Dodaj do ulubionych

Wyspowiadaj się ... i zapłać:))))))

08.12.05, 18:13
www.ojciec-dyrektor.de/grzechy.htm
"W razie nie uiszczenia opłat pokutnych spowiedź jest nieważna!
Do następnego rachunku sumienia dolicz kolejny grzech ciężki!"


Normalnie padam na kolana!
Obserwuj wątek
    • rene8 c.d. idiotyzmów 08.12.05, 18:23
      wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,3054655.html
      a wyszło to z...
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=643&w=32772162
      • tomek854 Re: c.d. idiotyzmów 08.12.05, 19:04
        Za przeproszeniem: o kurwa! smile
      • magdajeden Re: c.d. idiotyzmów 08.12.05, 19:06
        hehehe, to moja ulubiona szkoła i moja ulubiona siostra dyrektorka!!
        moja córka jakiś czas temu wraz z kilkoma innymi dziecmi w jej wielu (wtedy 10
        lat) została wyrzucona z tej wspaniałej szkoły. a że też mi sie nie chciało
        robić wtedy dymu smile szkoda mi było dzieciaka, bo, mimo bardzo wysokiej
        średniej, nie pasowała wychowawczyni i w/w dyrektorce i poleciała za....
        KRADZIEŻ I KŁAMSTWO. a co! małego przestępce mam w domu smile)
        a co ukradli ci bandyci? już wyjaśniam: wyjęli klucze ze wszystkich możliwych
        miejsc na jednym piętrze i sprytnie je schowali. a nastepnie, potworni
        kryminalisci, bali przyznac się do tego przestępstwa publicznie na napredce
        zorganizowanym apelu dla całej szkoły. jedna z dziewczynek nie wytrzymała
        nerwowo i wyrzuciła klucze. no i dramat!! dzieciom zabronino wyjechac na
        wycieczkę a potem po nadzwyczajnej radzie pedagogicznej - usunięto ze szkoły.
        na szczescie moje dziecko trafiło do normalnej szkoły (rodzice zmądrzeli i
        zamiast wozić godzinami dzieciaki wysyłają je do szkoły pod domem) i jest
        wreszcie szczęśliwe.
        hehe, dużo mogę poopowiadać o szkole u sióstr Niepokalanek smile) duuużo.
        • rene8 Re: c.d. idiotyzmów 08.12.05, 19:12
          Magda popowiadajsmile
          Moja kuzynka chodzi na Czerniakowską (wawa) i jak słysze to ..brrrrr.
          • magdajeden Re: c.d. idiotyzmów 08.12.05, 19:18

            terror, normalny terror. mieszkaliśmy na tyle daleko od wawy, że zdarzało nam
            się utknąć w korkach. dzieci dostawały w samochodzie prawie ataków histerii ze
            strachu, że się spóźnią. a nie są nerwowe ani histeryczne.
            młodsza córka nie dala się kiedyś wprowadzić do szkoły -wczepila się w siatkę
            ogrodzeniową i nie było takie mocnego, który by ją oderwał. ciekawe co siostra
            dyrektorka robiła spóźnialskim. albo tym bez mundurka....
            cały problem z moją starszą córką polegał na tym (cytat z wychowawczyni - moher
            nad moherami) "że ma za silną osobowość", i dzieciaki słuchają jej a nie pani
            A. a pani A. trzy razy próbowała namóić dzieciaka do "współpracy" (czytaj
            donoszenia) ale gówniara była oporna, to trzeba było pozbyć się jej.
            dziwnym trafem, wywalili z klasy te dzieci, które miały najślniejszą osobowość.
            grunt to zakompleksiona nauczycielka sad

            a temu synkowi z linka powyżej też nie wróżę długiej kariery w tej szkole -
            elemnt się usuwa - delikatnie aczkolwiek stanowczo.
            • magdajeden Re: c.d. idiotyzmów 08.12.05, 19:20

              a i jeszcze jedno. na zakonczenie roku, do klasy wpadła kiedyś rozhisteryzowana
              kobieta, nie znałam jej, potem się dowiedziałam od innych rodziców, że to jest
              mama chłopca, który rok wcześniej, został w białych rękawiczkach usunięty ze
              szkoły - za dysklesję. smile) tez robota wychowawczyni - no cóż, o średnią trzeba
              walczyć.
              hehe, teraz to nie wydadzą już mi napewno tych dokumentów które przetrzymują
              drugi rok sad(((
              • magdajeden Re: c.d. idiotyzmów 09.12.05, 01:22

                no i co? ja się tu wywnętrzam i zero zainteresowania? sad((
                • rene8 Re: c.d. idiotyzmów 09.12.05, 01:26
                  Absolutnie !
                  Z ciekawością wysłuchałam newsów zakonnychtongue_out
    • sloggi Re: Wyspowiadaj się ... i zapłać:)))))) 08.12.05, 18:24
      Ile teraz wynosi jedna cołaska?
      • skiela1 Re: Wyspowiadaj się ... i zapłać:)))))) 08.12.05, 18:26
        colaska zalezy od uslugi, zamowiona msza,chszest...
        • skiela1 Chrzest mialo byc:-) 08.12.05, 18:27
          skiela1 napisała:

          > colaska zalezy od uslugi, zamowiona msza,chszest...
      • rene8 Re: Wyspowiadaj się ... i zapłać:)))))) 08.12.05, 18:28
        A ciekawa jestem ile Ci policzą jak napiszesz te swoje "grzeszki"?tongue_out

        Średnio podobno 25 zł.
        Ale jak dla Ciebie to moze wzrośnie taryfabig_grinDD
        • skiela1 Re: Wyspowiadaj się ... i zapłać:)))))) 08.12.05, 18:31
          A to za kazdy grzech jest stawka z tego wynika.
    • skiela1 Re: Wyspowiadaj się ... i zapłać:)))))) 08.12.05, 18:38
      Dobre!!trwa transfer grzechow do Pana Boga.
      rabat 25% jak wysles grzechy e-mejlemsmile
      Za kazdego nowego grzesznika online odpust na miesieczna wplate.

      Wiecie co?ja myslala,ze to ktos zarty sobie robi a to jest zupelnie powaznie.
      Na taka dzialalnosc to chyba trzeba miec pozwolenie od papieza.
      • rene8 Re: Wyspowiadaj się ... i zapłać:)))))) 08.12.05, 18:48
        Skiela ja tez myślałam,ze to żart!
        Ale jeżeli "ktoś " to robi pod takim logo?
        To albo już by go zdjeli ,zamkneli...
        JA już o tym słyszałam wcześniej.
        • tomek854 Re: Wyspowiadaj się ... i zapłać:)))))) 08.12.05, 19:06
          Nic mu nie zrobią, strona leży pewnie gdzieś w niemczech wink

          Nikogo nie szkaluje, nie obraża. To tylko parodia smile
          • skiela1 Re: Wyspowiadaj się ... i zapłać:)))))) 08.12.05, 19:10
            tomek854 napisał:

            > Nic mu nie zrobią, strona leży pewnie gdzieś w niemczech wink
            >
            > Nikogo nie szkaluje, nie obraża. To tylko parodia smile
            >
            No dobra,ale na taka parodie trzeba miec zezwolenie papieza.W kosciele
            katolickim jest tylko jedna spowiedz-przy konfesjonale.
            • magdajeden Re: Wyspowiadaj się ... i zapłać:)))))) 08.12.05, 19:12

              ale to jest żart. zwróćcie uwagę na logo jest radio Ma ryja z odstępem.
              looozik, nawet mało śmieszny żart
              • skiela1 Radio ma ryja 08.12.05, 19:16
                magdajeden napisała:

                >
                > ale to jest żart. zwróćcie uwagę na logo jest radio Ma ryja z odstępem.
                > looozik, nawet mało śmieszny żart

                Masz racje,to jest jakies radio z ryjemsmile)
            • rene8 Re: Wyspowiadaj się ... i zapłać:)))))) 08.12.05, 19:15
              W niemczech?
              Czyli to kit?
              Boszee jaka ja naiwna jestem..tongue_out
              Napisałam wszystkie moje przestępstwa!big_grinDDD
              Teraz jak nic mnie zamkną!

              Naprawdę myślałam,ze RM wpadło na ten durny pomysł!
              • skiela1 Re: Wyspowiadaj się ... i zapłać:)))))) 08.12.05, 19:18
                rene8 napisała:

                > Naprawdę myślałam,ze RM wpadło na ten durny pomysł!

                Nie przejmuj sie renka,jeszcze bedziesz swiadkiem duuzo lepszych rydzykowych
                pomyslowsmile
            • zdzicha Re: Wyspowiadaj się ... i zapłać:)))))) 08.12.05, 20:55
              skiela1 napisała:

              > W kosciele katolickim jest tylko jedna spowiedz-przy konfesjonale.

              Zaraz, a sławetne radyjko nie przyjmuje czasem spowiedzi na automatyczną
              sekretarkę?
              • piekna_i_bestia Re: Wyspowiadaj się ... i zapłać:)))))) 08.12.05, 21:33
                Prowadziło!
                Kaset nie nadąźali zmieniać i teraz tylko mejle akceptują.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka