niepokorna1986 17.01.09, 13:11 Mam zeza i jestem skłonna poddac sie operacji w Lublinie,stąd moje pytanie, o kilinike na Chmielnej i o personel lekarzy.błagam pomóżcie!!! Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
zaba840526 Re: MAM PYTANIE A PROPO OPERACJI ZEZA W LUBLINIE. 01.03.10, 10:19 ja mialam operacje zeza w lublinie na chmielnej niedawno operowala mnie dr Biziorek kobieta aniol poprostu na zabieg czekalam 3 miesiace jesli wszystko bedzie ok lezy sie tylko 3 dni przyszlam w srode w czwartek mialam zabieg a w piatek juz bylam w domu jesli opieka i personel rewelacja zaluje ze nie zrobilam tego wczesniej zdecyduj sie kochana bo naprawde warto jesli masz jakies pytania to pisz na pewno odpowiem pozdrawiam Odpowiedz Link
juliettee89 Re: MAM PYTANIE A PROPO OPERACJI ZEZA W LUBLINIE. 09.05.10, 17:54 Widzę bratnią duszę z Lublina więc pozwoliłam sobie napisać :) Czy mogłabym poznać więcej szczegółów ? Gdzie najpierw należy się skierować, żeby do tej operacji doszło i jaka jest cena ? Z góry dziękuję za odpowiedź :) Odpowiedz Link
zlota85 Re: MAM PYTANIE A PROPO OPERACJI ZEZA W LUBLINIE. 16.06.10, 20:01 Witam. Bylam mam pytanie jaki jest koszt operacji zeza w tej klinice ??? Odpowiedz Link
zaba840526 Re: MAM PYTANIE A PROPO OPERACJI ZEZA W LUBLINIE. 21.07.10, 21:33 czesc dawno nie pisałam ale już odpowiadam na pytanka za operację nie płaciłam wykonano mi na NFZ zapisałam sie na wizyte do dr Biziorek w klinice na chmielnej i udalo sie teraz jestem szczesliwa mam proste spojrzenie kochani probujcie bo naprawde warto pozdrawiam i trzymam kciuki!!! Odpowiedz Link
juliettee89 Re: MAM PYTANIE A PROPO OPERACJI ZEZA W LUBLINIE. 25.07.10, 11:57 No to super ! Gratuluję i zazdroszczę :) Dziękuję za odpowiedź :) A czy płaciłaś za wizytę ? I jak długo czekałaś na operację ? Odpowiedz Link
zaba840526 Re: MAM PYTANIE A PROPO OPERACJI ZEZA W LUBLINIE. 27.07.10, 10:09 za wizytę nie płaciłam a na operację czekałam 3 miesiące Odpowiedz Link
zaba840526 Re: MAM PYTANIE A PROPO OPERACJI ZEZA W LUBLINIE. 27.07.10, 10:20 przed operacją należy wykonać komplet badań skierowanie dostaniesz od pani doktor i nie mozesz miec okresu w tych dniach jak jestes w klinice Odpowiedz Link
zaba840526 Re: MAM PYTANIE A PROPO OPERACJI ZEZA W LUBLINIE. 27.07.10, 10:23 mam nr telefonu do kontaktu z panią doktor Odpowiedz Link
juliettee89 Re: MAM PYTANIE A PROPO OPERACJI ZEZA W LUBLINIE. 28.07.10, 11:48 W takim razie bardzo bym prosiła o ten nr :) Dziękuję :) Odpowiedz Link
zaba840526 Re: MAM PYTANIE A PROPO OPERACJI ZEZA W LUBLINIE. 31.07.10, 09:01 606-393-084 prosze pytaj o dr.Biziorek Odpowiedz Link
zaba840526 Re: MAM PYTANIE A PROPO OPERACJI ZEZA W LUBLINIE. 31.07.10, 09:05 mam nadzieje ze ci sie uda powodzenia Odpowiedz Link
juliettee89 Re: MAM PYTANIE A PROPO OPERACJI ZEZA W LUBLINIE. 01.08.10, 13:20 Zaba bardzo Ci dziękuję za udzielone informacje, nr do Pani dr i słowa otuchy :) Mam nadzieję, że w razie wątpliwości mogę jeszcze do Ciebie napisać :) Jeszcze raz dziękuję i życzę wszystkiego dobrego ! Odpowiedz Link
zaba840526 Re: MAM PYTANIE A PROPO OPERACJI ZEZA W LUBLINIE. 01.08.10, 16:34 Juliettee nie ma za co pewnie ze mozesz napisac do mnie i nie miej watpliwosci jesli chodzi o zabieg naprawde nie ma sie czego bac szwy tylko troszke drapia i tyle z bolu ja tez zycze ci wszystkiego dobrego no i zeby ten koszmar z zezem sie zakonczyl pozdrawiam i napisz co i jak kiedy zabieg i w ogole trzymam kciuki pa!!! Odpowiedz Link
marart78 Re: MAM PYTANIE A PROPO OPERACJI ZEZA W LUBLINIE. 09.03.18, 09:36 Za tydzień mam operację zeza u dziecka, chciałabym się dowiedzieć jak to wygląda od strony matki.Nie mogę się dodzwonić na oddział, nie wiem co mam wziąć ze sobą tzn do spania koc karimatę czy można z dzieckiem spać na jednym łóżku itd. Odpowiedz Link
justyna120283 zez 03.12.14, 09:46 mam pytanie czy wam też dr.Biziorek powiedziała że nieuniknione jest że po operacji zeza może wystąpić u was dwojenie czy tylko w moim przypadku tak jest? Odpowiedz Link