sloggi 28.07.05, 23:34 Ponad 470 osób oszukał właściciel punktów tanich opłat. Na odzyskanie pieniędzy nie mają najmniejszych szans. Na swoich klientach oszust zarobił... ponad 170 tysięcy złotych! miasta.gazeta.pl/lodz/1,35136,2840976.html Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
eulalija Re: Punkty tanich opłat 29.07.05, 08:40 Wczesną wiosną na Ursynowie też coś podobnego się stało. Otworzono taki punkt, żeby było zupełnie mało śmieśnie to panie z poczty skierowały tam moją Babcię (87 lat), że będzie miała bliżej i taniej. Babcia opłaciła tam dwa rachunki telefoniczne. Efekt? Wyłączony telefon. Podobno toczy się dochodzenie, ale Babcia i tak musiała zapłacić rachunki ponownie by tepsa włączyła jej znowu telefon. Jest to drańskie oszukiwanie ludzi starszych, na swój sposób bardzo naiwnych (przecież mają pieczątkę na rachunku, prawda? czyli mają zapłacone) i po prawdzie bardzo biednych, szukających jakiś tańszych możliwości (moja Babcia ma renty ok. 660 zł) Odpowiedz Link
muraszka1 Re: Punkty tanich opłat 29.07.05, 08:54 omijam takie miejsca szerokim łukiem Odpowiedz Link
gagunia Re: Punkty tanich opłat 29.07.05, 10:52 Nigdy w takim punkcie nie placilam rachunkow, bo nie mam zaufania Ale moj kolega prowadzi ten biznes w nieduzym miescie i calkiem niezle mu sie wiedzie - czyli jednak sporo ludzi korzysta. Odpowiedz Link
rafi.raf Re: Punkty tanich opłat 29.07.05, 11:09 szkoda, ze tyle osob oszukuje ludzi. sama idea punktow jest szczytna. sam place rachunki za rodzine (mam darmowe przelewy przez internet). Odpowiedz Link