nefretete8
04.02.05, 00:42
u mnie hirsutyzm zaczął sie po Roaccutanie[trucizna na trądzik]i inne
problemy masakryczne wręcz też[łącznie z uszkodzeniem oczu]także trzymajcie
się i znajome z dala od tego g...........Ale do czego zmierzam.Mam pytanko w
którym dniu cyklu robić sobie DHEA ,DHEAS oraz androstendion i 17-0H pod
kątem hirsutyzmu?Moja endo uwaza że testosteron[który mam w normie
wystarczy],wiem szkoda słów.Ale napiszcie mi jeśli orientujecie się i możecie
mi pomóc pozdrawiam