turystka86
20.12.05, 21:41
www.haarerkrankungen.de/therapie/vermehrtebehaarung.htm
to jest hirsutyzm...i powiedzialabym ze nawet w niewilkim stopniu (chodzi o
nogi)
w wątku jakiś czas temu pojawiło się to zdjęcie i dziewczyny były nim
zaskoczone.......no nie wiem, ale ja nogi mam takie same jak na zdjeciu :(
(nawet
teraz, a nie goliłam ich ok 2 miesiace)