k.plata-nazar
20.07.10, 10:21
Drodzy Panstwo, w najblizszych dniach wyjezdzam ze swoimi dziecmi na urlop.
Jesli bede miala taka mozliwosc- bede odpowiadala na Panstwa pytania. Jesli
dostep do internetu nie bedzie mozliwy- z góry przepraszam- odpowiem w
pierwszych dniach sierpnia.
Pozdrawiam serdecznie wszystkich Rodziców, zycze milego wakacyjnego czasu i do
usłyszenia. Katarzyna Plata- Nazar