13.02.04, 00:06
Mogę przyjmować już gratulacje tongue_outPP
Obserwuj wątek
    • adhamah Re: 35000 13.02.04, 00:07
      rozpracowałem Twój plan ale za późno
      Gratulacjesmile))
      • very_famous Re: 35000 13.02.04, 00:09
        Żaden plan. Przypadek.
        • adhamah Re: 35000 13.02.04, 00:09

          smile

        • sloggi Re: 35000 13.02.04, 00:10
          Aż strach się bać co to będzie za balanga już za 65.000 postów smile
          • adhamah Re: 35000 13.02.04, 00:11
            sloggi napisał:

            > Aż strach się bać co to będzie za balanga już za 65.000 postów smile

            Oj! Będzie wtedy się działo smile))
            • sloggi Re: 35000 13.02.04, 00:22
              adhamah napisał:

              > sloggi napisał:
              >
              > > Aż strach się bać co to będzie za balanga już za 65.000 postów smile
              >
              > Oj! Będzie wtedy się działo smile))

              Masz jakiś Adhamahu pomysł?
          • very_famous Re: 35000 13.02.04, 00:12
            Zaraz moment - a za 35000 ADMIN NIE PRZEWIDZIAŁ ŻADNEJ NAGRODY
            PIENIĘŻNEJ/RZECZOWEJ/NIEPOTRZEBNE SKREŚLIĆ?
            • sloggi Re: 35000 13.02.04, 00:14
              A może coś bardziej realnego? Może być lampka wina w lokalu bez drzwi do
              toalety?
              • very_famous Re: 35000 13.02.04, 00:16
                Oj kusisz abym spać nie poszła - lampka wina OK byle nie ze sklepu z używaną
                żywnością.
                • sloggi Re: 35000 13.02.04, 00:18
                  Na Natolinie znamy sklep z Kryształem Górskim, a teraz sączymy ze szklanek
                  Arcoroc płyn zwany Sophią "Gamza", zamiast spać sprawdź co masz w barku.
                  • very_famous Re: 35000 13.02.04, 00:19
                    Nie mam barku.
                    • sloggi Re: 35000 13.02.04, 00:22
                      A zatem gdzie trzymasz pewne wesołe napoje?
                      • very_famous Re: 35000 13.02.04, 00:24
                        Sloggi przecież wiesz że ja nie PIJĘ!
                        A w ogóle to już śpię!
                        • sloggi Re: 35000 13.02.04, 00:25
                          Jak to nie pijesz? - chora jakaś jesteś na wątrobę, czy co?
                          Wyspisz sie po śmierci, teraz czasami szkoda na to czasu.
                          • very_famous Re: 35000 13.02.04, 00:26
                            A widziałeś mnie kiedyś pijaną?
                            • sloggi Re: 35000 13.02.04, 00:28
                              very_famous napisała:

                              > A widziałeś mnie kiedyś pijaną?

                              Nawet u mnie na parapetówce do drzwi doszłaś sama, nieprawdaż?
                              • very_famous Re: 35000 13.02.04, 00:30
                                Eeeeee, nie pamiętam...
                                • sloggi Re: 35000 13.02.04, 00:31
                                  very_famous napisała:

                                  > Eeeeee, nie pamiętam...

                                  Coś takiego, przecież sama napisałaś, że nie widziałem Ciebie po
                                  spożyci smile))))))))))))))))))))))
                                  • jackussi 1000 zawsze był w Sobotę lub Niedzielę 13.02.04, 07:46
                                    widzę,że w salonie intensywniej teraz
                                    • czarna33 Re: 1000 zawsze był w Sobotę lub Niedzielę 13.02.04, 08:01
                                      No i bardzo dobrzesmileTeraz trzeba będzie być czujniejszym tongue_out
                                      • sloggi Re: 1000 zawsze był w Sobotę lub Niedzielę 13.02.04, 20:45
                                        A co stoi na przeszkodzie aby w ten weekend "pękł" następny pełny tysiączek?
                                        • very_famous Re: 1000 zawsze był w Sobotę lub Niedzielę 13.02.04, 20:56
                                          Nic, jeśli szanowny admin przysiądzie PORZĄDNIE w Salonie na jakims wygodnym
                                          meblu i postuka w klawiaturkę.
                                          • sloggi Re: 1000 zawsze był w Sobotę lub Niedzielę 13.02.04, 21:03
                                            Planuję w Salonie spędzić jutrzejszy wieczór, więc wszystko jest możliwe.
                                            • very_famous Re: 1000 zawsze był w Sobotę lub Niedzielę 13.02.04, 21:05
                                              Ja po pracy też niczego nie planuję, więc może sobota/niedziela będzie dla...no
                                              właśnie - kto ustrzeli kolejne koło?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka