xkropka 21.07.04, 08:22 Co jadacie na śniadania najchętniej? Bo właśnie biorę się za przyrządzanie pasty z twarogu z różnościami na słono. Ktoś reflektuje? Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
agniecha_k Re: Śniadanko 21.07.04, 09:16 śniadanka zazwyczaj nie jadam z czystego lenistwa - nie chce mi se po prostu go robić co innego gdy ktoś przygotuje, najlepiej jeszcze do łózka z gorącą kawa przyniesie Odpowiedz Link
akeda Re: Śniadanko 21.07.04, 10:01 ja poproszę o twarożek, najlepiej w salaterce ...... pychota Odpowiedz Link
altu Re: Śniadanko 21.07.04, 10:23 jak twarozek - to tylko na slodko z cynamonem i jablkami albo inaczej, ale na slodko! koniecznie Odpowiedz Link