20.07.10, 10:21
Drodzy Panstwo, w najblizszych dniach wyjezdzam ze swoimi dziecmi na urlop.
Jesli bede miala taka mozliwosc- bede odpowiadala na Panstwa pytania. Jesli
dostep do internetu nie bedzie mozliwy- z góry przepraszam- odpowiem w
pierwszych dniach sierpnia.
Pozdrawiam serdecznie wszystkich Rodziców, zycze milego wakacyjnego czasu i do
usłyszenia. Katarzyna Plata- Nazar
Obserwuj wątek
    • ven.tus Re: URLOP 22.07.10, 13:32
      Dobrego urlopu, pani doktor!
      • k.plata-nazar Re: URLOP 22.07.10, 23:38
        Dziekuje bardzo. Dzis udało mi sie dostac do internetu- wiec korzystam.
        Pozdrawiam z Kaszub!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka