27.06.03, 12:47
...odbierz poczte z gazetowego adresu :))


--
Instytut Bibliofilstwa i Pozytywnego Myślenia
dyr.: Moooni, prof. h.c. CUD
moooni@gazeta.pl
icq 46479443
Obserwuj wątek
    • pinch Re: Pinch... 27.06.03, 12:58
      moooni napisała:

      > ...odbierz poczte z gazetowego adresu :))

      OK.
      przed 14ta wysle maila, ze "FR" zglasza wymieniona kwote :)

      Ps. ok 13.30 bede "w terenie", ale chyba nic sie nie stanie, jesli sie troche
      spoznilbym...;-)
      • pinch poprawka 27.06.03, 13:02
        A niech to myslalem ze termin ubiega jutro... Bede wiec zmuszony wyslac ok
        13.20... Pasuje? :-)

        • naka Re: prosba !!! 27.07.03, 14:30
          Czy mozesz mi podac jak najszybciej dokładny adres dentystki z Jana Pawła
          łacznie z nazwiskiem. Wyslij mi na konto gazetowe bo pewnie nazwiska nie
          bedziesz chciał tu ujawnic !!!

          PILNE !!!!

          Naka.
          • pinch Re: prosba !!! 28.07.03, 10:11
            B. Przybysz
            ul. JP II 74/66
            tel. 365-95-65
            • roman_j Re: prosba !!! 28.07.03, 10:16
              pinch napisał:

              > B. Przybysz
              > ul. JP II 74/66
              > tel. 365-95-65

              Może ja też skorzystam. :-))
              • pinch Re: prosba !!! 28.07.03, 10:46
                roman_j napisał:

                > Może ja też skorzystam. :-))

                A proszę Cie bardzo :-)
                Ps. Niniejszym oswiadczam, ze w zaden sposob nie jestem spokrewniony z
                wymieniona pania lekarz i z podania jej adresu nie czerpie zadnych korzysci
                finansowych. Jak rowniez nie dostaje prowizji "od zęba" ;-)
                • roman_j Re: prosba !!! 28.07.03, 11:46
                  pinch napisał:

                  > roman_j napisał:
                  >
                  > > Może ja też skorzystam. :-))
                  >
                  > A proszę Cie bardzo :-)
                  > Ps. Niniejszym oswiadczam, ze w zaden sposob nie jestem spokrewniony z
                  > wymieniona pania lekarz i z podania jej adresu nie czerpie zadnych korzysci
                  > finansowych. Jak rowniez nie dostaje prowizji "od zęba" ;-)

                  Ale może przynajmniej dostaniesz gratis znieczulenie, jeśli zajdzie taka
                  potrzeba. ;-))
                  • pinch Re: prosba !!! 28.07.03, 11:55
                    roman_j napisał:

                    > Ale może przynajmniej dostaniesz gratis znieczulenie, jeśli zajdzie taka
                    > potrzeba. ;-))

                    Nie umiem sie przymawiac o podarki w stosunku do kobiet ;-)
                    Kiedys kupujac obecny samochod powiedzialem sprzedajacej dziewczynie, ze milym
                    zwyczajem jest to, ze zawsze dostaje jakies prezenty ;-)) Ona odrzekla: "to
                    musi pani dyrektor zadecydowac".
                    A pani dyrektor okazala sie uroczą brunetką i zamiast o podarkach zaczalem
                    cos "ględzić" w stylu "wplyw monsunów na rozwoj kolarstwa w Chinach"... ;-)
                    • naka Re: prosba !!! 29.07.03, 10:05
                      Dziekuje !!!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka