piano_barti 17.09.05, 11:17 fajny i nietypowy jak na Amerykę film, eksponujący nastrój, koloryt życia w największej potędze świata i bawiący niezłym humorem, kosztem akcji. Polecam. Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
rene8 Re: Breoken Flowers 17.09.05, 11:20 czy ty czytasz wmoich myslach czy to telepatia? usmiech Odpowiedz Link
sloggi Re: Broken Flowers 17.09.05, 13:03 Twarz głównego bahatera irytowała mnie przez cały film. Odpowiedz Link
skiela1 Re: Broken Flowers 17.09.05, 19:17 sloggi napisał: > Twarz głównego bahatera irytowała mnie przez cały film. Urodziwy nie jest Odpowiedz Link
iksmd Re: Broken Flowers 18.09.05, 19:59 Jakos rudno bylo w nim widzien neizapomnanego amanta nawet po 20 latach. Ja bylam wczoraj w Atlanticu, film byl dokladnie taki jak oczekiwalam. Interesujacy i zaskakujacy szczegolnie jesli chodzi chodzi o standardowe amerykanskie filmy Odpowiedz Link