Dodaj do ulubionych

alarm : skarpetki do sandałów

21.05.10, 21:13

Kontrowersyjny trend - skarpetki do sandałów wzbudzają skrajne
emocje. Czy Polki się odważą?

Projektanci, niczym w zmowie, postawili na wygodę i dodatkowy
element zdobny - skarpetki zakładane do sandałów. Do tej pory takie
posunięcie uważane było za faux pax i nie pomagały w zmianie tego
poglądu co ekscentryczniejsze gwiazdy, pojedynczy projektanci czy
szafiarki.

www.groszki.pl/groszki/1,95942,7915003,Trend_alarm__skarpetki_do_sandalow.html
Obserwuj wątek
    • tjbazuka Re: alarm : skarpetki do sandałów 21.05.10, 21:38
      Sybeliusz to uwielbia ten temat!
      hyhy.
      • skiela1 Re: alarm : skarpetki do sandałów 22.05.10, 05:00
        tjaa
        teraz moda na odwrytke:]
        • ewa9717 Re: alarm : skarpetki do sandałów 22.05.10, 08:49
          Z czegoś bidule muszą żyć, to i wymyslają na każdy sezon wink
          • czarna9610 Re: alarm : skarpetki do sandałów 22.05.10, 10:27
            W sandałam i skarpetkach nie będzie wygodnie.
            • mi.ka.n Re: alarm : skarpetki do sandałów 22.05.10, 11:00
              Wcale żle te dziewczyny w sandałach i skarpetkach nie wyglądaja.
              • dede43 Re: alarm : skarpetki do sandałów 23.05.10, 14:02
                mi.ka.n napisała:

                > Wcale żle te dziewczyny w sandałach i skarpetkach nie wyglądaja.


                Pod warunkiem, że są bardzo młode. Dziewczyna w moim wieku będzie wyglądała
                koszmarnie, no chyba, że te skarpetki będzie nosiła z tenisówkami, adidasami
                itp. No i oczywiście do spodni, rybaczek czy szortów. Do sukienki, spódnicy - nigdy.
                Ale to moda dla naszej Nelly R. Doczekała się.
                • mi.ka.n Re: alarm : skarpetki do sandałów 23.05.10, 17:12
                  Zgadzam sie z Toba Dede 43.
    • tygrysgreen Re: alarm : skarpetki do sandałów 22.05.10, 11:24
      >skarpetki do sandałów wzbudzają skrajne emocje.
      rety, emocje z powodu skarpetek? w dodatku skrajne? chyba niektórzy mają zbyt
      spokojne życie suspicious
      pomysł w ogóle bardzo dobry, będzie ciepło w stopy
    • gazeta_mi_placi Re: alarm : skarpetki do sandałów 22.05.10, 11:29
      Beznadziejny pomysł.
      • pia.ed Re: alarm : skarpetki do sandałów 22.05.10, 12:31

        Ja czesto jadac na plaze wkladam do plaskich sandalkow krotkie
        (do kostki) skarpetki w podobnym kolorze, bo nie znosze
        miec piasku i trawy miedzy palcami...
        W krotkich bialych skarpetkach widzialam tez wielu mezczyzn w Malmö.

        Natomiast kiedy znajomy mlody Polak zalozyl do sandalow
        sprane, brazowe, do pol lydki skarpetki, gorsze niz noszone do
        polbutow przez 80-letnich emerytow, to nie wytrzymalam ...
        Zawiozlam chlopaka do sklepu gdzie sa krociutkie skarpetki
        w roznych kolorach, dla dzieci, kobiet i mezczyzn,
        i mu kupilam, bo wstydzilam sie z nim jezdzic rowerem ...
        • kafeterianka Re: alarm : skarpetki do sandałów 22.05.10, 16:09
          Skarpetki do sandalów- to no- no, niezaleznie od akurat ogloszonej mody uncertain
          • skiela1 Re: alarm : skarpetki do sandałów 22.05.10, 16:49
            kafeterianka napisała:

            > Skarpetki do sandalów- to no- no, niezaleznie od akurat ogloszonej
            mody uncertain

            No tak,ale to ,ze nie nosimy skarpet do sandalow to tez narzucona
            moda,ktora urosla do rangi przestepstwa,kiedy od niej sie uchylamysmile
        • pia.ed Re: alarm : skarpetki do sandałów 22.05.10, 16:42

          Zapomnialam zaznaczyc, ze chlopak ten mialna sobie szorty,
          wiec te dlugie, ciemne skarpetki bylo widac na kilometr. A tak w
          ogole to Szwedzi sa bardzo wyluzowani, i nikt nie interesuje sie jak
          ktos inny wyglada.



          pia.ed napisała:
          kiedy znajomy mlody Polak zalozyl do sandalow
          > sprane, brazowe, do pol lydki skarpetki, gorsze niz noszone do
          > polbutow przez 80-letnich emerytow, to nie wytrzymalam

    • wawa.1 Re: alarm : skarpetki do sandałów 23.05.10, 18:57
      Jak dziewczyna ma zgrabne nogi to wszystko pasuje,nawet welniane skarpetywink

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka