17.01.13, 12:17
Podaj mi pierwszą literę nazwiska i imienia Varny na FB? podasz chcę ją zobaczyć:D zgodzi się?
Obserwuj wątek
    • madau Re: Madau 17.01.13, 12:23
      Oj Uwierzu chyba sie nie zgodzi. Ale zapytac zapytam. W moich znajomych jej nie zobaczysz bo mam zablokowana te opcje.
      Bez jej zgody nie podam, ona prosila zeby nie podawac nikomu a ja jestem slowna.
      • ditta12 Re: Madau 17.01.13, 12:26
        Ty Uwierz to byś chciał wszystko oglądać :D
        • uwierz_w_to Re: Madau 17.01.13, 12:28
          No trudno;) ditta bom ciekaw:)
      • madau Re: Madau 17.01.13, 12:26
        Zreszta Varna nie ma swoich zdjec na fejsie. zapytalam. Czekam na odpowiedz
        • uwierz_w_to Re: Madau 17.01.13, 12:29
          Jak nie ma to jak mam ją zobaczyć? ale lipa po całości.....
          • ditta12 Re: Madau 17.01.13, 13:03
            Varna nie życzy sobie być oglądaną i już.
      • Gość: bądź konsekwentna Re: Madau IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.01.13, 13:32
        Trzymaj się tego madau... Nie dawaj mu adresu ani zdjęć osoby, która sobie tego nie życzy.

Uwierz próbuje zwerbować kolejną duszę do swojego haremu.

Nie masz pojęcia jak dramatycznie to wygląda, jak się patrzy na was z boku.

• ditta12 Re: Madau 17.01.13, 14:11
          Bo my brzydkie z profilu?
          • uwierz_w_to Re: Madau 17.01.13, 15:12
            hehehe
      • Gość: gość portalu Re: Madau IP: *.dynamic.chello.pl 17.01.13, 15:39
        madau napisała:

" a ja jestem slowna"

;)))))))))

• madau Re: Madau 17.01.13, 16:50
          Varna kategorycznie odmowila dostepu na swoja strone FB. Wiec nie moge nic zrobic. Ale i tak nie miala tam swoich zdjec.
          • ditta12 Re: Madau 17.01.13, 16:54
            Taka jest odpowiedź Varny i finito.
            • madau Re: Madau 17.01.13, 17:05
              a jak my z boku wygladamy? jak wariaci? Niedorozwinieci? czy jak? Przeciez my sobie tu swojsko rozmawiamy na przerozne tematy ale jak komus jest gorzej to potrafimy sie zmobilizowac zeby temu komus chociaz troche pomoc.
              • malze_w_kalesonach Re: Madau 18.01.13, 18:29
                Madał ty morze wyglondasz grubo bo piszesz rze sie otchudzasz. Ja bym sie z tobom przes to nie zapoznał bo ja lubie takie w sam ras. Może sie bym z ditciom umuwił jakgby była w sam ras. Albo z albertom jagby była w sam ras. Z tobom madał to nie.
                • madau Re: Madau 18.01.13, 18:32
                  malze_w_kalesonach napisał(a):

> Madał ty morze wyglondasz grubo bo piszesz rze sie otchudzasz. Ja bym sie z tob
                  > om przes to nie zapoznał bo ja lubie takie w sam ras. Może sie bym z ditciom um
                  > uwił jakgby była w sam ras. Albo z albertom jagby była w sam ras. Z tobom madał
                  > to nie.

Wzajemnie, kolego, wzajemnie
                • ditta12 Re: Madau 18.01.13, 18:33
                  A ja bym się z Tobom nie umówiłą bo głupoty piszesz i niegrzecznie w stosunku do kobiet.Do mnie niegrzecznie.Wybacz ale wydaje mi się że jesteś pijany(a)
                  • ditta12 Re: Madau 18.01.13, 18:34
                    małże w kalesonach oczywiście.Do tego nicka .
                  • malze_w_kalesonach Re: Madau 18.01.13, 18:37
                    Ale jag niegżecznie ? Pszecież nie wyzywam od świń albo kurf. Czójem sie odżucony.
          • Gość: gość portalu Re: Madau IP: *.dynamic.chello.pl 17.01.13, 17:05
            Dawno już powiedziałaś tyle, że każdy mógł Varnę łatwo znaleźć. Trudno spotkać na forach osobę bardziej zakłamaną i fałszywą, niż ty. A dobry nick dla ciebie to byłby nick "nielojalna". Wejdziesz w d.... każdemu kto cię pogłaszcze, będziesz potakiwać choćby był forumowym bandytą bo ciebie interesuje tylko głaskanie i miodzik dla ciebie.
            • ditta12 Re: Madau 17.01.13, 17:19
              <Wejdziesz w d.... każdemu kto cię pogłaszcze, będziesz potakiwać choćby był forumowym bandytą >

To na forumie są bandyci???????
            • madau Re: Madau 17.01.13, 17:24
              Nikt nie mogl Varny odnalezc po tym co napisalam bo mam zablokowanych znajomych. O Co Ci chodzi? Dlaczego z takim nieprzyjemnym tekstem do mnie wyjezdzasz? Zrobilam Ci cos?
              Varny imienia i nazwiska nigdy nie podam. Tak jak nie podaje danych osob ktore mnie o dyskrecje prosza.
              • ditta12 Re: Madau 17.01.13, 17:31
                Nie przejmuj się Madau tą panią jakąś :)
                • ditta12 Re: Madau 17.01.13, 17:33
                  Kupiłaś sobie coś na żołądek?
                  • madau Re: Madau 17.01.13, 17:36
                    kupilam Ditto, Aloes w litrowej butelce. Sam aloes. Nalatalam sie po tych sklepach dzis :)
                    • ditta12 Re: Madau 17.01.13, 17:39
                      To ten sok z aloesa jest dobry na żołądek?
                      Kupię sobie taki aloes w doniczce :)
                      • madau Re: Madau 17.01.13, 17:46
                        Ponoc dobry. naturalnie i bardzo dobrze oslania zoladek. Niedobry jest, trzeba pic jedna szklaneczke rano. A ja wypilam teraz. I faktycznie zoladek mam w dosc dobrej formie.
                        • ditta12 Re: Madau 17.01.13, 17:56
                          :)
                • madau Re: Madau 17.01.13, 17:34
                  Nie przejmuje sie ale poddenerwowalam sie. Niech ten gosc portalu poda jakis przyklad mojej "nielojalnosci"
                  • ditta12 Re: Madau 17.01.13, 17:37
                    Olej to ciepłym moczem.Masz multum znajomych(ale ilość!)
                    Ja Ci powiem że na mój profil na naszej klasie kiedyś wlazło kupę ludzi z napisem "konto anonimowe" :D
                    Tylko po co??????
                    • madau Re: Madau 17.01.13, 17:39
                      Do mnie tez na NK anonimowi przychodza pasjami. zastanawiam sie czy nie skasowac tego konta w ogole.
            • varna771 Re: Madau 17.01.13, 17:40
              Gość portalu: gość portalu napisał(a):

> Dawno już powiedziałaś tyle, że każdy mógł Varnę łatwo znaleźć. Trudno spotkać
              > na forach osobę bardziej zakłamaną i fałszywą, niż ty. A dobry nick dla ciebie
              > to byłby nick "nielojalna". Wejdziesz w d.... każdemu kto cię pogłaszcze, będz
              > iesz potakiwać choćby był forumowym bandytą bo ciebie interesuje tylko głaskani
              > e i miodzik dla ciebie.
              zostałam wywołana do tablicy bo temat mnie dotyczy. Madau znam juz 6 lat i moje dane osobowe po necie nie "latały" wiec mysle, że jest ok. Poza tym jestem ostrożna co umieszczam i umieszczałam przeważnie są to bzdury typu mecze tenisowe itp, itd, a w ogóle ja jestem osobą którą scharkteryzuje jako" nikt mnie nie zna i nikt mnie nie pozna":))
              • madau Re: Madau 17.01.13, 17:41
                dzieki Varno :)
                • ditta12 Re: Madau 17.01.13, 17:46
                  Dziewczyny,Nie wiecie gdzie jest ten teledysk Uwierza którego nie można otworzyć z tą pupą nieruchomą???
                  Jakoś nie mogę znaleźć.
                  • madau Re: Madau 17.01.13, 20:37
                    A powiedz mi Uwierzu, tak z czystej ciekawosci, dlaczego chcialbys wiedziec jak ma na imie Varna?
                    Czy to po tej wczorajszej dlugiej rozmowie czy ot tak sobie?
                    • Gość: konrad Re: Madau IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.01.13, 21:28
                      też chce wiedzieć jak ma na imię Varna, kumpel mi opowiadał, że kiedys było spotkanie forumowiczów i varna była na nim, podobno fajna z niej laska, ładna i bardzo mila. nie jest pewien jak ma na imie ale cos mu sie wydaje ze weronika.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka