mortuus
07.11.03, 09:19
Składam samokrytykę w charakterze niepisania na forum :( W PLO jestem raz na
2-3 tygodnie i tylko wtedy mam net. W tej dziurze (Wa-wie) naprawde jest
problem z dostepem do netu. Czekam na wejscie netlandii do mojego bloku, bo
Neostrada za 150 zeta, to nie zabawa na studencka kieszen. Jak mi juz poloza
tego neta, to zapcham forum ;)