govha71
01.09.08, 20:31
Dietę HL zaczęłam w sobotę (30.08.08).Niestety nie wiem kilku rzeczy
i chciałam prosić o doinformowanie.Przeczytałam tutaj,że błonnik
bierze się pół godziny przed posiłkiem a ja brałam go podczas
posiłku:-( Nie bardzo też wiem czy koktajlem można zastąić tylko
śniadanie i kolację czy tez można np zjeść zwyczajne śniadanie a
koktajl wypić na obiad i kolację....nie wiem co można jeść,co pić i
ile powinnam pić.Będę wdzięcna za wszystkie wskazówki:-) Pozdrawiam