27.02.05, 20:30
ładne dziewczyne ,kobiece i zagadkowe:)
Czy ktoś miał dziewczynę Rosjankę?Jakie są ?
Obserwuj wątek
    • ampolion Re: Rosjanki 27.02.05, 22:35
      Takie:
      images.google.com/images?sourceid=mozclient&ie=utf-8&oe=utf-8&q=russian+girls
      • krutikow Re: Rosjanki 28.02.05, 10:26
        Brawo, apolion, to sie nazywa konkretna odpowiedz na pytanie, pelna i globalna,
        ze sie tak wyraze!! Pozdrawiam
        • okeanelzy Re: Rosjanki 28.02.05, 12:16
          Tiakkk, szczególnie na pierwsza jest bardzo tajmnicza.
        • capajew Re: Rosjanki 03.03.05, 17:11
          Krutikow albo jesteś przewrażliwiona, albo wszystko się Tobie kojarzy {norma u
          kobiet}. Link sprawdiłem, różne rzeczy tam są, niekoniecznie "te".

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka