Dodaj do ulubionych

co warto czytac?

11.03.05, 04:42
W innym watku skrytykowalyscie "Twoj Styl." Jaki polski magazyn warto czytac?
Czytalam kiedys "Focus" a wczesniej "Jestem", ale do obu zniechecilam sie.
Moze pojawilo sie ostatnio cos nowego, wartosciowego?
Obserwuj wątek
    • artremi Re: co warto czytac? 11.03.05, 05:25
      Ja nie widzialam wczesniejszego watku o "Twoim Stylu", ale wydaje mi sie z
      magazynow kobiecych to jest najlepszy. Ladnie i starannie wydany. Czasami
      wydaje mi sie ze wiekszosc artykulow jest dla kobiet ktore zyja w swiecie
      fantazji, a nie w PL. Np kiedy byl artykul o "spas" w roznych miejscach na
      naszym globie i ceny za tygodniowy pobyl byly cos po $5-10 tys. Mysle ze nawet
      niewiele zamoznych Amerykanek na to stac. Jakby zupelnie nie pasowalo to do
      realiow polskich.

      Ale przewaznie w kazdym magazynie jest co najmniej 1 dobry artykul, i uwazam ze
      warto wydac na ten jeden artykul tyle co na kawe w Starbucks.
    • aputnam Re: co warto czytac? 11.03.05, 16:00
      Z magazynow w j.polskim czytam co miesiac Twoj Styl i uwazam ze jest to
      najlepszy magazyn kobiecy.Amerykanskie magazyny kobiece roznia sie znacznie
      ,zwlaszcza iloscia reklam ,wiekszosc miejsca redakce elle,Glamure itp.
      przeznaczaja na mode i shopping ,wydaje mi sie ze w polskich magazynach mozna
      znalesc wieksza ilosc artykulow.
      Lubie tez Self ,lepszy jest jednak Shape ,no i yoga ,ale te bardziej ukierunkowane.
      Milo przeglada mi sie Shop etc,i magazyn marty stuart -(nie wiem czy tak
      poprawnie sie pisze)
      Z polskich Newsweek i Polityka ,ale nie kupuje zawsze .Sprawdzam w internecie co
      jest w numerze.
      Pzostale kobiece magazyny to koszmar,kiedys cytalam tez kino i film.
      Z ksiazek ktore ostatnio mi sie nawinely ,polecam "Pod sloncem Toskani" Frances
      Mayes.
      • marekatlanta71 Polecam 11.03.05, 18:07
        www.domksiazki.com/detale.asp?ID=8038
        Calkiem ciekawa ksiazka, autor mieszka w USA wiec wypada przeczytac.
        • socal Atlanta 11.03.05, 20:39
          Rany, co to u was tam sie dzieje???
          • marekatlanta71 Re: Atlanta 17.03.05, 03:58
            Mala strzelanina, nic powaznego. Ten morderca pracowal ze mna- pamietam go przez
            mgle. A jego ex (ta ktora go o gwalt oskarzyla) pracuje nadal ze mna....
        • edytkus Re: Polecam 12.03.05, 04:33
          marekatlanta71 napisał:

          > www.domksiazki.com/detale.asp?ID=8038
          > Calkiem ciekawa ksiazka, autor mieszka w USA wiec wypada przeczytac.

          Czy polecasz ten sklep?
          • marekatlanta71 Re: Polecam 17.03.05, 03:56
            Nigdy tam nie kupowalem wiec nie moge polecac lub nie polecac :)
    • bimbalimba Re: co warto czytac? 11.03.05, 23:09
      z tygodnikow polecam 'przekroj'- dobre zdjecia i publicystyka na czasie
    • monie_pl Re: co warto czytac? 16.03.05, 22:16
      Polskie
      - Twoj Styl - zszedl na psy pod wzgledem adekwatnosci artykulow do odbiorcy,
      choc nie mozna zaprzeczyc, ze mozna cos dla siebie wydlubac
      - Zwierciadlo - podskoczylo w jakosci pod przewodnictwem nowej naczelnej
      - Newsweek - jakic taki za prosty, lopatologiczny
      - Polityka i Wprost - interesujace i na czasie, uwazam, ze warto czytac
      - Rzeczpospolita - codziennie czyta wiekszosc, ale ciekawe sa dla mnie
      najbardziej wydania sobotnie z dodatkiem "Plus Minus"
      - Gazeta Wyborcza - najbardziej interesujaca jest swiateczna z esejami
      napisanymi przez ludzi znajacych sie na swoim temacie i nieogranicznonych
      wierszowka

      Amerykanskie
      - LA Times niedzielne z jego dodatkami
      - O, czyli Oprah gdzie ciekawe tematycznie artykuly przystaja nie tylko do
      amerykanskiej rzeczywistosci, szczegolnie te nakierowane na rozwoj wlasny i
      zawsze ciekawe pytania do odpowiedzenia sobie we wkladce
      - Psychology Today - troche proste, ale warte do przekartkowania w poszukiwaniu
      ciekawych watkow badawczych
      - Wired - ciekawe artykuly

      No i to chyba wszystko z gazet. Co do ksiazek to juz zupelnie inny watek.

      Pozdarawiam
      Monia
    • claudia207 'Jestem'? 17.03.05, 03:40
      Dorastalam czytajac 'Jestem' od okladki do okladki. Po wykupieniu od Czerwonego
      Krzyza, zrobily sie z niego flaki z olejem. Bardzo tego zaluje...
      Czy jest tutaj rownie rozczarowana dawna fanka tego miesiecznika?
      • tradycja1 Re: 'Jestem'? 17.03.05, 05:35
        Tez kiedys czytalam obowiazkowo.Teraz niczym nie zacheca.
        Kupuje Olivie, czasem podczytuje gazety jakie kupi mama przerowne babskie
        czytadla.

        Amerykanskie miesieczniki prenumerujemy w pracy wiec czytam niemal wszystko.
    • kct Re: co warto czytac? 17.03.05, 23:16
      ja lubie "Twoj Styl". kiedyc czytalam polskie Elle ale przestalam bo maja
      przedruki z amerykanskiego Elle, zdjecia ubran niedostepnych w Polsce,
      kosmiczne ceny itd
      obowiazkiwo "In Style" i "W" - moje biblie ;)
      pozdrawiam
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka