03.07.07, 22:30
oglądam "szkło kontaktowe"... : powinno powstać Centralne Biuro
Egzorcystyczne.

no!

i będzie fajowo!
Obserwuj wątek
    • agulaszek Re: CBE 03.07.07, 22:33
      Popieram. Pan premier widzi samo szataństwo dookoła. Koniecznie trzeba zrobić z
      tym porządek smile))
    • weekenda a na dobranoc wszystkim: 03.07.07, 22:35
      kocham tę piosenkę smile

      www.youtube.com/watch?v=cWU5mvCfwVY&mode=related&search=
      a tu jej inny teledysk:

      www.youtube.com/watch?v=sSbMZq6Y8ys&mode=related&search=
      żebyśmy zdrowi byli! smile dobrej nocki!
      • rico-chorzow Re: a na dobranoc wszystkim: 03.07.07, 23:58
        Dlaczego nie znam tego utworu?
        • agulaszek Re: a na dobranoc wszystkim: 04.07.07, 00:02
          Jest w reklamie jakiegoś samochodu wink
          • rico-chorzow Re: a na dobranoc wszystkim: 04.07.07, 00:27
            Ja jestem - markowy smile))
            • agulaszek Re: a na dobranoc wszystkim: 04.07.07, 00:30
              Chyba nocny marek wink
              • rico-chorzow Re: a na dobranoc wszystkim: 04.07.07, 00:45
                Tak,nocny mareksmile)
                • agulaszek Re: a na dobranoc wszystkim: 04.07.07, 00:52
                  Czyżby mecz się skończył? wink
                  • rico-chorzow Re: a na dobranoc wszystkim: 04.07.07, 00:59
                    Jaki?
                    • agulaszek Re: a na dobranoc wszystkim: 04.07.07, 01:01
                      Ten od podzielności uwagi wink Ten co przerżnęli 6:1
    • sibeliuss Re: CBE 03.07.07, 22:35
      Jeśli będzie tak mało zdolne jak CBA to faktycznie smile
    • mabiwy Re: CBE 03.07.07, 23:43
      CBA ma starszego bliźniaka C(entralne) B(iuro) A(adresowe)

      Dla tego CBE do bliźniaczego towarzystwa trzeba - C(entralne) B(iuro) E
      (ksperymantalne). Permanentny eksperyment na żywym organizmie obywateli IVRP
      trwa.
      • herbacianka Re: CBE 04.07.07, 00:29
        mabiwy napisał:

        > Permanentny eksperyment na żywym organizmie obywateli IVRP
        > trwa.

        ciekawe jak długo jeszcze ten organizm wytrzyma ten eksperyment...
        • mabiwy Re: CBE 04.07.07, 00:32
          spokojnie .. polak potrafi sad
          • herbacianka Re: CBE 04.07.07, 00:32
            no właśnie.
    • adam81w Re: CBE 04.07.07, 02:04
      hihi jasne ze powinno w koncu kazdy z nas noze byc szatanem smile
      • weekenda Re: CBE 04.07.07, 11:25
        nooo smile ja Wiedźmą jestem więc może na mnie naślą?
        • rico-chorzow Re: CBE 04.07.07, 11:38
          W górach nie mieszkają wiedźmysmile)
          • weekenda Re: CBE 04.07.07, 21:12
            a skąd wiesz? a jak jeszcze nie to ja będę pierwsza! o! smile
            • rico-chorzow Re: CBE 04.07.07, 21:31
              Twoja wola Wiedźmo,skuli mje być i Heksom,o!smile)
    • te1109 Re: CBE 04.07.07, 17:28
      Ja proponuje żeby powstało CBY
      • agulaszek Re: CBE 04.07.07, 17:32
        Centralne Biuro Yeti?
        • te1109 Re: CBE 04.07.07, 20:25
          Może być,jak jest nazwa to zawsze można coś dopasować agulaszeku.
          • agulaszek Re: CBE 04.07.07, 21:35
            Dokładnie smile
            • rico-chorzow Re: CBE 04.07.07, 21:37
              Ty też chcesz być wiedźmą?smile)
              • agulaszek Re: CBE 04.07.07, 21:47
                Nie mogą, jeszcze by CBW na mnie naslali wink
                • rico-chorzow Re: CBE 04.07.07, 21:55
                  Już za późno,mnie nasłali na Ciebiesmile)))
                  • agulaszek Re: CBE 04.07.07, 22:05
                    Tak Ojcze, spuszczam skromnie głowę i odstawiam miotłę wink
                    • rico-chorzow Re: CBE 04.07.07, 22:26
                      Nareszcie oczekiwana skrucha i respekt,a terez pensja do Toruniasmile)))
                      • agulaszek Re: CBE 04.07.07, 22:27
                        Lecę na miotle wink
                        • te1109 Re: CBE 04.07.07, 22:30
                          Obiecałas coś jutro zrobić,żadnego lotu do Torunia
                          • agulaszek Re: CBE 04.07.07, 22:58
                            Dobra zostanę smile
                        • rico-chorzow Re: CBE 04.07.07, 22:34
                          Ja Ci dam mietłysmile))
                          zachowaj pensję przy sobie,
                          byle nie tej osobie!!!!wink))
                          • agulaszek Re: CBE 04.07.07, 22:59
                            Miotłą to ja zrobie z Tobą porzadek wink
                            • rico-chorzow Re: CBE 04.07.07, 23:08
                              agulaszek napisała:

                              > Miotłą to ja zrobie z Tobą porzadek wink

                              Czekam moi Dame
                              i miotłę do ręki damsmile))
                              • agulaszek Re: CBE 05.07.07, 00:12
                                Oj guzy będą ogromne wink
                                • te1109 Re: CBE 05.07.07, 00:16
                                  Ja dam Tobie guzy,Ty masz być jutro wypoczęta kusicielko
                                  • agulaszek Re: CBE 05.07.07, 00:33
                                    będę smile
                                • rico-chorzow Re: CBE 05.07.07, 00:16
                                  Guzy są mi obojętne,
                                  dość często miałem,
                                  przeżyłem,wytrzymałem,
                                  a już na tym forum,
                                  Agulaszek wołać chciałemsmile
                                  • agulaszek Re: CBE 05.07.07, 00:34
                                    E tam, nic mi się nie chce, nawet guzów nabijać smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka