very_famous 13.02.04, 00:06 Mogę przyjmować już gratulacje PP Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
sloggi Re: 35000 13.02.04, 00:10 Aż strach się bać co to będzie za balanga już za 65.000 postów Odpowiedz Link
adhamah Re: 35000 13.02.04, 00:11 sloggi napisał: > Aż strach się bać co to będzie za balanga już za 65.000 postów Oj! Będzie wtedy się działo )) Odpowiedz Link
sloggi Re: 35000 13.02.04, 00:22 adhamah napisał: > sloggi napisał: > > > Aż strach się bać co to będzie za balanga już za 65.000 postów > > Oj! Będzie wtedy się działo )) Masz jakiś Adhamahu pomysł? Odpowiedz Link
very_famous Re: 35000 13.02.04, 00:12 Zaraz moment - a za 35000 ADMIN NIE PRZEWIDZIAŁ ŻADNEJ NAGRODY PIENIĘŻNEJ/RZECZOWEJ/NIEPOTRZEBNE SKREŚLIĆ? Odpowiedz Link
sloggi Re: 35000 13.02.04, 00:14 A może coś bardziej realnego? Może być lampka wina w lokalu bez drzwi do toalety? Odpowiedz Link
very_famous Re: 35000 13.02.04, 00:16 Oj kusisz abym spać nie poszła - lampka wina OK byle nie ze sklepu z używaną żywnością. Odpowiedz Link
sloggi Re: 35000 13.02.04, 00:18 Na Natolinie znamy sklep z Kryształem Górskim, a teraz sączymy ze szklanek Arcoroc płyn zwany Sophią "Gamza", zamiast spać sprawdź co masz w barku. Odpowiedz Link
very_famous Re: 35000 13.02.04, 00:24 Sloggi przecież wiesz że ja nie PIJĘ! A w ogóle to już śpię! Odpowiedz Link
sloggi Re: 35000 13.02.04, 00:25 Jak to nie pijesz? - chora jakaś jesteś na wątrobę, czy co? Wyspisz sie po śmierci, teraz czasami szkoda na to czasu. Odpowiedz Link
sloggi Re: 35000 13.02.04, 00:28 very_famous napisała: > A widziałeś mnie kiedyś pijaną? Nawet u mnie na parapetówce do drzwi doszłaś sama, nieprawdaż? Odpowiedz Link
sloggi Re: 35000 13.02.04, 00:31 very_famous napisała: > Eeeeee, nie pamiętam... Coś takiego, przecież sama napisałaś, że nie widziałem Ciebie po spożyci )))))))))))))))))))))) Odpowiedz Link
jackussi 1000 zawsze był w Sobotę lub Niedzielę 13.02.04, 07:46 widzę,że w salonie intensywniej teraz Odpowiedz Link
czarna33 Re: 1000 zawsze był w Sobotę lub Niedzielę 13.02.04, 08:01 No i bardzo dobrzeTeraz trzeba będzie być czujniejszym Odpowiedz Link
sloggi Re: 1000 zawsze był w Sobotę lub Niedzielę 13.02.04, 20:45 A co stoi na przeszkodzie aby w ten weekend "pękł" następny pełny tysiączek? Odpowiedz Link
very_famous Re: 1000 zawsze był w Sobotę lub Niedzielę 13.02.04, 20:56 Nic, jeśli szanowny admin przysiądzie PORZĄDNIE w Salonie na jakims wygodnym meblu i postuka w klawiaturkę. Odpowiedz Link
sloggi Re: 1000 zawsze był w Sobotę lub Niedzielę 13.02.04, 21:03 Planuję w Salonie spędzić jutrzejszy wieczór, więc wszystko jest możliwe. Odpowiedz Link
very_famous Re: 1000 zawsze był w Sobotę lub Niedzielę 13.02.04, 21:05 Ja po pracy też niczego nie planuję, więc może sobota/niedziela będzie dla...no właśnie - kto ustrzeli kolejne koło? Odpowiedz Link