Dodaj do ulubionych

Punkty tanich opłat

28.07.05, 23:34
Ponad 470 osób oszukał właściciel punktów tanich opłat. Na odzyskanie
pieniędzy nie mają najmniejszych szans. Na swoich klientach oszust zarobił...
ponad 170 tysięcy złotych!
miasta.gazeta.pl/lodz/1,35136,2840976.html
Obserwuj wątek
    • rembert Re: Punkty tanich opłat 29.07.05, 08:08
      ja wiedziałem, że tak będzie
    • eulalija Re: Punkty tanich opłat 29.07.05, 08:40
      Wczesną wiosną na Ursynowie też coś podobnego się stało. Otworzono taki punkt,
      żeby było zupełnie mało śmieśnie to panie z poczty skierowały tam moją Babcię
      (87 lat), że będzie miała bliżej i taniej. Babcia opłaciła tam dwa rachunki
      telefoniczne. Efekt? Wyłączony telefon. Podobno toczy się dochodzenie, ale
      Babcia i tak musiała zapłacić rachunki ponownie by tepsa włączyła jej znowu
      telefon. Jest to drańskie oszukiwanie ludzi starszych, na swój sposób bardzo
      naiwnych (przecież mają pieczątkę na rachunku, prawda? czyli mają zapłacone) i
      po prawdzie bardzo biednych, szukających jakiś tańszych możliwości (moja Babcia
      ma renty ok. 660 zł)
      • muraszka1 Re: Punkty tanich opłat 29.07.05, 08:54
        omijam takie miejsca szerokim łukiem
    • gagunia Re: Punkty tanich opłat 29.07.05, 10:52
      Nigdy w takim punkcie nie placilam rachunkow, bo nie mam zaufania
      Ale moj kolega prowadzi ten biznes w nieduzym miescie i calkiem niezle mu sie
      wiedzie - czyli jednak sporo ludzi korzysta.
    • rafi.raf Re: Punkty tanich opłat 29.07.05, 11:09
      szkoda, ze tyle osob oszukuje ludzi. sama idea punktow jest szczytna. sam place
      rachunki za rodzine (mam darmowe przelewy przez internet).
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka