katarynka_91
21.09.07, 09:52
Czy to możliwe żeby przy najprawdopodobniej migrenowych bólach głowy i w sumie
nie tylko wykonywać "dziwne" ruchy ręką? Tzn. chodzi mi o to że w pewnym
momencie ona sama ode mnie odlatuje? Tak jakby ktoś mi ją próbował wyszarpać.
Wczoraj dostałam skierowanie na cito do szpitala na oddział neurologii, i po
zrobieniu tomografii też na cito zostałam wypuszczona do domu bo na zdjęciach
nic nie widać bo była to tomografia bez kontrastu i dostałam skierowanie na
oddział na 2 października. Acha mam 16 lat i lekarka z przychodni powiedziała
że te bóle głowy u nastolatek są całkiem normalne bo się rozwijam jeszcze. Nie
wiem co o tym myśleć jestem przerażona ;/ Zapomniałam napisać, że przy tych
bólach głowy występują u mnie wymioty, czasem podwójne widzenie.