morris3 27.02.05, 20:30 ładne dziewczyne ,kobiece i zagadkowe:) Czy ktoś miał dziewczynę Rosjankę?Jakie są ? Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ampolion Re: Rosjanki 27.02.05, 22:35 Takie: images.google.com/images?sourceid=mozclient&ie=utf-8&oe=utf-8&q=russian+girls Odpowiedz Link
krutikow Re: Rosjanki 28.02.05, 10:26 Brawo, apolion, to sie nazywa konkretna odpowiedz na pytanie, pelna i globalna, ze sie tak wyraze!! Pozdrawiam Odpowiedz Link
okeanelzy Re: Rosjanki 28.02.05, 12:16 Tiakkk, szczególnie na pierwsza jest bardzo tajmnicza. Odpowiedz Link
capajew Re: Rosjanki 03.03.05, 17:11 Krutikow albo jesteś przewrażliwiona, albo wszystko się Tobie kojarzy {norma u kobiet}. Link sprawdiłem, różne rzeczy tam są, niekoniecznie "te". Odpowiedz Link