Dodaj do ulubionych

Breoken Flowers

17.09.05, 11:17
fajny i nietypowy jak na Amerykę film, eksponujący nastrój, koloryt życia w
największej potędze świata i bawiący niezłym humorem, kosztem akcji. Polecam.
Obserwuj wątek
    • piano_barti Re: Breoken Flowers 17.09.05, 11:17
      Broken miało być oczywiściebig_grin
      • rene8 Re: Breoken Flowers 17.09.05, 11:20
        czy ty czytasz wmoich myslach czy to telepatia?
        usmiech
    • sloggi Re: Broken Flowers 17.09.05, 13:03
      Twarz głównego bahatera irytowała mnie przez cały film.
      • skiela1 Re: Broken Flowers 17.09.05, 19:17
        sloggi napisał:

        > Twarz głównego bahatera irytowała mnie przez cały film.
        Urodziwy nie jestsmile
        • iksmd Re: Broken Flowers 18.09.05, 19:59
          Jakos rudno bylo w nim widzien neizapomnanego amanta nawet po 20 latach. Ja
          bylam wczoraj w Atlanticu, film byl dokladnie taki jak oczekiwalam.

          Interesujacy i zaskakujacy szczegolnie jesli chodzi chodzi o standardowe
          amerykanskie filmy
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka