08.10.21, 12:55
a w niej Rachon z szyderczym usmieszkiem i kiwajac glowa jakby byl znawca tematu robi ludziom wode z mozgu:

twitter.com/TOPTVPINFO/status/1446358252426571788
Cytujac Jacka Kurskiego : "ciemny lud to kupi".

Obserwuj wątek
    • astra18 Re: TVPInfo 08.10.21, 15:50
      maria421 napisała:

> a w niej Rachon z szyderczym usmieszkiem i kiwajac glowa jakby byl znawca temat
      > u robi ludziom wode z mozgu:
      >
      > twitter.com/TOPTVPINFO/status/1446358252426571788
      > Cytujac Jacka Kurskiego : "ciemny lud to kupi".
      >

"To co się dziś stało w pewnym sensie prawnym nie istnieje" tako rzecze ojciec Maty.

Rzeczywiście można tylko z politowaniem kręcić głową z szyderczym uśmieszkiem, Maria to kupuje :)
        • astra18 Re: TVPInfo 08.10.21, 16:25
          maria421 napisała:

> Astra kupuje to, co , cytujac Kurskiego, "ciemny lud kupi.
          >
          > Dla Astry byle Rachon albo byle Jaki to sa autorytety.

I znowu nic nie potrafisz konkretnego napisać.
          Kompromitacja.
          Napisz chociaż dlaczego tata Maty uważa że w sensie prawnym to orzeczenie nie istnieje.
            • astra18 Re: TVPInfo 08.10.21, 16:35
              maria421 napisała:

> Astra, a dlaczego Rachon tego nie wyjasnil widzom tylko pogardliwie szydzil z M
              > atczaka?

Boisz się napisać sama odpowiedz?:))))
              Czepiasz się tylko szyderczego uśmieszku Rachonia, tak jakby tata Maty prezydentem był :)
              Na tym się kończy twój argument?
              • maria421 Re: TVPInfo 08.10.21, 16:44
                Astra, moze Ty w PiSowskiej Polsce przyzwyczailas sie ze telewizja publiczna jest po to, zeby "dowalac" kazdemu, kto nie sluzy partii rzadzacej, dlatego obrzydliwe , pelne pogardy usmieszki Rachonia uwazasz za cos na wskros slusznego.

Ja jestem przyzwyczajona do innych standardow dlatego mnie to brzydzi.

Uprzedzajac Twoja odpowiedz- nie za PO nie bylo "tak samo".

• astra18 Re: TVPInfo 08.10.21, 16:48
                  maria421 napisała:

> Astra, moze Ty w PiSowskiej Polsce przyzwyczailas sie ze telewizja publiczna je
                  > st po to, zeby "dowalac" kazdemu, kto nie sluzy partii rzadzacej, dlatego obrzy
                  > dliwe , pelne pogardy usmieszki Rachonia uwazasz za cos na wskros slusznego.
                  >
                  > Ja jestem przyzwyczajona do innych standardow dlatego mnie to brzydzi.
                  >
                  > Uprzedzajac Twoja odpowiedz- nie za PO nie bylo "tak samo".
                  >
                  Za pisanie nie na temat dostawało się pale na języku polskim.

Pogardliwy uśmieszek Rachonia vs przerywanie przemówień przez stacje tv aby "ekspert" dziennikarz mógł "wytłumaczyć " wedle narracji stacji. To drugie to ulubione standardy Marii.

No i jak tam z odpowiedzią na temat słów taty Maty?:) Za trudne ,nie? Trzeba by mieć własne zdanie no nie?:)))(
                  • maria421 Re: TVPInfo 08.10.21, 17:01
                    Astra, to TY piszesz nie na temat.
                    Tematem watku jest TVPInfo i wystepek Rachonia, a nie zdanie ktore Matczak powiedzial u Olejnik. O tym mozemy w innym watku rozmawiac.

Wiec Astra, trzymaj sie tematu, czyli Rachonia w TVPInfo.

• astra18 Re: TVPInfo 08.10.21, 17:06
                      maria421 napisała:

> Astra, to TY piszesz nie na temat.
                      > Tematem watku jest TVPInfo i wystepek Rachonia

Jaki występek? Uśmieszek???
                      Naprawdę o to ci chodzi?????:)

, a nie zdanie ktore Matczak powi
                      > edzial u Olejnik. O tym mozemy w innym watku rozmawiac.

Ale ja cię poprosiłam tutaj o wypowiedź na temat tego co tata Maty powiedzial, co wzbudziło uśmieszek Rachonia, co z kolei wywołało w tobie odraze.
                      Też mi coś:))))
                      >
                      > Wiec Astra, trzymaj sie tematu, czyli Rachonia w TVPInfo.
                      >

A ileż można pisać o różnych odsłonach uśmiechu?????:)

• maria421 Re: TVPInfo 08.10.21, 17:12
                        Astra, ten watek jest o poziomie utrzymywanej z kasy podatnikow (uprzedzajac Twoja reakcje- "przeciez nie z mojej") telewizji panstwowej.

Szyderczy i pogardliwy usmieszek Rachonia jest tylko przykladem.

Zrozumialas teraz o czym jest watek? Masz cos do napisania na ten temat? Jezeli nie masz, to nie musisz przeciez pisac.
                        • astra18 Re: TVPInfo 08.10.21, 17:20
                          maria421 napisała:

> Astra, ten watek jest o poziomie utrzymywanej z kasy podatnikow (uprzedzajac Tw
                          > oja reakcje- "przeciez nie z mojej") telewizji panstwowej.
                          >
                          > Szyderczy i pogardliwy usmieszek Rachonia jest tylko przykladem.

Kim jest tata Maty że Rachon nie może się szyderczo uśmiechać w reakcji na jego słowa?
                          Odpowiesz na to proste pytanie .
                          >
                            • a000000 Re: TVPInfo 08.10.21, 18:06
                              maria421 napisała:

> Astra, Ty niestety naprawde nie rozumiesz ze redaktor panstwowej telewizji nie
                              > powinien pogardliwie traktowac NIKOGO!

program Jedziemy jest programem satyrycznym. Oni zawsze dowcipkują na wesoło.
                                • a000000 Re: TVPInfo 09.10.21, 09:51
                                  maria421 napisała:

> Azerka, program satyryczny to jest kabaret. "Jedziemy" jest programem propagand
                                  > owym.

A czym jest w takim razie "szkło kontaktowe" ?????
                                  • maria421 Re: TVPInfo 09.10.21, 11:04
                                    a000000 napisała:

> A czym jest w takim razie "szkło kontaktowe" ?????

Zasiegnelam wiedzy w internecie

"Jedziemy" to program PUBLICYSTYCZNY

pl.wikipedia.org/wiki/Lista_program%C3%B3w_TVP_Info
                                    Michał Paweł Rachoń (ur. 22 października 1978) – polski polityk, publicysta, dziennikarz prasowy, radiowy i telewizyjny, koszykarz.

pl.wikipedia.org/wiki/Micha%C5%82_Racho%C5%84
                                    Z pewnoscia wiec nie jest satyrykiem i jego program nie jest programem satyrycznym.
                            • astra18 Re: TVPInfo 08.10.21, 19:43
                              maria421 napisała:

> Astra, Ty niestety naprawde nie rozumiesz ze redaktor panstwowej telewizji nie
                              > powinien pogardliwie traktowac NIKOGO!
                              >
                              >
                              Ocena uśmiechu jest kwestia stricte subiektywna:)

Jeszcze masz jakiś "poważny" zarzut merytoryczny do prowadzącego ?:)))
                              • maria421 Re: TVPInfo 08.10.21, 19:56
                                Tak, Astra, mam duzo przeciw POGARDZIE wobec drugiego czlowieka, obojetnie kim by on byl. Szczegolnie duzo mam przeciw POGARDZIE wobec drugiego czlowieka plynacej z panstwowej telewizji sponsorowanej przez pieniadze podatnika (uprzedzam "przeciez nie moje")

Tobie, jak widze, taka oficjalna POGARDA w panstwowej TV odpowiada, co mnie zreszta nie dziwi.
                                • astra18 Re: TVPInfo 08.10.21, 20:02
                                  maria421 napisała:

> Tak, Astra, mam duzo przeciw POGARDZIE wobec drugiego czlowieka, obojetnie kim
                                  > by on byl. Szczegolnie duzo mam przeciw POGARDZIE wobec drugiego czlowieka plyn
                                  > acej z panstwowej telewizji sponsorowanej przez pieniadze podatnika (uprzedzam
                                  > "przeciez nie moje")
                                  >
                                  > Tobie, jak widze, taka oficjalna POGARDA w panstwowej TV odpowiada, co mnie zre
                                  > szta nie dziwi.

O wiele większą pogardę w stosunku do drugiego człowieka oceniam jako próbę zakłamania opinii publicznej stanu faktycznego ,bazując na swoim autorytecie prawnym .
                                  I żal tych ludzi którzy łykają to bez popitki:)
                                  Naprawde, żal.
                                    • astra18 Re: TVPInfo 08.10.21, 20:14
                                      maria421 napisała:

> Astra, najwieksza pogarde dla ludzi to pokazuje caly czas Kaczynski.

Aaa jest Kaczyński:)
                                      Już myślałam że nie napiszesz:)

Rachon jes
                                      > t tylko jednym z jego slugusow, w dosyc niskiej randze.

Nie ten łeb :)
    • a000000 Re: TVPInfo 08.10.21, 18:05
      maria421 napisała:

> a w niej Rachon z szyderczym usmieszkiem i kiwajac glowa jakby byl znawca temat
      > u robi ludziom wode z mozgu:
      >
      > twitter.com/TOPTVPINFO/status/1446358252426571788
      > Cytujac Jacka Kurskiego : "ciemny lud to kupi".

to jest program SATYRYCZNY. Więc prowadzący nie płacze.

Matczak mówił u Olejnik. I się wygłupił. Profesor uczelni wyższej nawołujący do rokoszu, i to prawników.
      • astra18 Re: TVPInfo 08.10.21, 19:45
        a000000 napisała:
        >
        > Matczak mówił u Olejnik. I się wygłupił.

A bo to pierwszy raz?

Profesor uczelni wyższej nawołujący d
        > o rokoszu, i to prawników.

Albo uznający wybory za niekonstytucyjne, do pójścia na nie nawołując :)
          • zbyfauch Re: TVPInfo 08.10.21, 20:53
            Z wyrywków na rundkach. W zupełności wystarczy do wyrobienia sobie zdania.
            Jakby nie było, Szkła Kontaktowego też nie uważam za jakiś cud ironii i szydery.
            Oba programy zbyt schlebiają plebejskiemu poczuciu humoru.
            • astra18 Re: TVPInfo 08.10.21, 21:19
              zbyfauch napisał:

> Z wyrywków na rundkach. W zupełności wystarczy do wyrobienia sobie zdania.
              > Jakby nie było, Szkła Kontaktowego też nie uważam za jakiś cud ironii i szydery
              > .
              > Oba programy zbyt schlebiają plebejskiemu poczuciu humoru.
              >
              To się zrozumieliśmy :)))
        • a000000 Re: TVPInfo 09.10.21, 10:01
          zbyfauch napisał:

> Satyra na poziomie humoru suterena. :)

mylisz się.... często kabaretony prezentują się znacznie niżej.... tak nisko, że nie wiadomo gdzie oczy podziać. Ze wstydu ,że było się świadkiem tak obciachowego poziomu. A tłum ludzi się cieszy i bije brawo. Na tym tle Rachoń świeci intelektem.
          Czuję się wyalienowana z rozentuzjowanego tłumu.
          • zbyfauch Re: TVPInfo 09.10.21, 10:16
            Kabaretony są gadaną wersją "kultury biesiadnej".
            Pozostają jedynie wspomnienia Kabaretu Starszych Panów, niechby Studia 202, czy Dialogów Na Cztery Nogi.
            Prawdziwą, inteligentną szyderę, można okazjonalnie znaleźć w internetach.
            • maria421 Re: TVPInfo 09.10.21, 11:06
              zbyfauch napisał:

> Kabaretony są gadaną wersją "kultury biesiadnej".
              > Pozostają jedynie wspomnienia Kabaretu Starszych Panów, niechby Studia 202, czy
              > Dialogów Na Cztery Nogi.
              > Prawdziwą, inteligentną szyderę, można okazjonalnie znaleźć w internetach.
              >

Pelna zgoda .

Dodam jeszcze Kabaret Dudek
                • zbyfauch Re: TVPInfo 13.10.21, 14:31
                  ja.nusz napisał:

> Mario, załóż wątek pt. "Woda jest mokra", to już Ci Astra wytłumaczy, że się my
                  > lisz...

Nie, napisze, że że za Tuska woda też była mokra. Poza tym zatruta i napędzająca niemieckie młyny.
    • maria421 Re: TVPInfo 19.10.21, 19:50
      Kleczek, czyli sponsorowany pieniedzmi "wspolpracownik" TVP Info pyta Tuska dlaczego on "zohydza UE".

U PiSowcow wszystko jest na opak. Jak PiSowiec powie ze cos jest czarne, to nalezy sprawdzic, bo pewnie jest biale.

Tupet, arogancja, KLAMSTWA , manipulacje, odwracanie kota ogonem to ich chleb powszedni.

To Duda nazwal kiedys UE "wspolnota z ktorej nic nie wynika", Suski mowi o "okupacji brukselskiej", ale dla Kleczka ( i dla PiSu) to Tusk "zohydza UE".

OBRZYDLIWOSC!
    • maria421 Re: TVPInfo 30.10.21, 08:44
      W Polsce 6,8% inflacja.

A o czym informuje TVP Info?

Jak Donald Tusk „walczył” z inflacją, gdy sam był premierem

Wedlug TVPiS , dla Polakow przerazonych wzrostem cen w 2021 roku nie powinno byc wazne jak dalej sie potoczy sytuacja, kiedy inflacja sie wyplaszczy i co robi rzad PiS w tym kierunku.
      Dla Polakow, wedlug PiSiej szczekaczki, wazne ma byc co robil Tusk DZIESIEC lat temu.

• a000000 Re: TVPInfo 30.10.21, 18:51
        maria421 napisała:

......

śmieszy mnie takie porównywanie rzeczy nieporównywalnych. Na inflację ma wpływ bardzo dużo czynników, zmiennych czynników. Zależnych od wielu parametrów, wydarzeń.... 10 lat temu sytuacja światowa była zupełnie inna niż dziś. Każde państwo było w INNYM miejscu.... niektórym sytuacja gospodarcza się poprawiła, niektórym pogorszyła....
        Nawet warunki klimatyczne się zmieniły.... dziś więcej mamy terenów zagrożonych suszą.... z brakiem wody....
        to ma wielki wpływ na ceny żywności, a co za tym idzie... na wszystkie ceny (droga żywność powoduje presję płacową, a to ciągnie ceny w górę).

• maria421 Re: TVPInfo 31.10.21, 08:57
          Azerko, tu wcale nie chodzi o porownywanie sytuacji ktore wtedy i teraz doprowadzily do inflacji. Tu chodzi o to, ze rzad PiS - ktorego TVPInfo jest tuba propagandowa- nie ma zadnego innego przekazu dla obywateli przerazonych ciaglym wzrostem cen, niz pokazywac im jak Tusk sobie radzil z inflacja 10 lat temu.
          Azerko, powiedz, pomoze Ci ta wiadomosc przy nastepnych zakupach? Jak bedziesz ogladala ceny zywnosci na polkach, to bedzie Ci lzej ze Tusk sobie- wedlug PiSu- tez nie radzil?

Oczywiscie TVPInfo nie przypomni, ze wtedy Kaczynski mowil ze on by onblizyl akcyze na paliwo, a teraz, bedac u wladzy, mowi ze tego nie zrobi, bo panstwo potrzebuje pieniedzy.
          • a000000 Re: TVPInfo 31.10.21, 12:27
            maria421 napisała:

niz pokazywac im jak Tusk sobie radzil z inflacja 10 lat temu.

wcale sobie nie radził.... Istnieje wiele czynników inflacyjnych, na które nawet premier nie ma wpływu. Wówczas to był krach finansowy na świecie (spowodowany wadliwą polityką finansową braku reakcji na bankowe piramidy finansowe )... dziś inflację napędza ogólnoświatowa pandemia. Tu nawet wszechmocny Kaczor jest bezradny.

> Azerko, powiedz, pomoze Ci ta wiadomosc przy nastepnych zakupach? Jak bedziesz
            > ogladala ceny zywnosci na polkach, to bedzie Ci lzej ze Tusk sobie- wedlug PiSu
            > - tez nie radzil?

na pewno.... może nawet zaproponuję w kasie, że więcej zapłacę????

>
            > Oczywiscie TVPInfo nie przypomni, ze wtedy Kaczynski mowil ze on by onblizyl ak
            > cyze na paliwo, a teraz, bedac u wladzy, mowi ze tego nie zrobi, bo panstwo pot
            > rzebuje pieniedzy.

O czym Ty prawisz???? Poziom akcyzy w Unii ustaliła Komisja Europejska.... nasze paliwo jest na najniższym poziomie i już niżej zejść się nie da.

Ale nawet gdyby się dało - każde państwo musi dbać o własne dochody, a akcyza tym jest. Jeśli zwiększa się socjal, to gdzieś dziurę załatać trzeba. To chyba jasne.
            I dotyczy każdego rządu, również tuskowego. Tusk podniósł VAT bo nie potrafił ukrócić złodziejstwa watowskiego. I budżet mu się nie spinał.
            Z tą mafią watowską jest afera, gdyż po przystąpieniu do UE Polska została poinformowana o mafiach watowskich działających w unijnej gospodarce. Więc nikt nie może gadać, że nie wiedział więc się nie przygotował.

• maria421 Re: TVPInfo 31.10.21, 13:13
              a000000 napisała:

> wcale sobie nie radził.... Istnieje wiele czynników inflacyjnych, na które naw
              > et premier nie ma wpływu. Wówczas to był krach finansowy na świecie (spowodowan
              > y wadliwą polityką finansową braku reakcji na bankowe piramidy finansowe )... d
              > ziś inflację napędza ogólnoświatowa pandemia. Tu nawet wszechmocny Kaczor jes
              > t bezradny.

No ale wtedy, badac w opozycji, Kaczor gardlowal co on by zrobil gdyby rzadzil. Teraz, kiedy rzadzi, zapomnial o tym co mowil 10 lat temu.

> O czym Ty prawisz???? Poziom akcyzy w Unii ustaliła Komisja Europejska.... nas
              > ze paliwo jest na najniższym poziomie i już niżej zejść się nie da.

Tansze paliwo jest w Bulgarii i Rumunii

www.avd.de/kraftstoff/benzinpreise-in-europa/preise-fuer-superkraftstoff

Z tego, co mi wiadomo, UE okresla na jakie produkty ma byc nalozona akcyza, ale nie ustala wysokosci akcyzy.
              Kaczynski chyba o tym wiedzial kiedy 10 lat temu domagal sie obnizenia akcyzy?

> Ale nawet gdyby się dało - każde państwo musi dbać o własne dochody, a akcyza t
              > ym jest. Jeśli zwiększa się socjal, to gdzieś dziurę załatać trzeba. To chyba j
              > asne.
              > I dotyczy każdego rządu, również tuskowego. Tusk podniósł VAT bo nie potrafił u
              > krócić złodziejstwa watowskiego. I budżet mu się nie spinał.
              > Z tą mafią watowską jest afera, gdyż po przystąpieniu do UE Polska została poin
              > formowana o mafiach watowskich działających w unijnej gospodarce. Więc nikt nie
              > może gadać, że nie wiedział więc się nie przygotował.

Ale PiS po 6 latach nie obnizyl VATu, najwyrazniej ten poziom mu odpowiada

Niemcy obnizyli VAT w czasie pandemii z 19% na 16% i z 7% na 5%

• a000000 Re: TVPInfo 31.10.21, 15:41
                maria421 napisała:

> No ale wtedy, badac w opozycji, Kaczor gardlowal co on by zrobil gdyby rzadzil.
                > Teraz, kiedy rzadzi, zapomnial o tym co mowil 10 lat temu.

a Ty polityków nie znasz???? zawsze gardłują na przeciwnika. A co teraz Tusk robi???? nie tylko gardłuje ale i szczuje.

> Tansze paliwo jest w Bulgarii i Rumunii

akcyza jest tylko częścią ceny wynikowej.

> Z tego, co mi wiadomo, UE okresla na jakie produkty ma byc nalozona akcyza, ale
                > nie ustala wysokosci akcyzy.

Słyszałam, że narzucone są nie kwoty tylko widełki od-do, w procentach. Nawet nie wiem, od czego to mają być te procenty. Na cenę samochodu też się składa kilka czynników, ale akcyza nie jest od ich sumy. Zdaje się że nie od VAT ale głowy nie dam.

> Ale PiS po 6 latach nie obnizyl VATu, najwyrazniej ten poziom mu odpowiada

nie obniżył, bo rozdaje kasę społeczeństwu.

>
                > Niemcy obnizyli VAT w czasie pandemii z 19% na 16% i z 7% na 5%

ale Niemcy to bardzo bogaty kraj. Trudno porównywać.

I widzisz, tu mam kolejny przyczynek przeciw państwu unijnemu. Dopóki nie wyrównają się podatki, emerytury, płace.... to nie ma o czym mówić.
                A może tak KE zarządzi, że najpierw trzeba wyrównać płace i warunki pracy, a potem dopiero wprowadzać jednoczenie? Inna byłaby rozmowa i mniejszy sprzeciw. Bez wyrównania warunków zawsze pozostaniemy w Unii dziadami. A to mi się nie podoba.

• maria421 Re: TVPInfo 31.10.21, 16:09
                  a000000 napisała:

> a Ty polityków nie znasz???? zawsze gardłują na przeciwnika. A co teraz Tusk r
                  > obi???? nie tylko gardłuje ale i szczuje.

Jasne, tylko Kaczynski nie szczuje.

> Słyszałam, że narzucone są nie kwoty tylko widełki od-do, w procentach. Nawet n
                  > ie wiem, od czego to mają być te procenty. Na cenę samochodu też się składa kil
                  > ka czynników, ale akcyza nie jest od ich sumy. Zdaje się że nie od VAT ale gło
                  > wy nie dam.

Czyli jakis margines jest pozostawiony rzadom

> nie obniżył, bo rozdaje kasę społeczeństwu.

Niemcy tez duzo rozdaja a jednak obnizyli, choc tylko na czas pandemii.

> ale Niemcy to bardzo bogaty kraj. Trudno porównywać.

A Polska nie? Przeciez od lat PiS sie chwali jak Polska sie bogaci.

> I widzisz, tu mam kolejny przyczynek przeciw państwu unijnemu. Dopóki nie wyrów
                  > nają się podatki, emerytury, płace.... to nie ma o czym mówić.
                  > A może tak KE zarządzi, że najpierw trzeba wyrównać płace i warunki pracy, a po
                  > tem dopiero wprowadzać jednoczenie? Inna byłaby rozmowa i mniejszy sprzeciw. B
                  > ez wyrównania warunków zawsze pozostaniemy w Unii dziadami. A to mi się nie pod
                  > oba.

Pamietasz sprawe "pracownikow delegowanych"? Kto protestowal jak kierowcy Tirow mieli na terenie Niemiec dostawac niemiecka stawke minimalna?

• a000000 Re: TVPInfo 31.10.21, 16:24
                    maria421 napisała:

> Jasne, tylko Kaczynski nie szczuje.

ostatnio w ogóle mało mówi.

> A Polska nie? Przeciez od lat PiS sie chwali jak Polska sie bogaci.

a ja mówię tak: ne chwalis, ne chwalis, łudsze Bohu pomolis.... (fonetycznie po ukraińsku).

> Pamietasz sprawe "pracownikow delegowanych"? Kto protestowal jak kierowcy Tiro
                    > w mieli na terenie Niemiec dostawac niemiecka stawke minimalna?

transport jest w ogóle pomieszany.... skoro pracownicy pracują w kilku krajach, rozwiązanie powinno być jednakowe dla wszystkich. I niezależne od kraju siedziby firmy.
      • astra18 Re: TVPInfo 30.10.21, 20:04
        "Przewodniczący Platformy Obywatelskiej deklaruje, że w razie zwycięstwa opozycji w wyborach zagłosuje za Trybunałem Stanu dla Jarosława Kaczyńskiego, poprze także usunięcie z urzędu prezydenta Andrzeja Dudy."

Z wywiadu dla Onetu .

O ho hooo, powiało groza....
        Rozpędza się ryży.
        • zbyfauch Re: TVPInfo 30.10.21, 20:27
          astra18 napisał:

> "Przewodniczący Platformy Obywatelskiej deklaruje, że w razie zwycięstwa opozyc
          > ji w wyborach zagłosuje za Trybunałem Stanu dla Jarosława Kaczyńskiego, poprze
          > także usunięcie z urzędu prezydenta Andrzeja Dudy."
          >
          > Z wywiadu dla Onetu .
          >
          > O ho hooo, powiało groza....
          > Rozpędza się ryży.

Byłem przeciwny stawianiu Ziobry przed trybunałem. Niestety posłuchano mnie. 😭
          • zbyfauch Re: TVPInfo 30.10.21, 20:29
            W przypadku Ziobry byłyby szanse, że po prostu przestanie szkodzić.
            Ewentualne (choć raczej nieprawdopodobne ) postawienie ponurego dziada zrobiłoby z niego kolejnego męczennika wyklętego, bez praktycznego znaczenia.
    • maria421 Re: TVPInfo 01.11.21, 12:42
      Co prawda nie TVPInfo tylko Wiadomosci TVP, ale i tak jedna kurwizja ktora "inscenizacje" przedstawia jako rzeczywistosc :

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,27755705,wiadomosci-tvp-tlumacza-sie-po-materiale-o-migrantach-w-sieci.html#s=BoxOpImg4
    • maria421 Re: TVPInfo 04.11.21, 17:10
      Niewyobrazalne za taki typ nadal pracuje w publicznej telewizji :

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,27766076,bulwersujace-slowa-w-tvp-jakimowicz-kiedy-sluzby-graniczne.html#do_w=46&do_v=142&do_st=RS&do_sid=288&do_a=288&s=BoxNewsImg1

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka