grave_digger 17.06.10, 10:08 bo nie znalazłam takimi jak: truskawki, maliny, jeżyny, banany, winogrona? Link Zgłoś Obserwuj wątek
lili-2008 Re: a co z owocami? 17.06.10, 10:17 Grave, jeżeli rzeczywiście w ogóle szukałaś to powinnaś znaleźć informację, że owoce są dozwolone dopiero w 3 fazie. Link Zgłoś
slimakpokazrogi Re: a co z owocami? 17.06.10, 10:30 poza winogronami, czereśniami i bananami:)) w fazie odchudzania (czyli 1 i 2) na Dukanie nie ma miejsca na owoce Link Zgłoś
grave_digger Re: a co z owocami? 17.06.10, 10:50 jakaś ślepa widocznie jestem dieta tłuszcz mi z mózgu wysysa :D dzięki za odpowiedź, teraz jaśniej widzę ;) Link Zgłoś
lou_lou_72 Re: a co z owocami? 17.06.10, 11:26 no przecież ryby są dobre na mózg ;P owoce są dozwolone dopiero w 3 fazie - tak stoi w książce a najbardziej polecane jabłka ... porcja jako owoc sztuk 1 a jeżeli chodzi o maliny i truskawki to porcją/miarką jest kubek ;) ale nie wiem czy np. można do każdego posiłku porcję owoców czy dziennie ? Link Zgłoś
pszczolaasia Grave 17.06.10, 12:05 za to mozna jogobelle light! jak sie chudnie. w 2 fazie. rabie ja z dzika rozkosza....:D Link Zgłoś
mama-ola Re: Grave 17.06.10, 12:11 > za to mozna jogobelle light! Czemu? Tłuszcze 1.1 g Węglowodany 8.6 g Białko 3.9 g Link Zgłoś
pszczolaasia Re: Grave 17.06.10, 12:24 nnniiie wiem? tu mi powiedziano ze mozna poki sie chudnie a ja chudne i rabie az milo:) Link Zgłoś