Dodaj do ulubionych

Niewidomy masażysta

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.09.06, 19:09
Mam wielką prośbę czy ktoś zna namiary na rewelacyjnego niewidomego masażysty
z Zabrza? A może znacie jakies inne miejsce które ma w swoim "menu" masaż:-)
Pozdrawiam!
Obserwuj wątek
    • Gość: to- ja Re: Niewidomy masażysta IP: *.zabrze.net.pl 15.09.06, 21:32
      słyszałam o takim masażyście w Mikulczycach (na przeciwko kościoła,dawniej
      zamieszkiwały tam siostry zakonne)Prawdopodobnie świetny.
      • Gość: manga Re: Niewidomy masażysta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.09.06, 04:59
        Jest tez inny masazysta , NAZYWA SIE JAKOS RAFAŁ ALBO MAREK
      • Gość: Onka Re: Niewidomy masażysta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.08.16, 13:04
        Jacak się nazywa.
        Na ul. Korwina przyjmuje.
    • mrore Re: Niewidomy masażysta 17.09.06, 10:28
      Niewidomy masażysta nazywa sie Jan Sulewski ma gabinet na Zaborzu przy ul.Wolności
      Jak jesteś zainteresowana podam numer telefonu.
    • Gość: BG Re: Niewidomy masażysta IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.09.06, 23:16
      Bardzo będę wdzięczna za konkretne namiary:)
    • Gość: zator Re: Niewidomy masażysta IP: 83.16.17.* 18.09.06, 18:19
      A ile masz lat. Może nie trzeba zamykać oczu?
    • Gość: BG Re: Niewidomy masażysta IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.09.06, 22:47
      Drogi Zatorze:) (nie wiem czy to odpowiednia forma) nie chodzi o zamykanie oczu
      ale o pomoc zdrowotną połączoną z relaksem:) Mój wiek? OD dwana mam już dowód
      osobisty:)
      • Gość: gosc Re: Niewidomy masażysta IP: *.zabrze.net.pl 19.09.06, 08:05
        Kiedy kultowy byl masazysta - kregarz z Gliwic (nie wiem przez jakie Ch lub H
        pisze sie tego Pana). Zapisy tylko raz do roku i inna taka "magia"
        Teraz trzba byc niewidomym....
        • Gość: bbb/// Re: Niewidomy masażysta IP: *.215.202.167-internet.zabrze.debacom.pl 17.11.13, 23:51
          zgadzam sie z koncową wypowiedzią...zastanawiam sie ,dlaczego ludzie w dzisiejszych czasach nie myslą?...jaka wiedzę anatomiczna moze posiadac niewidomy czlowiek?????nie potrafi przeczytac opisu np.rezonasu ,nie wspominając ,że pacjent moze celowo przeczytac mu blędną , chcąc sie pomasowac, to kabaret itp., w zyciu nie poszlabym masowac sie czy nastawiac kregoslupa do niewidomego ,to przestarzale dorabianie ideologii....pozdrawiam i polecam ludzi z wiedzą i widzacych.
          • dyrektorowa75 Re: Niewidomy masażysta 07.08.19, 15:17
            Wiedza jest w głowie, nie w oczach.
            Tego to uczą już w podstawówce.
          • Gość: Jadwiga Re: Niewidomy masażysta IP: *.204.76.188.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 07.07.22, 09:13
            Jego wiedza jest ogromna , a jesli chodzi o odczytanie opisu to ma żonę po studiach pielęgniarskich i ona czyta wszystko dokłądnie. Ja od lat jestem bardzo zadowolona z zabiegów , bo tylko Pan jasiu postawił mnie na nogi i dzisiaj funkcjonuje normalnie . Polecam bardzo dobry jest , to co nie potrafili inni mi pomóc uzyskałam w gabinecie pana Jasia, a groził mi wózek inwalidzki.
        • Gość: gosc Re: Niewidomy masażysta IP: *.google.com 14.04.15, 23:29
          Dr. HENKEL.
          teraz przyjmuje jego synowa tez o tym samym nazwisku
    • Gość: BG Re: Niewidomy masażysta IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.09.06, 08:49
      Nie trzeba nie trzeba! Zapytałam jedynie czy ktos taki istnieje bo plotki
      wyrabiają mu bardzo dobrą opinię ale właściwie nikt nie zna konkretów. Pozdr!
      • Gość: Gosc Re: Niewidomy masażysta IP: *.zabrze.net.pl 19.09.06, 10:01
        Podaj jakis kontakt do siebie... Dostaniesz namiar na dobrego rehabilitanta z
        Helenki - Rokitnicy
      • dyrektorowa75 Re: Niewidomy masażysta 07.08.19, 15:20
        Istnieje.
        Byłam. Pomógł mi, gdy inni wypisywali terminy na za rok albo oferowali recepty na tramal.

Nie wiem kim jest z zawodu. Może nie jest nawet fizjo. Nie zdążyłam zapytać, bo tylko dotknął moich pleców a wiedział z czym przyszłam.

Postawił mnie na nogi.
    • Gość: BG Re: Niewidomy masażysta IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.09.06, 21:54
      elle-21@o2.pl z góry dziękuję!
    • Gość: POLLDA Zabrze sprz Re: Niewidomy masażysta IP: *.pl 19.09.18, 11:39
      Jesteś osobą niewidomą lub z dysfunkcją wzroku? Szukasz dofinasowania na zakup sprzętu dla osób niepełnosprawnych ?
      Firma POLLDA z Zabrza od 1993 roku pomaga osobą w uzyskaniu dofinansowania na zakup sprzętu i oprogramowania dla osób niepełnosprawnych.
      pollda.pl/?page_id=2126

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka