Dodaj do ulubionych

Śniadanko

21.07.04, 08:22
Co jadacie na śniadania najchętniej? Bo właśnie biorę się za przyrządzanie
pasty z twarogu z różnościami na słono. Ktoś reflektuje?
Obserwuj wątek
    • agniecha_k Re: Śniadanko 21.07.04, 09:16
      śniadanka zazwyczaj nie jadam
      z czystego lenistwa - nie chce mi se po prostu go robić
      co innego gdy ktoś przygotuje, najlepiej jeszcze do łózka z gorącą kawa
      przyniesie smile
    • akeda Re: Śniadanko 21.07.04, 10:01
      ja poproszę o twarożek, najlepiej w salaterce ...... pychota
    • altu Re: Śniadanko 21.07.04, 10:23
      jak twarozek - to tylko na slodko
      z cynamonem i jablkami
      albo inaczej, ale na slodko! koniecznie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka