weekenda 03.07.07, 22:30 oglądam "szkło kontaktowe"... : powinno powstać Centralne Biuro Egzorcystyczne. no! i będzie fajowo! Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
agulaszek Re: CBE 03.07.07, 22:33 Popieram. Pan premier widzi samo szataństwo dookoła. Koniecznie trzeba zrobić z tym porządek )) Odpowiedz Link
weekenda a na dobranoc wszystkim: 03.07.07, 22:35 kocham tę piosenkę www.youtube.com/watch?v=cWU5mvCfwVY&mode=related&search= a tu jej inny teledysk: www.youtube.com/watch?v=sSbMZq6Y8ys&mode=related&search= żebyśmy zdrowi byli! dobrej nocki! Odpowiedz Link
rico-chorzow Re: a na dobranoc wszystkim: 03.07.07, 23:58 Dlaczego nie znam tego utworu? Odpowiedz Link
agulaszek Re: a na dobranoc wszystkim: 04.07.07, 00:02 Jest w reklamie jakiegoś samochodu Odpowiedz Link
agulaszek Re: a na dobranoc wszystkim: 04.07.07, 01:01 Ten od podzielności uwagi Ten co przerżnęli 6:1 Odpowiedz Link
mabiwy Re: CBE 03.07.07, 23:43 CBA ma starszego bliźniaka C(entralne) B(iuro) A(adresowe) Dla tego CBE do bliźniaczego towarzystwa trzeba - C(entralne) B(iuro) E (ksperymantalne). Permanentny eksperyment na żywym organizmie obywateli IVRP trwa. Odpowiedz Link
herbacianka Re: CBE 04.07.07, 00:29 mabiwy napisał: > Permanentny eksperyment na żywym organizmie obywateli IVRP > trwa. ciekawe jak długo jeszcze ten organizm wytrzyma ten eksperyment... Odpowiedz Link
adam81w Re: CBE 04.07.07, 02:04 hihi jasne ze powinno w koncu kazdy z nas noze byc szatanem Odpowiedz Link
weekenda Re: CBE 04.07.07, 21:12 a skąd wiesz? a jak jeszcze nie to ja będę pierwsza! o! Odpowiedz Link
te1109 Re: CBE 04.07.07, 20:25 Może być,jak jest nazwa to zawsze można coś dopasować agulaszeku. Odpowiedz Link
agulaszek Re: CBE 04.07.07, 22:05 Tak Ojcze, spuszczam skromnie głowę i odstawiam miotłę Odpowiedz Link
rico-chorzow Re: CBE 04.07.07, 22:26 Nareszcie oczekiwana skrucha i respekt,a terez pensja do Torunia))) Odpowiedz Link
rico-chorzow Re: CBE 04.07.07, 22:34 Ja Ci dam mietły)) zachowaj pensję przy sobie, byle nie tej osobie!!!!)) Odpowiedz Link
rico-chorzow Re: CBE 04.07.07, 23:08 agulaszek napisała: > Miotłą to ja zrobie z Tobą porzadek Czekam moi Dame i miotłę do ręki dam)) Odpowiedz Link
te1109 Re: CBE 05.07.07, 00:16 Ja dam Tobie guzy,Ty masz być jutro wypoczęta kusicielko Odpowiedz Link
rico-chorzow Re: CBE 05.07.07, 00:16 Guzy są mi obojętne, dość często miałem, przeżyłem,wytrzymałem, a już na tym forum, Agulaszek wołać chciałem Odpowiedz Link