszcze nie było. Były za to święta a ja chyba nie wcelowałam w wątek...ech..byłło minęłło (nie wspominając o wstłętnym miłłym łżysku). Więc teraz, korzystając z okazji, pragnę Wam życzyć Dosiego Roku (tym bardziej, że wciąż nie mam pojęcia, co to znaczy - ale to jest na pewno coś bardzo dobrego:-)) Więc: Dosiego Roku raz jeszcze!!! Dzierżbór dosi rok! Odpowiedz Link
dziad_borowy Codo dosi 29.12.03, 12:13 Biorac pod uwage ze 98 % mieszkanek Gdanska wybiera Dosi Rok jest to niezle wypasiona sprawa. Z niesmiala taka pewnoscia. Dzierżdoś!!! Odpowiedz Link
maginiak Re: Codo dosi 29.12.03, 12:24 dziad_borowy napisał: > Biorac pod uwage ze 98 % mieszkanek Gdanska wybiera Dosi Rok jest to niezle > wypasiona sprawa. To ja już nic więcej nie mam dododosi - skoro Dziad Borowy (we własnej osobie) potwierdza, że dosie roki są git bez dwóch zdań. A te dwa procent, to pewnie mają jakieś uczulenie... Niech nam się dosi! Odpowiedz Link
aard Dosi rak 31.12.03, 13:47 Dusił rak, nieborak, razy kilka, podnieśli mu kilta. Heeeej! Odpowiedz Link
true_blue Re: Świataczne Życzenia Noworoczne :))) 06.01.04, 21:42 Poniewaz spoznilam sie juz okropnie wiec teraz na wszelki wypadek: ZDROWYCH I WESOLYCH SWIAT 2004 oraz SZCZESLIWEGO NOWEGO ROKU 2005!!!!! Odpowiedz Link
neochuan Świataczne Życzenia Noworoczne 2004/05 :))) 20.12.04, 22:43 wszystkim utopcom: dziewczynkom i chłopcom (oraz tym, co się nie zdeklarowali bo są jeszcze całkiem mali) świataka jak cały świat, no i: sto lat! sto lat! Odpowiedz Link
aard Wszystkim RUtopcom życzę 24.12.04, 19:53 co by dziengi byli, knajpy zawsze te co trzeba były otwarte, marazm nie gościł, karp nie ościł, a zębom przesuszenie groziło :-D aard_wigilijnie_znudzony_jak_mors (pa russkij!) Odpowiedz Link
maginiak Wszystkim żytschę!!! 24.12.04, 22:55 ech, Aardzie, co Aard? ja na ten przykład się nie nudzę, bo dostałam klocki i je układam. Dzierżbór klocki, których tak naprawdę nie ma ale wyobrażamy sobie że są i jest zajebiście:-) Odpowiedz Link
aard No, ja dostałem puzzle 27.12.04, 08:02 więc go (ich?) nie ułożyem, oczywiście :-) Odpowiedz Link
lolik2 Aardzie 27.12.04, 08:20 dziwnym zbiegiem okoliczności dostałam pod choinkę to samo co Ty na imieniny u Maginiaków tylko troszkę inne :) Odpowiedz Link
szprota i w tym momencie 27.12.04, 12:36 pożałowałam, że gwiazdka już była, pierwsze urodziny mam dopiero w sierpniu, drugie we wrześniu, a też bym chciała takie. Loliku, a na czym polega, że inne? bez pazurków? Odpowiedz Link
huann Yavorze 19.12.05, 14:35 to taki czas w roku, kiedy wszyscy składają leżak zrzutki i składkowe trambambule. bądź i Ty! Odpowiedz Link
cassani dochodzący 19.12.05, 14:37 zrozumieli ten przytyk! :) skoro doszłem to podziękuję i oddam tym samym i jeszcze więcej! Odpowiedz Link
huann Himery Krismas i Ambiwalentnego Nowego Roku 22.12.05, 16:49 życzę już dziś wszelkim rezerwistom, by nudno nie było. bo opłatek to nie przelewki! Odpowiedz Link
yavorius tym co nie złożyliśmy 23.12.05, 11:23 bo nie mamy ich telefonu: Mnóstwa biorących ryb, Cebulki i Bibułki na świątecznym stole, a w Nowym Roku wszelakiego wymarzonego Ćfu i Fosforu z Zapałek życzą Yaviniaki :) Odpowiedz Link
huann Tym, co od Nich odebrałem pik-pik-pik nokia 5110 23.12.05, 15:33 Wzajemnie i niech Wam się Boguś Narasta!:D Odpowiedz Link
szprota Re: Świataczne Życzenia Noworoczne :))) 23.12.05, 15:17 spokojnych. nie umiem składać życzeń i nie lubię wcale :) Odpowiedz Link
dziad_borowy Coby Wam się!!!! 23.12.05, 20:48 Choinka!!! Co to ja mialem powiedziec? Aha, juz wiem. Slicznej, pluszowej chooinki i chooi wi jak duzo premierow pod nia!!! Zyczy tego Wam Dziad, co to jeszcze tegorocznego karpia na oczy nie widzial. A mimo to juz mu lezka z zalu po nim kapie kapu kap. Dzierżżżż!!! Odpowiedz Link
pawel-strzalka Świataczne Życzenia Noworoczne :))) 24.12.05, 12:55 hu hu huann hu hu huann nasza zima zła... Mnogo zdravlja, sreće, uspeha i sve najbolje želi Vam Pavle-Strelica! Srećan Božic i Nova Godina :) Odpowiedz Link
uerbe Re: Świataczne Życzenia Noworoczne :))) 24.12.05, 19:57 pawel-strzalka napisał: > nasza zima zła... Zła w istocie, chociaż to słowo w znacznym stopniu przyćmiewa to, co sobą tzw. zima prezentuje. Odpowiedz Link
pawel-strzalka Re: Świataczne Życzenia Noworoczne :))) 24.12.05, 22:45 uerbe napisał: > Zła w istocie, chociaż to słowo w znacznym stopniu przyćmiewa to, co sobą tzw. > zima prezentuje. Próbujesz mi udowodnić, że zima to kurwa? Odpowiedz Link
szprota Re: Świataczne Życzenia Noworoczne :))) 24.12.06, 21:29 szprotokoly.blox.pl/2006/12/ZYCZENIA.html Odpowiedz Link
mabiwy Re: Świataczne Życzenia Noworoczne :))) 30.12.06, 22:23 poprzewracał te sreberka Odpowiedz Link
huann Re: ŚWIATAAAK!!!:D:D:D 30.12.06, 23:26 Yellow Beaver, Yellow Beaver... <lalala-lalalalala> Odpowiedz Link
huann zrzut noworoczny z wiadomosci onet.pl. DO SIEGO! 01.01.07, 16:02 Zakopane: policja szuka nożowników Rumunia: dwie oddzielne ceremonie wstąpienia do UE "Wstrząsu nie będzie" - opinie o przyjęciu Bułgarii i Rumunii do UE Indonezja: samolot pasażerski stracił łączność z wieżą Wałbrzych: poszukiwania 7-letniej Grażynki W zwykłej karetce nie będzie już lekarza Lubelskie: tragiczny finał sylwestrowej imprezy Poparzenia i pożary - skutki zabaw petardami "Rok zamknął się »makabrycznym spektaklem«" 9-latek zginął bawiąc się w "śmierć Saddama" Włochy: ponad 500 osób ranionych petardami Wolą nazywać się Janukowycz niż Gnida czy Ryj Wrocław: największy Sylwester w Polsce Odpowiedz Link
meteor2017 zrzut sylwko-noworoczny z wiadomosci onet[DETAILS] 01.01.07, 17:25 Polscy kierowcy zaczynają 2007 rok "na gazie" Kraków: noworoczna kąpiel w Wiśle Sylwester bez prądu na Warmii i Mazurach Krwawy sylwester pod Tatrami Łodzianie żegnali 2006 rok przy dźwiękach muzyki zespołu Perfect Licheń: sylwester w sanktuarium Szczecin: zabawa w centrum miasta Jedni się bawili, inni ciężko pracowali Noworoczne życzenia wrocłwian Mieszkańcy stolicy świętują sylwestra Lubelskie: tragiczny finał sylwestrowej imprezy Poparzenia i pożary - skutki zabaw petardami Gdańsk: "wydzwoniono" nadejście nowego roku Pokryta patyną minuta przed godziną zero: Sylwestrowe trendy- brokat zostanie zapomniany, loczki wrócą do łask Policja będzie czuwać nad witającymi nowy rok w Krakowie Sylwestrowe przygotowania Będzie kłopot z zamawianiem taksówek w Sylwestra? Jak spędzić ostatnią noc 2006 roku? Odpowiedz Link