Dodaj do ulubionych

Problem ;/

21.09.07, 09:52
Czy to możliwe żeby przy najprawdopodobniej migrenowych bólach głowy i w sumie
nie tylko wykonywać "dziwne" ruchy ręką? Tzn. chodzi mi o to że w pewnym
momencie ona sama ode mnie odlatuje? Tak jakby ktoś mi ją próbował wyszarpać.
Wczoraj dostałam skierowanie na cito do szpitala na oddział neurologii, i po
zrobieniu tomografii też na cito zostałam wypuszczona do domu bo na zdjęciach
nic nie widać bo była to tomografia bez kontrastu i dostałam skierowanie na
oddział na 2 października. Acha mam 16 lat i lekarka z przychodni powiedziała
że te bóle głowy u nastolatek są całkiem normalne bo się rozwijam jeszcze. Nie
wiem co o tym myśleć jestem przerażona ;/ Zapomniałam napisać, że przy tych
bólach głowy występują u mnie wymioty, czasem podwójne widzenie.
Obserwuj wątek
    • eni40 Re: Problem ;/ 21.09.07, 20:17
      hmm co myslec o lekarce ktora wciska ci takie pierdoly..ze to
      konowal..zwyczajnie zaczyna ci sie migrena..byc moze wlasnie w
      zwiazku z dojrzewaniem płciowym..zaczynaja ci buzowac hormony i stad
      te bole..u mnie tez sie tak zaczynalo..okolo14 roku zycia i trwa
      sobie juz troszke..bo mam 42 lata.. prawie:(
      • katarynka_91 Re: Problem ;/ 22.09.07, 11:50
        O kurde;/ Odechciało mi się w tym momencie wszystkiego;]
        • venus22 Re: Problem ;/ 22.09.07, 22:42
          Witam!
          W migrenie mozliwe sa pewne drgawki, sadze wiec ze jezeli objaw ten
          wystepuje u ciebie w czasie napadu to mozna to spokojnie zaliczyc do
          twojego migrenowego "repertuaru".
          Pozstale obajwy jak podwojne widzenie, wymioty - jak najbardziej
          zwiazane z migrena.

          dobrze ze lekarka skierowala cie na dokladne badania komputerowe.
          To prawdopodobnie jest migrena, ale zawsze lepiej wykluczyc
          cokolwiek innego.

          Venus
          • katarynka_91 Re: Problem ;/ 23.09.07, 10:52
            Ehhh dzięki za te odpowiedzi, ale i tak dalej się tym wszystkim stresuję ;]

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka