Dodaj do ulubionych

Samokrytyka

07.11.03, 09:19
Składam samokrytykę w charakterze niepisania na forum :( W PLO jestem raz na
2-3 tygodnie i tylko wtedy mam net. W tej dziurze (Wa-wie) naprawde jest
problem z dostepem do netu. Czekam na wejscie netlandii do mojego bloku, bo
Neostrada za 150 zeta, to nie zabawa na studencka kieszen. Jak mi juz poloza
tego neta, to zapcham forum ;)
Obserwuj wątek
    • roman_j Re: Samokrytyka 07.11.03, 10:33
      mortuus napisał:

      > Składam samokrytykę w charakterze niepisania na forum :(

      Samokrytyka przyjęta. :-))

      > W PLO jestem raz na 2-3 tygodnie i tylko wtedy mam net.

      Jesli bywasz u nas tak często, to może przywoziłbyś nam nalepki do akcji "Podaj
      książkę", tudzież same książki "uwalniane" w Wa-wie? To tak w ramach pokuty za
      grzech niepisania. :-)

      > W tej dziurze (Wa-wie) naprawde jest problem z dostepem do netu. Czekam na
      > wejscie netlandii do mojego bloku, bo Neostrada za 150 zeta, to nie zabawa na
      > studencka kieszen. Jak mi juz poloza tego neta, to zapcham forum ;)

      Trzymam za słowo. W przeciwnym wypadku przy okazji najbliższej wizyty w stolicy
      za kołnierz zaprowadzę Cię do jakiejś kawiarenki internetowej, żebyś wiedział,
      że takie przybytki w Warszawie też są i to w dużych ilościach. :-))
      • mortuus Re: Samokrytyka 10.11.03, 20:14
        Wyfruwam znowu do wawki, ale teraz "obiecankuję", że będę stamtąd nadawał
        pikantne korespondencje (jak MAriusz Mix Kolanko). 3majcie sie!!!
        • roman_j Re: Samokrytyka 11.11.03, 00:05
          mortuus napisał:

          > Wyfruwam znowu do wawki, ale teraz "obiecankuję", że będę stamtąd nadawał
          > pikantne korespondencje (jak MAriusz Mix Kolanko).

          Skoro maja być pikantne, to może lepiej w stylu Marcelego Mex-Kilonka (zwanego
          też Teqillą). Wielkiego miłośnika czerwonej fasoli i buritos. ;-)))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka