kamil905 19.05.05, 01:46 Co robicie kiedy nie możecie usnąć? Jakieś wypróbowane metody na tytułową bezsenność? Ostatecznie kiedy nic nie skutkuje, to jak wypełniacie sobie czas? Ja np odkopuje stare zdjęcia, ksiązki, listy, płyty. Taka wycieczka w przeszłość Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
skiela1 Re: Bezsenność 19.05.05, 01:50 Ja za bardzo nie moge sobie pozwolic na odkopywanie czegokolwiek(no chyba ze pod drzewem)bo moj mily wstaje o 6-tej do pracy.No ewentualnie biore ksiazke i do drugiego pokoju zmykam) Odpowiedz Link
kamil905 Re: Bezsenność 19.05.05, 01:54 tak o drugiej w nocy kopanie pod drzewem mogłoby wydać się podejrzane Odpowiedz Link
sloggi Re: Bezsenność 19.05.05, 01:55 Stam się zając czymś przyjemnym, najczęściej czytam zaległosci Odpowiedz Link
groha Re: Bezsenność 19.05.05, 01:56 Siedzę w salonie, kładę się, wstaję, rozwiązuję krzyżówki, kładę się, czytam, słucham muzyki, medytuję, ptaki się budzą, wstaję. Jest rano i po problemie Odpowiedz Link