Dodaj do ulubionych

Świataczne Życzenia Noworoczne :)))

22.12.03, 14:11
wszystkim rezerwatowiczom, zarówno regularnym, jak i (hihi!) dochodzącym,
UTOPII (AŻ PO SAME USZKI!) W ŚWIATACZNYM BARSZCZYKU życzy: ŚWIATAK
Obserwuj wątek
    • szprota Dzięki, Neochuanie:) 23.12.03, 20:06
      Dużo zdrufka dla ciebie i reszty odchuani;)
    • keltoi Świątaczne Życzenia Noworoczne :))) 24.12.03, 00:30
      Smacznego dyngusa i mokkrego jajka
      albo coś w tym stylu
      dużo marzeń
      dużo spełnień wszelkiego rodzaju
      nieszarego, niepłaskiego życia
      miłłości - dużo i z każdej strony
      :* dla każdego
    • aard Za miało wypiłem! 25.12.03, 01:18
      O chujinka! Widzę połówkowo!
      • neochuan eeetam 05.01.04, 15:38
        to choinka z profilu
    • maginiak Ja też ja też!!! 26.12.03, 19:34
      Ja życzę trochę po światakach ( ale czyli niby że nie po ptakach). Ale jezdem
      usprawiedliwiona, bo byłam szyta. Ale nie powiem gdzie. P.S. A na ostrym
      dyżurze naprawdę podają pawulonik. Wszystkiego najszego Kochani:-))))
    • dziad_borowy Re: Świataczne Życzenia Noworoczne :))) 29.12.03, 11:31
      Spoznione zyczenia swiateczne i niespoznione zyczenia noworoczne to jest
      wlasnie to co wysyla wszystkim Utopcom Dziad z Boru, przez przyjaciol nazywany
      Dziad z Boru tudziez Ślunskie Kluski Borowe.
      Dzierżbór z bombką i butelka szampana za 3 dwunasta!!!
    • maginiak Re: Świataczne Życzenia Noworoczne :))) 29.12.03, 12:03
      Otóż ja jeszcze ma dododania, że wcale się nie spóźniłam z tymi poprzednimi
      życzeniami. Po prostu nie zauważyłam, że nowego roku jeszcze nie było. Były za
      to święta a ja chyba nie wcelowałam w wątek...ech..byłło minęłło (nie
      wspominając o wstłętnym miłłym łżysku).
      Więc teraz, korzystając z okazji, pragnę Wam życzyć Dosiego Roku (tym bardziej,
      że wciąż nie mam pojęcia, co to znaczy - ale to jest na pewno coś bardzo
      dobrego:-)) Więc: Dosiego Roku raz jeszcze!!!
      Dzierżbór dosi rok!
      • dziad_borowy Codo dosi 29.12.03, 12:13
        Biorac pod uwage ze 98 % mieszkanek Gdanska wybiera Dosi Rok jest to niezle
        wypasiona sprawa. Z niesmiala taka pewnoscia.
        Dzierżdoś!!!
        • maginiak Re: Codo dosi 29.12.03, 12:24
          dziad_borowy napisał:
          > Biorac pod uwage ze 98 % mieszkanek Gdanska wybiera Dosi Rok jest to niezle
          > wypasiona sprawa.

          To ja już nic więcej nie mam dododosi - skoro Dziad Borowy (we własnej osobie)
          potwierdza, że dosie roki są git bez dwóch zdań. A te dwa procent, to pewnie
          mają jakieś uczulenie...
          Niech nam się dosi!
          • aard Dosi rak 31.12.03, 13:47
            Dusił rak, nieborak, razy kilka,
            podnieśli mu kilta. Heeeej!
    • true_blue Re: Świataczne Życzenia Noworoczne :))) 06.01.04, 21:42
      Poniewaz spoznilam sie juz okropnie wiec teraz na wszelki wypadek:
      ZDROWYCH I WESOLYCH SWIAT 2004 oraz SZCZESLIWEGO NOWEGO ROKU 2005!!!!!
    • neochuan Świataczne Życzenia Noworoczne 2004/05 :))) 20.12.04, 22:43
      wszystkim utopcom:
      dziewczynkom i chłopcom
      (oraz tym, co się nie zdeklarowali
      bo są jeszcze całkiem mali)
      świataka jak cały świat, no i:
      sto lat! sto lat!
    • aard Wszystkim RUtopcom życzę 24.12.04, 19:53
      co by dziengi byli, knajpy zawsze te co trzeba były otwarte, marazm nie gościł,
      karp nie ościł, a zębom przesuszenie groziło :-D

      aard_wigilijnie_znudzony_jak_mors (pa russkij!)
      • maginiak Wszystkim żytschę!!! 24.12.04, 22:55
        ech, Aardzie, co Aard? ja na ten przykład się nie nudzę, bo dostałam klocki i
        je układam.
        Dzierżbór klocki, których tak naprawdę nie ma ale wyobrażamy sobie że są i jest
        zajebiście:-)
        • aard No, ja dostałem puzzle 27.12.04, 08:02
          więc go (ich?) nie ułożyem, oczywiście :-)
          • lolik2 Aardzie 27.12.04, 08:20
            dziwnym zbiegiem okoliczności dostałam pod choinkę to samo co Ty na imieniny u Maginiaków



            tylko troszkę inne :)
            • szprota i w tym momencie 27.12.04, 12:36
              pożałowałam, że gwiazdka już była, pierwsze urodziny mam dopiero w sierpniu,
              drugie we wrześniu, a też bym chciała takie.
              Loliku, a na czym polega, że inne? bez pazurków?
              • lolik2 z z z pazurkami 27.12.04, 16:54
                natomiast to są tygrysie!!!!
                :) pikne
            • aard WOW!! 27.12.04, 16:53
              No właśnie, a jak inne? ;-)
    • yavorius Huannie 19.12.05, 11:29
      Czy to już czas na noworoczne ćfu?
      • huann Yavorze 19.12.05, 14:35
        to taki czas w roku, kiedy wszyscy składają leżak zrzutki i składkowe
        trambambule.
        bądź i Ty!
    • cassani dochodzący 19.12.05, 14:37
      zrozumieli ten przytyk! :)
      skoro doszłem to podziękuję i oddam tym samym i jeszcze więcej!
    • huann Himery Krismas i Ambiwalentnego Nowego Roku 22.12.05, 16:49
      życzę już dziś wszelkim rezerwistom, by nudno nie było.
      bo opłatek to nie przelewki!
    • yavorius tym co nie złożyliśmy 23.12.05, 11:23
      bo nie mamy ich telefonu:

      Mnóstwa biorących ryb, Cebulki i Bibułki na świątecznym stole, a w Nowym Roku
      wszelakiego wymarzonego Ćfu i Fosforu z Zapałek życzą Yaviniaki :)
      • huann Tym, co od Nich odebrałem pik-pik-pik nokia 5110 23.12.05, 15:33
        Wzajemnie i niech Wam się Boguś Narasta!:D
    • szprota Re: Świataczne Życzenia Noworoczne :))) 23.12.05, 15:17
      spokojnych.
      nie umiem składać życzeń i nie lubię wcale :)
    • dziad_borowy Coby Wam się!!!! 23.12.05, 20:48
      Choinka!!! Co to ja mialem powiedziec? Aha, juz wiem. Slicznej, pluszowej
      chooinki i chooi wi jak duzo premierow pod nia!!!
      Zyczy tego Wam Dziad, co to jeszcze tegorocznego karpia na oczy nie widzial. A
      mimo to juz mu lezka z zalu po nim kapie kapu kap.
      Dzierżżżż!!!
    • pawel-strzalka Świataczne Życzenia Noworoczne :))) 24.12.05, 12:55
      hu hu huann
      hu hu huann
      nasza zima zła...

      Mnogo zdravlja, sreće, uspeha i sve najbolje želi Vam Pavle-Strelica!

      Srećan Božic i Nova Godina :)
      • uerbe Re: Świataczne Życzenia Noworoczne :))) 24.12.05, 19:57
        pawel-strzalka napisał:

        > nasza zima zła...

        Zła w istocie, chociaż to słowo w znacznym stopniu przyćmiewa to, co sobą tzw.
        zima prezentuje.
        • pawel-strzalka Re: Świataczne Życzenia Noworoczne :))) 24.12.05, 22:45
          uerbe napisał:

          > Zła w istocie, chociaż to słowo w znacznym stopniu przyćmiewa to, co sobą tzw.
          > zima prezentuje.


          Próbujesz mi udowodnić, że zima to kurwa?
    • aard Niczego 30.12.05, 17:27
      naprawdę niczego. To się przyda.
    • huann Re: Świataczne Życzenia Noworoczne :))) 24.12.06, 14:29
      ide sobie
      • szprota przyszłam sobie 24.12.06, 19:46
        schnę. i słucham Vangelisa.
    • szprota Re: Świataczne Życzenia Noworoczne :))) 24.12.06, 21:29
      szprotokoly.blox.pl/2006/12/ZYCZENIA.html
    • mabiwy Re: Świataczne Życzenia Noworoczne :))) 30.12.06, 22:23
      poprzewracał te sreberka
      • huann ŚWIATAAAK!!!:D:D:D 30.12.06, 22:36
        happy new bear!
        • vauban Re: ŚWIATAAAK!!!:D:D:D 30.12.06, 22:59
          Happy new Beer !
          • vauban Re: ŚWIATAAAK!!!:D:D:D 30.12.06, 23:00
            Oh, and Happy new Beaver !
            • huann Re: ŚWIATAAAK!!!:D:D:D 30.12.06, 23:26
              Yellow Beaver, Yellow Beaver...

              <lalala-lalalalala>
              • szprota Re: ŚWIATAAAK!!!:D:D:D 30.12.06, 23:29
                beave or not to beave?
                • szprota Re: ŚWIATAAAK!!!:D:D:D 30.12.06, 23:30
                  przebobrzyłam z tą angielszczyzną ;]
    • huann zrzut noworoczny z wiadomosci onet.pl. DO SIEGO! 01.01.07, 16:02
      Zakopane: policja szuka nożowników
      Rumunia: dwie oddzielne ceremonie wstąpienia do UE
      "Wstrząsu nie będzie" - opinie o przyjęciu Bułgarii i Rumunii do UE
      Indonezja: samolot pasażerski stracił łączność z wieżą
      Wałbrzych: poszukiwania 7-letniej Grażynki
      W zwykłej karetce nie będzie już lekarza
      Lubelskie: tragiczny finał sylwestrowej imprezy
      Poparzenia i pożary - skutki zabaw petardami
      "Rok zamknął się »makabrycznym spektaklem«"
      9-latek zginął bawiąc się w "śmierć Saddama"
      Włochy: ponad 500 osób ranionych petardami
      Wolą nazywać się Janukowycz niż Gnida czy Ryj
      Wrocław: największy Sylwester w Polsce
      • meteor2017 zrzut sylwko-noworoczny z wiadomosci onet[DETAILS] 01.01.07, 17:25
        Polscy kierowcy zaczynają 2007 rok "na gazie"
        Kraków: noworoczna kąpiel w Wiśle
        Sylwester bez prądu na Warmii i Mazurach
        Krwawy sylwester pod Tatrami
        Łodzianie żegnali 2006 rok przy dźwiękach muzyki zespołu Perfect
        Licheń: sylwester w sanktuarium
        Szczecin: zabawa w centrum miasta
        Jedni się bawili, inni ciężko pracowali
        Noworoczne życzenia wrocłwian
        Mieszkańcy stolicy świętują sylwestra
        Lubelskie: tragiczny finał sylwestrowej imprezy
        Poparzenia i pożary - skutki zabaw petardami
        Gdańsk: "wydzwoniono" nadejście nowego roku

        Pokryta patyną minuta przed godziną zero:

        Sylwestrowe trendy- brokat zostanie zapomniany, loczki wrócą do łask
        Policja będzie czuwać nad witającymi nowy rok w Krakowie
        Sylwestrowe przygotowania
        Będzie kłopot z zamawianiem taksówek w Sylwestra?
        Jak spędzić ostatnią noc 2006 roku?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka