Dodaj do ulubionych

oj, boli... :(

11.01.04, 12:00
no i znowu...
szukam chętnego, który byłby łaskaw mnie dobić ;)
wczoraj na chwilę straciłam przytomnosć (hehe, przyszli jacyś domokrązcy i
niemal rąbnęłam obok drzwi w trakcie wykładu o cudownej paście do zębów) i od
tej pory głowę mi urywa. plus oczywiscie mdłości. a na to wszystko siedzę
dzis w pracy (a raczej biegam w pracy, bo tyle roboty)...
tak piszę, żeby się pożalić...
pozdrawiam - tiny z urwaną niemal głową..
Obserwuj wątek
    • marialudwika Re: oj, boli... :( 11.01.04, 13:39
      Po pierwsze witaj u nas,po drugie znam takie uczucie,nieraz jak mam migrene
      najchetniej weszlabym na 9 pietro i skoczyla...Ta utrata przytomnosci byla
      krotka?Moze masz epilepsje..Ja mialam takie "omdlenia" krotkie dosc dlugo,potem
      okazalo sie,ze to epilepsja tzw.petit mal.Powinnas pojsc do neurologa!I zrobic
      EEG!Pozdrawiam !!
      rara
      • venus22 Re: oj, boli... :( 11.01.04, 22:25

        Matko Boska..Utraty przytomnosci tez sa normalne w ciezkiej migrenie- zdarza
        sie.
        niemniej jednak tez bym sprawdzila u lekarza.
        bardzo mi ciebie szkoda.
        Musisz bardzo uwaza na siebie..
        Venus
        • depresyjka Re: oj, boli... :( 12.01.04, 08:25
          Witamy na forum!
          Bardzo mi przykro ze tak cierpisz. Doskonale wiemy jakie to uczucie, niestety :
          ( Ja jak bylam mala to czesto tracilam przytomnosc - ciekawe czy ma to jakis
          zwiazek z obecna migrena...
          Weekend byl do d... Atak jakiego dawno nie bylo. Nedzne to moje zycie, az chce
          sie wejsc na to 9 pietro i ...

          zycze Wam tygodnia bez bolu
          zdesperowana depresyjka
        • marialudwika Re: oj, boli... :( 12.01.04, 11:08
          Venus,moze ja niepotrzebnie "wyjechalam" z padaczka,ale po moich doswiadczeniach
          wychodze z zalozenia,ze lepiej takie rzeczy sprawdzic.U mnie zanim wykryto
          powod omdlen/krotkich bardzo/ trwalo dluuugo,bylam w szpitalu na
          obserwacji..mialam poobijana glowe non-stop az wreszcie jakiemus lekarzowi
          przyszlo do glowy wyslac mnie na EEG...Migrene tez mialam.Pozdro
          tara
          • tiny Re: oj, boli... :( 12.01.04, 11:29
            padaczke u mnie neurolog wykluczył. miałam EEG i rezonans magnetyczny.
            staram sie na siebie uważać, ale nie bardzo da sie wykluczyć stres. bo na nim
            własciwie oparta jest moja praca. a u mnie ataki najczęsciej warunkowane są
            stresem.
            dzis trochę lepiej, ale jeszcze boli. może jutro będzie lepiej...?
            dziękuję za słowa wsparcia :) nawet nie wiecie ile znaczą :))))) tiny.
            • venus22 Re: oj, boli... :( 12.01.04, 17:40
              Taro, po to tu jestesmy zeby dzielic sie naszymi doswiadczeniami, zawsze
              lepiej wiedziec o wszystkim, nawet o mozliwosci padaczki, bo lepiej to
              sprawdzic i dowiedziec sie ze jest OK niz nic nie wiedziec. :)

              Tiny - czy masz jakies mozliwosci na rozluznienie stresu, chocby np 5-minutowe
              przerwy na relaks?
              Nawet gdybys mogla tylko przymknac oczy i przez chwile o niczym nie myslec to
              juz cos.
              Poza tym pij duzo wody- powinno troszke pomoc.

              Ja mysle Depresyjko ze twoje wczesne omdlenia jak najbardziej mogly byc
              wczesna faza migren- pewnie bezbolowych?

              A w ogole to sama czuje sie nie najlepiej. :(
              Venus
              • marialudwika Re: oj, boli... :( 12.01.04, 21:27
                W tym zrelaksowaniu przeszkadza mi fakt,ze jestem takim "klebkiem nerwow",ale
                probuje sie zrelaksowac..trudno to idzie niestety.Pozdro
                tara
                • depresyjka Re: oj, boli... :( 13.01.04, 08:46
                  Moj pierwszy PRZEOGROMNY bol glowy mialam w wieku 7-8 lat. Potem do 12 roku
                  spokoj a od 13-14 zaczelo sie na dobre. Trwa niestety do dzis ...
                  Nikt w rodzinie nie mial migreny, jestem pierwsza (i mam nadzieje ze ostatnia)
                  depresyjka
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka