very_famous 24.09.04, 16:28 Wszystkiego dobrego z tej okazji Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
wedrowiec2 Re: Weekend :) 24.09.04, 17:22 Pierwszy wolny od paru lat weekend będę miała za cztery tygodnie. Ciekawe czy dożyję i przeżyję? Odpowiedz Link
geograf Re: Weekend :) 24.09.04, 17:24 a czemuż to? znając życie pewnie będziesz miała tyle rzeczy do zrobienia, że weekend nie będzie wolny... jednakże ja Ci źle nie życzę. Trzymaj się! Co słychać w Szczecinie? Odpowiedz Link
wedrowiec2 Re: Weekend :) 24.09.04, 17:32 W trzeci wtorek października mam Bardzo Ważny Egzamin. Moja dalsza kariera zawodowa opiera się na nim. Wynik i tak będzie dopiero za pół roku W Szczecinie rządzą Ptaki okołołódzkie Jest coraz gorzej i głupiej. Odpowiedz Link
geograf Re: Weekend :) 24.09.04, 17:38 wedrowiec2 napisała: > W trzeci wtorek października mam Bardzo Ważny Egzamin. Moja dalsza kariera > zawodowa opiera się na nim. Wynik i tak będzie dopiero za pół roku uuu...to moje czarne prognozy się nie spełnią i naprawdę wypoczniesz! Ucz się ucz,bo nauki to potęgi klucz,a gdy będziesz mniała tych kluczy wiele, to zostaniesz.... > W Szczecinie rządzą Ptaki okołołódzkie Jest coraz gorzej i głupiej. opowiadaj, bom ciekaw! a co z Jurczykiem? Odpowiedz Link
wedrowiec2 Re: Weekend :) 24.09.04, 17:45 Uczę się, uczę i przestać nie mogę. Jurczyk oczywiście jest prezydentem, ale nie ma dnia, by w prasie nie pojawiły się takie artykuły miasta.gazeta.pl/szczecin/1,34939,2301717.html Miasto ma w planach zabranie lotniska, które istnieje od lat przedwojennych i postawienie na tych terenach jakiejś iluzorycznej budowli. W zamian aeroklub ma dostać podmokłą wysepkę poprzecinaną licznymi kanałami, albo leżace odłogiem, pagórkowate tereny leżące na jakimś zadupiu. Na szczęście ostatnie zdanie należy do Aeroklubu, który patrzy ze zdziwieniem, jak jego tereny są wirtualnie dzielone i zagospodarowywane Dużo i długo można pisać o władzach miasta... Odpowiedz Link
geograf Re: Weekend :) 24.09.04, 17:58 Widzisz, u Was przynajmniej GW patrzy na ręce prezydentowi. U nas wygląda to jakby redaktor naczelny GW był w bliskich stosunkach z prezydentem i jego świtą.,..krytykę rzadko uświadczysz. Nie było nawet drobiny informacji o stracie przez miasto 35 mln euro z UE, bo źle przygotowano wniosek Nie mamy dobrych prezydentów... to lotnisko-gdzie ono się znajduje? ono jest tylko użytkowane przez aeroklub? Odpowiedz Link
wedrowiec2 Re: Weekend :) 24.09.04, 18:11 Lotnisko znajduje się w Dąbiu. W latach sześćdziesiatych pełniło funkcję lotniska pasażerskiego. Jednak ze względu na coraz większe (i cięższe) samoloty ruch pasażerski został przeniesiony do Goleniowa. Tutaj www.szczecin.pl/inwestor/pl/6_0_pl.htm są zdjęcia lotniska. Przeczytałam też treść. Ciekawa jestem, kiedy było to aktualizowane? Odpowiedz Link
czarna33 Re: Weekend :) 24.09.04, 19:00 Weekend,a mnie sie najnormalniej chce spac o tej porze Odpowiedz Link
czarna33 Re: Weekend :) 25.09.04, 15:31 No to naszykowałam siły i idę się łikendowac)) Odpowiedz Link
adhamah Re: Weekend :) 25.09.04, 15:33 Zacznę zauważać dopiero za tydzień, a raczej JUŻ za tydzień Odpowiedz Link