rene8 08.12.05, 18:13 www.ojciec-dyrektor.de/grzechy.htm "W razie nie uiszczenia opłat pokutnych spowiedź jest nieważna! Do następnego rachunku sumienia dolicz kolejny grzech ciężki!" Normalnie padam na kolana! Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
rene8 c.d. idiotyzmów 08.12.05, 18:23 wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,3054655.html a wyszło to z... forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=643&w=32772162 Odpowiedz Link
magdajeden Re: c.d. idiotyzmów 08.12.05, 19:06 hehehe, to moja ulubiona szkoła i moja ulubiona siostra dyrektorka!! moja córka jakiś czas temu wraz z kilkoma innymi dziecmi w jej wielu (wtedy 10 lat) została wyrzucona z tej wspaniałej szkoły. a że też mi sie nie chciało robić wtedy dymu szkoda mi było dzieciaka, bo, mimo bardzo wysokiej średniej, nie pasowała wychowawczyni i w/w dyrektorce i poleciała za.... KRADZIEŻ I KŁAMSTWO. a co! małego przestępce mam w domu ) a co ukradli ci bandyci? już wyjaśniam: wyjęli klucze ze wszystkich możliwych miejsc na jednym piętrze i sprytnie je schowali. a nastepnie, potworni kryminalisci, bali przyznac się do tego przestępstwa publicznie na napredce zorganizowanym apelu dla całej szkoły. jedna z dziewczynek nie wytrzymała nerwowo i wyrzuciła klucze. no i dramat!! dzieciom zabronino wyjechac na wycieczkę a potem po nadzwyczajnej radzie pedagogicznej - usunięto ze szkoły. na szczescie moje dziecko trafiło do normalnej szkoły (rodzice zmądrzeli i zamiast wozić godzinami dzieciaki wysyłają je do szkoły pod domem) i jest wreszcie szczęśliwe. hehe, dużo mogę poopowiadać o szkole u sióstr Niepokalanek ) duuużo. Odpowiedz Link
rene8 Re: c.d. idiotyzmów 08.12.05, 19:12 Magda popowiadaj Moja kuzynka chodzi na Czerniakowską (wawa) i jak słysze to ..brrrrr. Odpowiedz Link
magdajeden Re: c.d. idiotyzmów 08.12.05, 19:18 terror, normalny terror. mieszkaliśmy na tyle daleko od wawy, że zdarzało nam się utknąć w korkach. dzieci dostawały w samochodzie prawie ataków histerii ze strachu, że się spóźnią. a nie są nerwowe ani histeryczne. młodsza córka nie dala się kiedyś wprowadzić do szkoły -wczepila się w siatkę ogrodzeniową i nie było takie mocnego, który by ją oderwał. ciekawe co siostra dyrektorka robiła spóźnialskim. albo tym bez mundurka.... cały problem z moją starszą córką polegał na tym (cytat z wychowawczyni - moher nad moherami) "że ma za silną osobowość", i dzieciaki słuchają jej a nie pani A. a pani A. trzy razy próbowała namóić dzieciaka do "współpracy" (czytaj donoszenia) ale gówniara była oporna, to trzeba było pozbyć się jej. dziwnym trafem, wywalili z klasy te dzieci, które miały najślniejszą osobowość. grunt to zakompleksiona nauczycielka a temu synkowi z linka powyżej też nie wróżę długiej kariery w tej szkole - elemnt się usuwa - delikatnie aczkolwiek stanowczo. Odpowiedz Link
magdajeden Re: c.d. idiotyzmów 08.12.05, 19:20 a i jeszcze jedno. na zakonczenie roku, do klasy wpadła kiedyś rozhisteryzowana kobieta, nie znałam jej, potem się dowiedziałam od innych rodziców, że to jest mama chłopca, który rok wcześniej, został w białych rękawiczkach usunięty ze szkoły - za dysklesję. ) tez robota wychowawczyni - no cóż, o średnią trzeba walczyć. hehe, teraz to nie wydadzą już mi napewno tych dokumentów które przetrzymują drugi rok ((( Odpowiedz Link
magdajeden Re: c.d. idiotyzmów 09.12.05, 01:22 no i co? ja się tu wywnętrzam i zero zainteresowania? (( Odpowiedz Link
rene8 Re: c.d. idiotyzmów 09.12.05, 01:26 Absolutnie ! Z ciekawością wysłuchałam newsów zakonnych Odpowiedz Link
sloggi Re: Wyspowiadaj się ... i zapłać:)))))) 08.12.05, 18:24 Ile teraz wynosi jedna cołaska? Odpowiedz Link
skiela1 Re: Wyspowiadaj się ... i zapłać:)))))) 08.12.05, 18:26 colaska zalezy od uslugi, zamowiona msza,chszest... Odpowiedz Link
skiela1 Chrzest mialo byc:-) 08.12.05, 18:27 skiela1 napisała: > colaska zalezy od uslugi, zamowiona msza,chszest... Odpowiedz Link
rene8 Re: Wyspowiadaj się ... i zapłać:)))))) 08.12.05, 18:28 A ciekawa jestem ile Ci policzą jak napiszesz te swoje "grzeszki"? Średnio podobno 25 zł. Ale jak dla Ciebie to moze wzrośnie taryfaDD Odpowiedz Link
skiela1 Re: Wyspowiadaj się ... i zapłać:)))))) 08.12.05, 18:31 A to za kazdy grzech jest stawka z tego wynika. Odpowiedz Link
skiela1 Re: Wyspowiadaj się ... i zapłać:)))))) 08.12.05, 18:38 Dobre!!trwa transfer grzechow do Pana Boga. rabat 25% jak wysles grzechy e-mejlem Za kazdego nowego grzesznika online odpust na miesieczna wplate. Wiecie co?ja myslala,ze to ktos zarty sobie robi a to jest zupelnie powaznie. Na taka dzialalnosc to chyba trzeba miec pozwolenie od papieza. Odpowiedz Link
rene8 Re: Wyspowiadaj się ... i zapłać:)))))) 08.12.05, 18:48 Skiela ja tez myślałam,ze to żart! Ale jeżeli "ktoś " to robi pod takim logo? To albo już by go zdjeli ,zamkneli... JA już o tym słyszałam wcześniej. Odpowiedz Link
tomek854 Re: Wyspowiadaj się ... i zapłać:)))))) 08.12.05, 19:06 Nic mu nie zrobią, strona leży pewnie gdzieś w niemczech Nikogo nie szkaluje, nie obraża. To tylko parodia Odpowiedz Link
skiela1 Re: Wyspowiadaj się ... i zapłać:)))))) 08.12.05, 19:10 tomek854 napisał: > Nic mu nie zrobią, strona leży pewnie gdzieś w niemczech > > Nikogo nie szkaluje, nie obraża. To tylko parodia > No dobra,ale na taka parodie trzeba miec zezwolenie papieza.W kosciele katolickim jest tylko jedna spowiedz-przy konfesjonale. Odpowiedz Link
magdajeden Re: Wyspowiadaj się ... i zapłać:)))))) 08.12.05, 19:12 ale to jest żart. zwróćcie uwagę na logo jest radio Ma ryja z odstępem. looozik, nawet mało śmieszny żart Odpowiedz Link
skiela1 Radio ma ryja 08.12.05, 19:16 magdajeden napisała: > > ale to jest żart. zwróćcie uwagę na logo jest radio Ma ryja z odstępem. > looozik, nawet mało śmieszny żart Masz racje,to jest jakies radio z ryjem) Odpowiedz Link
rene8 Re: Wyspowiadaj się ... i zapłać:)))))) 08.12.05, 19:15 W niemczech? Czyli to kit? Boszee jaka ja naiwna jestem.. Napisałam wszystkie moje przestępstwa!DDD Teraz jak nic mnie zamkną! Naprawdę myślałam,ze RM wpadło na ten durny pomysł! Odpowiedz Link
skiela1 Re: Wyspowiadaj się ... i zapłać:)))))) 08.12.05, 19:18 rene8 napisała: > Naprawdę myślałam,ze RM wpadło na ten durny pomysł! Nie przejmuj sie renka,jeszcze bedziesz swiadkiem duuzo lepszych rydzykowych pomyslow Odpowiedz Link
zdzicha Re: Wyspowiadaj się ... i zapłać:)))))) 08.12.05, 20:55 skiela1 napisała: > W kosciele katolickim jest tylko jedna spowiedz-przy konfesjonale. Zaraz, a sławetne radyjko nie przyjmuje czasem spowiedzi na automatyczną sekretarkę? Odpowiedz Link
piekna_i_bestia Re: Wyspowiadaj się ... i zapłać:)))))) 08.12.05, 21:33 Prowadziło! Kaset nie nadąźali zmieniać i teraz tylko mejle akceptują. Odpowiedz Link