18.10.10, 13:05
M. prosił bym mu zakupiła jakieś witaminy, bo czuje, że są mu niezbędne (już 4 miesiące na diecie i jeszcze co najmniej 4 miesiące go czekają). Co polecacie?
Obserwuj wątek
    • siula5 Re: witaminy 18.10.10, 16:07
      Ja zrobiłam badania i wyszło niedobór magnezu i żelaza, więc to łykam, reszta jest ok.
      Więc może zrobić najpierw badania niż brać w ciemno tabletki.
      • sloneczkoasia Re: witaminy 19.10.10, 08:38
        badania zrobione - wczoraj odebrane wyniki.
        Pytanie zadałam przed odebraniem wyników i wizyta u lekarza.
        M. żelaza nie potrzebuje dodatkowo suplementować.
        Za to magnez i potas oraz witaminę C.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka