Dodaj do ulubionych

Bezsenność

19.05.05, 01:46
Co robicie kiedy nie możecie usnąć? Jakieś wypróbowane metody na tytułową
bezsenność? Ostatecznie kiedy nic nie skutkuje, to jak wypełniacie sobie
czas? Ja np odkopuje stare zdjęcia, ksiązki, listy, płyty. Taka wycieczka w
przeszłośćtongue_out
Obserwuj wątek
    • skiela1 Re: Bezsenność 19.05.05, 01:50
      Ja za bardzo nie moge sobie pozwolic na odkopywanie czegokolwiek(no chyba ze
      pod drzewem)bo moj mily wstaje o 6-tej do pracy.No ewentualnie biore ksiazke i
      do drugiego pokoju zmykamsmile)
      • kamil905 Re: Bezsenność 19.05.05, 01:54
        tak o drugiej w nocy kopanie pod drzewem mogłoby wydać się podejrzanetongue_out
    • sloggi Re: Bezsenność 19.05.05, 01:55
      Stam się zając czymś przyjemnym, najczęściej czytam zaległosci smile
    • groha Re: Bezsenność 19.05.05, 01:56
      Siedzę w salonie, kładę się, wstaję, rozwiązuję krzyżówki, kładę się, czytam,
      słucham muzyki, medytuję, ptaki się budzą, wstaję. Jest rano i po problemiesmile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka