Dodaj do ulubionych

a co z owocami?

17.06.10, 10:08
bo nie znalazłam
takimi jak: truskawki, maliny, jeżyny, banany, winogrona?
Obserwuj wątek
    • lili-2008 Re: a co z owocami? 17.06.10, 10:17
      Grave, jeżeli rzeczywiście w ogóle szukałaś to powinnaś znaleźć informację, że
      owoce są dozwolone dopiero w 3 fazie.
      • slimakpokazrogi Re: a co z owocami? 17.06.10, 10:30
        poza winogronami, czereśniami i bananami:))

        w fazie odchudzania (czyli 1 i 2) na Dukanie nie ma miejsca na owoce
        • grave_digger Re: a co z owocami? 17.06.10, 10:50
          jakaś ślepa widocznie jestem
          dieta tłuszcz mi z mózgu wysysa :D
          dzięki za odpowiedź, teraz jaśniej widzę ;)
          • lou_lou_72 Re: a co z owocami? 17.06.10, 11:26
            no przecież ryby są dobre na mózg ;P
            owoce są dozwolone dopiero w 3 fazie - tak stoi w książce
            a najbardziej polecane jabłka ...
            porcja jako owoc sztuk 1
            a jeżeli chodzi o maliny i truskawki to porcją/miarką jest kubek ;)

            ale nie wiem czy np. można do każdego posiłku porcję owoców czy dziennie ?
            • mama-ola Re: a co z owocami? 17.06.10, 11:36
              Dziennie 1 porcja. Najlepiej 1 jabłko.
          • pszczolaasia Grave 17.06.10, 12:05
            za to mozna jogobelle light! jak sie chudnie. w 2 fazie. rabie ja z dzika
            rozkosza....:D
            • mama-ola Re: Grave 17.06.10, 12:11
              > za to mozna jogobelle light!

              Czemu?

              Tłuszcze 1.1 g
              Węglowodany 8.6 g
              Białko 3.9 g
              • pszczolaasia Re: Grave 17.06.10, 12:24
                nnniiie wiem? tu mi powiedziano ze mozna poki sie chudnie a ja chudne i rabie az
                milo:)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka