Dodaj do ulubionych

Weekend :)

24.09.04, 16:28
Wszystkiego dobrego z tej okazji smile
Obserwuj wątek
    • geograf Re: Weekend :) 24.09.04, 17:20
      Nareszcie!
      Korzystajmy, korzystajmy...
      • very_famous Re: Weekend :) 24.09.04, 20:26
        Zapowiada się interesująco wink
    • wedrowiec2 Re: Weekend :) 24.09.04, 17:22
      Pierwszy wolny od paru lat weekend będę miała za cztery tygodnie. Ciekawe czy
      dożyję i przeżyję?
      • geograf Re: Weekend :) 24.09.04, 17:24
        a czemuż to?
        znając życie pewnie będziesz miała tyle rzeczy do zrobienia, że weekend nie będzie wolny...
        jednakże ja Ci źle nie życzę.
        Trzymaj się!
        Co słychać w Szczecinie?
        • wedrowiec2 Re: Weekend :) 24.09.04, 17:32
          W trzeci wtorek października mam Bardzo Ważny Egzamin. Moja dalsza kariera
          zawodowa opiera się na nim. Wynik i tak będzie dopiero za pół rokusmile
          W Szczecinie rządzą Ptaki okołołódzkiesad Jest coraz gorzej i głupiej.
          • geograf Re: Weekend :) 24.09.04, 17:38
            wedrowiec2 napisała:

            > W trzeci wtorek października mam Bardzo Ważny Egzamin. Moja dalsza kariera
            > zawodowa opiera się na nim. Wynik i tak będzie dopiero za pół rokusmile

            uuu...to moje czarne prognozy się nie spełnią i naprawdę wypoczniesz!
            Ucz się ucz,bo nauki to potęgi klucz,a gdy będziesz mniała tych kluczy wiele, to zostaniesz....tongue_out

            > W Szczecinie rządzą Ptaki okołołódzkiesad Jest coraz gorzej i głupiej.
            opowiadaj, bom ciekaw!
            a co z Jurczykiem?
            • wedrowiec2 Re: Weekend :) 24.09.04, 17:45
              Uczę się, uczę i przestać nie mogę.
              Jurczyk oczywiście jest prezydentem, ale nie ma dnia, by w prasie nie pojawiły
              się takie artykuły miasta.gazeta.pl/szczecin/1,34939,2301717.html
              Miasto ma w planach zabranie lotniska, które istnieje od lat przedwojennych i
              postawienie na tych terenach jakiejś iluzorycznej budowli. W zamian aeroklub ma
              dostać podmokłą wysepkę poprzecinaną licznymi kanałami, albo leżace odłogiem,
              pagórkowate tereny leżące na jakimś zadupiu. Na szczęście ostatnie zdanie
              należy do Aeroklubu, który patrzy ze zdziwieniem, jak jego tereny są wirtualnie
              dzielone i zagospodarowywanesmile
              Dużo i długo można pisać o władzach miasta...
              • geograf Re: Weekend :) 24.09.04, 17:58
                Widzisz, u Was przynajmniej GW patrzy na ręce prezydentowi.
                U nas wygląda to jakby redaktor naczelny GW był w bliskich stosunkach z prezydentem i jego świtą.,..krytykę rzadko uświadczysz. Nie było nawet drobiny informacji o stracie przez miasto 35 mln euro z UE, bo źle przygotowano wniosekuncertain
                Nie mamy dobrych prezydentów...

                to lotnisko-gdzie ono się znajduje? ono jest tylko użytkowane przez aeroklub?
                • wedrowiec2 Re: Weekend :) 24.09.04, 18:11
                  Lotnisko znajduje się w Dąbiu. W latach sześćdziesiatych pełniło funkcję
                  lotniska pasażerskiego. Jednak ze względu na coraz większe (i cięższe) samoloty
                  ruch pasażerski został przeniesiony do Goleniowa.
                  Tutaj www.szczecin.pl/inwestor/pl/6_0_pl.htm są zdjęcia lotniska.
                  Przeczytałam też treść. Ciekawa jestem, kiedy było to aktualizowane?
    • czarna33 Re: Weekend :) 24.09.04, 19:00
      Weekend,a mnie sie najnormalniej chce spac o tej porzesad
    • sloggi Re: Weekend :) 25.09.04, 15:23
      Jakby ktoś nie zauważył to właśnie trwa.
      • czarna33 Re: Weekend :) 25.09.04, 15:31
        No to naszykowałam siły i idę się łikendowacsmile))
      • adhamah Re: Weekend :) 25.09.04, 15:33
        Zacznę zauważać dopiero za tydzień, a raczej JUŻ za tydzień sad
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka