claudia207 11.03.05, 04:42 W innym watku skrytykowalyscie "Twoj Styl." Jaki polski magazyn warto czytac? Czytalam kiedys "Focus" a wczesniej "Jestem", ale do obu zniechecilam sie. Moze pojawilo sie ostatnio cos nowego, wartosciowego? Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
artremi Re: co warto czytac? 11.03.05, 05:25 Ja nie widzialam wczesniejszego watku o "Twoim Stylu", ale wydaje mi sie z magazynow kobiecych to jest najlepszy. Ladnie i starannie wydany. Czasami wydaje mi sie ze wiekszosc artykulow jest dla kobiet ktore zyja w swiecie fantazji, a nie w PL. Np kiedy byl artykul o "spas" w roznych miejscach na naszym globie i ceny za tygodniowy pobyl byly cos po $5-10 tys. Mysle ze nawet niewiele zamoznych Amerykanek na to stac. Jakby zupelnie nie pasowalo to do realiow polskich. Ale przewaznie w kazdym magazynie jest co najmniej 1 dobry artykul, i uwazam ze warto wydac na ten jeden artykul tyle co na kawe w Starbucks. Odpowiedz Link
aputnam Re: co warto czytac? 11.03.05, 16:00 Z magazynow w j.polskim czytam co miesiac Twoj Styl i uwazam ze jest to najlepszy magazyn kobiecy.Amerykanskie magazyny kobiece roznia sie znacznie ,zwlaszcza iloscia reklam ,wiekszosc miejsca redakce elle,Glamure itp. przeznaczaja na mode i shopping ,wydaje mi sie ze w polskich magazynach mozna znalesc wieksza ilosc artykulow. Lubie tez Self ,lepszy jest jednak Shape ,no i yoga ,ale te bardziej ukierunkowane. Milo przeglada mi sie Shop etc,i magazyn marty stuart -(nie wiem czy tak poprawnie sie pisze) Z polskich Newsweek i Polityka ,ale nie kupuje zawsze .Sprawdzam w internecie co jest w numerze. Pzostale kobiece magazyny to koszmar,kiedys cytalam tez kino i film. Z ksiazek ktore ostatnio mi sie nawinely ,polecam "Pod sloncem Toskani" Frances Mayes. Odpowiedz Link
marekatlanta71 Polecam 11.03.05, 18:07 www.domksiazki.com/detale.asp?ID=8038 Calkiem ciekawa ksiazka, autor mieszka w USA wiec wypada przeczytac. Odpowiedz Link
marekatlanta71 Re: Atlanta 17.03.05, 03:58 Mala strzelanina, nic powaznego. Ten morderca pracowal ze mna- pamietam go przez mgle. A jego ex (ta ktora go o gwalt oskarzyla) pracuje nadal ze mna.... Odpowiedz Link
edytkus Re: Polecam 12.03.05, 04:33 marekatlanta71 napisał: > www.domksiazki.com/detale.asp?ID=8038 > Calkiem ciekawa ksiazka, autor mieszka w USA wiec wypada przeczytac. Czy polecasz ten sklep? Odpowiedz Link
marekatlanta71 Re: Polecam 17.03.05, 03:56 Nigdy tam nie kupowalem wiec nie moge polecac lub nie polecac :) Odpowiedz Link
bimbalimba Re: co warto czytac? 11.03.05, 23:09 z tygodnikow polecam 'przekroj'- dobre zdjecia i publicystyka na czasie Odpowiedz Link
monie_pl Re: co warto czytac? 16.03.05, 22:16 Polskie - Twoj Styl - zszedl na psy pod wzgledem adekwatnosci artykulow do odbiorcy, choc nie mozna zaprzeczyc, ze mozna cos dla siebie wydlubac - Zwierciadlo - podskoczylo w jakosci pod przewodnictwem nowej naczelnej - Newsweek - jakic taki za prosty, lopatologiczny - Polityka i Wprost - interesujace i na czasie, uwazam, ze warto czytac - Rzeczpospolita - codziennie czyta wiekszosc, ale ciekawe sa dla mnie najbardziej wydania sobotnie z dodatkiem "Plus Minus" - Gazeta Wyborcza - najbardziej interesujaca jest swiateczna z esejami napisanymi przez ludzi znajacych sie na swoim temacie i nieogranicznonych wierszowka Amerykanskie - LA Times niedzielne z jego dodatkami - O, czyli Oprah gdzie ciekawe tematycznie artykuly przystaja nie tylko do amerykanskiej rzeczywistosci, szczegolnie te nakierowane na rozwoj wlasny i zawsze ciekawe pytania do odpowiedzenia sobie we wkladce - Psychology Today - troche proste, ale warte do przekartkowania w poszukiwaniu ciekawych watkow badawczych - Wired - ciekawe artykuly No i to chyba wszystko z gazet. Co do ksiazek to juz zupelnie inny watek. Pozdarawiam Monia Odpowiedz Link
claudia207 'Jestem'? 17.03.05, 03:40 Dorastalam czytajac 'Jestem' od okladki do okladki. Po wykupieniu od Czerwonego Krzyza, zrobily sie z niego flaki z olejem. Bardzo tego zaluje... Czy jest tutaj rownie rozczarowana dawna fanka tego miesiecznika? Odpowiedz Link
tradycja1 Re: 'Jestem'? 17.03.05, 05:35 Tez kiedys czytalam obowiazkowo.Teraz niczym nie zacheca. Kupuje Olivie, czasem podczytuje gazety jakie kupi mama przerowne babskie czytadla. Amerykanskie miesieczniki prenumerujemy w pracy wiec czytam niemal wszystko. Odpowiedz Link
kct Re: co warto czytac? 17.03.05, 23:16 ja lubie "Twoj Styl". kiedyc czytalam polskie Elle ale przestalam bo maja przedruki z amerykanskiego Elle, zdjecia ubran niedostepnych w Polsce, kosmiczne ceny itd obowiazkiwo "In Style" i "W" - moje biblie ;) pozdrawiam Odpowiedz Link