sloneczkoasia 18.10.10, 13:05 M. prosił bym mu zakupiła jakieś witaminy, bo czuje, że są mu niezbędne (już 4 miesiące na diecie i jeszcze co najmniej 4 miesiące go czekają). Co polecacie? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
siula5 Re: witaminy 18.10.10, 16:07 Ja zrobiłam badania i wyszło niedobór magnezu i żelaza, więc to łykam, reszta jest ok. Więc może zrobić najpierw badania niż brać w ciemno tabletki. Odpowiedz Link Zgłoś
sloneczkoasia Re: witaminy 19.10.10, 08:38 badania zrobione - wczoraj odebrane wyniki. Pytanie zadałam przed odebraniem wyników i wizyta u lekarza. M. żelaza nie potrzebuje dodatkowo suplementować. Za to magnez i potas oraz witaminę C. Odpowiedz Link Zgłoś