flipa
15.07.04, 06:17
Czy myslalyscie kiedys by wziasc pare lekcji u trenera glosu by podszkolic
swoj akcent? Nigdy o tym wczesniej nie slyszalam dopoki kolega mi nie
powiedzial jak w Australi chodzil na takie zajecia i pozbyl sie akcentu.
Bardzo mnie to zaciekawilo, bo choc moj angielski jest dobry, akcent tez nie
da sie nie zauwazyc. Nie mysle o tym zeby calkiem sie go pozbyc, to chyba
niemozliwe ale by brzmiec lepiej. Slyszalyscie o czyms takim, gdzie powinnam
szukac? Dzieki za pomoc.