dado11 21.12.05, 00:38 Noooo, to śpijcie dobrze))) A nawet jeszcze lepiej D. Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
skynews Re: Eee, wy nic tylko spicie :oD n/t 21.12.05, 01:29 Kto spi ? Wlasnie chcialem sobie zrobic muesli i czytam ze rodzynki moga zawierac pestycydy i jakies jeszcze paskudztwa przeciw plesni bo i inaczej to by si robale rodzynkami na slodko obżeraly Ale co tu jesc w takim razie ? Odpowiedz Link
luiza-w-ogrodzie Re: Eee, wy nic tylko spicie :oD n/t 21.12.05, 01:49 skynews napisał: > > Kto spi ? > Wlasnie chcialem sobie zrobic muesli i czytam ze rodzynki moga > zawierac pestycydy i jakies jeszcze paskudztwa przeciw plesni > bo i inaczej to by si robale rodzynkami na slodko obżeraly > > Ale co tu jesc w takim razie ? Deszczowke? Albo robic rodzynki samemu z wyhodowanych na scianie domu zielonych winogron? Pozdrawiam, i podjadajac ciasto kokosowe przenosze sie na watek o szczurzym zarciu Luiza-w-Ogrodzie ><(((º>`·.¸¸.·´¯`·.¸¸><(((º> Odpowiedz Link
jutka1 Re: Dobranocki świąteczne, *****-kowe:) 21.12.05, 23:50 Dobranoc w pospiechu Kolorowych snow! J. Odpowiedz Link
luiza-w-ogrodzie Re: Dobranocki świąteczne, *****-kowe:) 22.12.05, 00:05 Dobranoc w pospiechu? A co, bedziesz szybko spala? No dobra, idz spac. Luiza-w-Ogrodzie ><(((º>`·.¸¸.·´¯`·.¸¸><(((º> Odpowiedz Link
dado11 Re: Dobranocki świąteczne, *****-kowe:) 24.12.05, 02:05 Dobranoc, wypoczynkowych snów)) Wigilia już tuż, tuż.... Pa, D. Odpowiedz Link
dado11 Re: Dobranocki międzyświąteczne, *****-kowe:) 28.12.05, 23:28 Za oknami śnieg, nieprzyjemny wiatr, czarne niebo bez gwiazd... Ale w ogródkach sąsiadów wesoło migotają światłami przystrojone choinki, zimne płatki przylepiają się do twarzy Ostatni psi spacerek z radosnymi gonitwami już był, chyba trzeba już pospać w przytulnej sypialni.... Ale przedtem poczytać, pomarzyć, poszwędać się między dniem a snem Czego wam życzę, i miłych snów też....D. Jutuś, jak tam na Antypodach??? Żyjesz? Piękne jest życie do góry nogami ? Nocne buziaki dla Luizy, D. Odpowiedz Link
fedorczyk4 Re: Dobranocki międzyświąteczne, *****-kowe:) 30.12.05, 23:15 Dobranoc tym co do góry głowa i dobranoc tym co do góry nogami. Idę paść,i rozmarzyć się niekoherentnie)Pa. Odpowiedz Link
jutka1 Re: Dobranocki międzyświąteczne, *****-kowe:) 30.12.05, 23:22 Spij dobrze Fed. Snij pieknie Odpowiedz Link
verbena1 Re: Dobranocki międzyświąteczne, *****-kowe:) 31.12.05, 00:09 Czas do lozka ,jutro trzeba byc wypoczetym i wytrzymac conajmniej do 24 ) Sypie snieg, jest bialo i cicho. Dobranoc.... Odpowiedz Link
dado11 Re: Dobranocki staroroczne, *****-kowe:) 31.12.05, 00:11 Cicho kleją się do siebie białe płatki zimnej wody świat bajkowo w siódmym niebie najpiękniejszej jest urody, przygniecione pod ciężarem opadają drzew gałęzie biała cisza, bezszelestna snu naszego stróżem będzie. Dobranoc, kochani Posyłam Jutce i Luizie płatek śniegu dla ochłody. D. Odpowiedz Link
jutka1 Re: Dobranocki staroroczne, *****-kowe:) 31.12.05, 00:50 Teraz rozumiem Luize, jak siedzi tu i czyta, jak co rusz ktos idzie spac.... ))) Dobranoc, Verbenko... Dobranoc Dado... Dzieki za sniezynke... dzis i jutro sie przyda Odpowiedz Link
jutka1 Ech. 31.12.05, 15:29 SpecLuiza slusznie zagania. Milych snow australczykom, najpierw gdzies-tam, potem w Ameryce Polnocnej. Kolorow zycze, J. Odpowiedz Link
dado11 Dobranocka noworoczna***** gwiazdkowa:) 01.01.06, 04:54 Idę spać w poczuciu dobrze przeżytego dnia i roku Mocno ściskam za pracowitą łapkę Fed. , Jutkę i Luizę na specAntypodach posyłam ciepłe fluidy Mm w okolicach Otwocka, dla Verbeny na polderach, Lx w wielkiej Wielkopolsce, Jej_męża na północnym kraju świata, dla głodne_go na lewobrzeżu, Antyprotona w Italii, sky-ya w Germanii, Eweliny w pięknym ogrodzie (nie mylić z Luizą), Jana.K. na północy, no_no na pomorzu, Bodzia w Gorzowie, meg_s na zachodzie, feline u żabojadów, kochanej Ml i nieznanego Jowoja w niebie; i słodkie pozdrowienia dla wszystkich, co tu czasem wpadają Dobranoc w nowym, nieznanym roku 2006, D. Odpowiedz Link
dado11 Re: Dobranocka noworoczna***** gwiazdkowa:) 03.01.06, 00:02 Ponieważ wszyscy już śpią jak susły, to ja też idę przytulić się do mojej puchowej poduchy Teraz, zimą, wydaje mi się ona jeszcze bardziej przytulna. Sympatycznych snów życzę wam, dobranoc, D. Odpowiedz Link
mammaja Re: Dobranocka noworoczna***** gwiazdkowa:) 03.01.06, 00:08 Wcale nie spie, jakos mi sie niechce, ale zycze pysznych snow na puchowych poduchach! Odpowiedz Link
dado11 Re: Dobranocka noworoczna***** gwiazdkowa:) 04.01.06, 00:16 U Luizy i Jutki pożary buszu (mam nadzieję, że ich nie dotyczą), w Indonezji ulewy i błotne lawiny, tu odwilż i leje, co za porąbane wybryki natury.... Idę spać... o qurcze, zapomniałam, że pościel nie obleczona((( Jak ja nie cierpię zmiany pościeliiiii! Dobrej nocy, D. Odpowiedz Link
jutka1 Re: Dobranocki świąteczne, *****-kowe:) 09.01.06, 16:20 Alesmy sie z gospodarzami zasiedzieli! Dobranoc, musze szybko spac Odpowiedz Link
dado11 Re: Dobranocki świąteczne, *****-kowe:) 12.01.06, 01:17 Ja w kwestii formalnej... to są właściwe, poprawne politycznie i najnowsze dobranocki! No! porządek musi być... a co! No to dobranoc, pchły na noc, karaluchy do poduchy, a ostatni gasi światło... D. Odpowiedz Link
joujou Re: Dobranocki świąteczne, *****-kowe:) 12.01.06, 15:42 dado11 napisała: > Ja w kwestii formalnej... to są właściwe, poprawne politycznie i najnowsze dobr > anocki! > No! porządek musi być... a co! > No to dobranoc, pchły na noc, karaluchy do poduchy, a ostatni gasi światło... D > . >Dado,melduję posłusznie,że będę trzymała się porządku ; ) Odpowiedz Link
jutka1 Re: Dobranocki świąteczne, *****-kowe:) 12.01.06, 15:06 Zycze kolorowych snow... I pelzne w objecia Morfeusza, wszak tutaj juz pierwsza. Dobranoc.. Odpowiedz Link
joujou Re: Dobranocki świąteczne, *****-kowe:) 12.01.06, 15:40 >W pierwszym momencie szczena mi opadła ze zdziwienia,że ktoś poruszył ten wątek,gdy ja przygotowuję obiad : ) Dobranoc dziewczyny,śpijcie smacznie! Odpowiedz Link
dado11 Re: Dobranocki świąteczne, *****-kowe:) 12.01.06, 23:21 Dzięki joujou za subordynację))) Jutce, która pewnie za moment wstanie, życzę miłego dnia do góry nogami, a pozostałym na północnej półkuli, sympatycznych przeżyć w objęciach Morfeusza D. Odpowiedz Link
jutka1 Re: Dobranocki świąteczne, *****-kowe:) 14.01.06, 00:31 Dobranoc, Fed. Ja wkraczam w nastepny sloneczny dzien - dzisiaj robimy BBQ czyli grilla dla grupy wspolforumowiczow stad i z forum obok, wiec trzeba bedzie sie przeniesc do kuchni... ale jeszcze nie teraz )) Odpowiedz Link
dado11 Re: Dobranocki świąteczne, *****-kowe:) 14.01.06, 00:36 118111 Miłego barbebiukowania Jutek Miłych snów Fed Dobranoc, D. Odpowiedz Link
fedorczyk4 Re: Dobranocki świąteczne, *****-kowe:) 16.01.06, 00:19 Jutro nowy i pracowity dzień. Dobrej Wszystkim nocy i pięknych snów. Odpowiedz Link
joujou Re: Dobranocki świąteczne, *****-kowe:) 16.01.06, 23:31 >Już mnie niestety przeganiają.Tak więc życzę wszystkim spokojnej nocy. Odpowiedz Link
joujou Re: Dobranocki świąteczne, *****-kowe:) 17.01.06, 23:46 >Nie mogę się oderwać od klawiatury,a w mieszkaniu zaległa już wroga cisza. Z żalem prawdziwym mówię więc: DOBRANOC Odpowiedz Link
ewelina10 Re: Dobranocki świąteczne, *****-kowe:) 18.01.06, 01:52 czas na spanie. dobranoc. Odpowiedz Link
dado11 Re: Dobranocki mroźne do potęgi:(((( 20.01.06, 02:03 Za oknem -18 st, na szybie termocośtam szron, w domu chłodno, mimo, że piec tyra jak wściekły Idę spać, ciągnąc do sypialni posiłki w postaci dodatkowych kołder i poproszę siłę wyższą, żeby nam tu rury nie pękły Życzę wam snów ciepłych, sympatycznych i pogodnych, i ... byle do wiosny))) Dobranoc, D. Odpowiedz Link
joujou Re: Dobranocki świąteczne, *****-kowe:) 20.01.06, 23:10 >Nikogo nie ma więc spadam. Dobrej nocy życzę pod cieplutką kołderką i z milutkim jaśkiem, albo Janem jak kto woli : ) Odpowiedz Link
dado11 Re: Dobranocki całkiem mroźne... 20.01.06, 23:44 Właśnie wróciłam z psami z ostatniego spacerku... właściwie małe to przyniosłam, policzki pałają od rozcierania wełnianymi rękawicami, zimno jak sto skurczybyków((( Więc zmykam pod kołdrę i parę koców, na wystający znad piernatów nosek nałożę okulary i poczytam sobie trochę Trafiłam niezłą książkę "Sekretne życie pszczół" autorka Sue Monk Kidd, przyjemnie się czyta)) Miłych snów, D. Odpowiedz Link
jutka1 Re: Dobranocki całkiem mroźne... 21.01.06, 23:00 Oczy mi sie kleja... Dobranoc, do jutra ))) Odpowiedz Link
joujou Re: Dobranocki całkiem mroźne... 21.01.06, 23:39 >Zajrzałam tu jeszcze,poczytałam o czym rozmawiacie,chciałabym zostać,ale chyba już nie mam siły(może w końcu padnę i porządnie się wyśpię).Tak więc dobrej nocy wszystkim i kolorowych snów ; ) Odpowiedz Link
mammaja Re: Dobranocki całkiem mroźne... 21.01.06, 23:43 Dobranoc, odmeldowuje sie do kochanego lozeczka! Odpowiedz Link
dado11 Re: Dobranocki całkiem mroźne... 22.01.06, 00:33 Ja też już zmykam, sympatycznych snów D. Odpowiedz Link
joujou Re: Dobranocki świąteczne, *****-kowe:) 24.01.06, 23:23 >Dobranoc wszystkim,idę jeszcze poczytać. Odpowiedz Link
jutka1 Re: Dobranocki świąteczne, *****-kowe:) 26.01.06, 00:04 Dobranoc, kolorowych snow Odpowiedz Link
verbena1 Re: Dobranocki świąteczne, *****-kowe:) 28.01.06, 00:23 Skonczylam Kod Leonarda, uff, bede miala pewnie niesamowite sny tej nocy. Juz prawie nic nie widze, jeszcze tylko dotrzec do sypialni i dac oczom odpoczac. Slodkich snow wszystkim Odpowiedz Link
mammaja Re: Dobranocki świąteczne, *****-kowe:) 28.01.06, 00:48 Wpadlam akurat na wolanie Dado - ale juz czas sapc i spac! Odegnac wszystkie zimna ciepla kolderka i snic pieknie! Dobranoc! Odpowiedz Link
jutka1 Re: Dobranocki świąteczne, *****-kowe:) 28.01.06, 00:52 Dobranoc Wam zycze, milych snow. J. Odpowiedz Link
joujou Re: Dobranocki świąteczne, *****-kowe:) 28.01.06, 01:30 >Dobranoc,spokojnej nocy : ) Odpowiedz Link
jutka1 Re: Dobranocki świąteczne, *****-kowe:) 28.01.06, 22:57 Jako, ze dane mi bylo tylko 5 godzin snu wczoraj, czas na mnie. Kolorowych puchatych snow, solenizantom jeszcze raz naj naj naj, a na dobranoc dedykuje Wam Astrud Gilberto "So Nice". J. Odpowiedz Link
joujou Re: Dobranocki świąteczne, *****-kowe:) 29.01.06, 23:21 >Dobrej i przespanej nocy sobie i wszystkim, a Luizie oraz Dan przyjemnego dnia : ) Odpowiedz Link
jutka1 Re: Dobranocki świąteczne, *****-kowe:) 29.01.06, 23:40 Ja rowniez sie pozegnam, z zyczeniami relaksujacych snow, mimo a moze na przekor wszystkiemu Odpowiedz Link
jutka1 Re: Dobranocki świąteczne, *****-kowe:) 30.01.06, 23:35 Snow pelnych milosci Wam zycze. I sobie. Dobranoc Odpowiedz Link
jutka1 Re: Dobranocki świąteczne, *****-kowe:) 31.01.06, 22:56 Odpelzam rozgrzac sie przed kominkiem, zanim nie wpelzne pod koldre. Mammajko, swieta racja z tymi koldrami i kominkiem! Dobranoc i kolorowych snow zycze Odpowiedz Link
dado11 Re: Dobranocki świąteczne, *****-kowe:) 02.02.06, 01:07 Właśnie przeczytałam od deski do deski Duży Format, wzięłam Coldrex, popiłam wodą z malinowym sokiem i oddalam się z pudłem chusteczek pod pachą... Dobrych snów, D. Odpowiedz Link
jutka1 Re: Dobranocki świąteczne, *****-kowe:) 02.02.06, 01:22 I ja sie odmelduje... Jutro (dzis), za 6 godzin pobudka i dalej do kieratu. Dobranoc Odpowiedz Link
dado11 Re: Dobranocki świąteczne, *****-kowe:) 03.02.06, 01:09 Hmmm, pozytywnych myśli (jak na ten przykład: zamach terrorystyczny wymierzony w dźwigające się Prawo, a może i w Sprawiedliwość. Realistyczny obraz skórki od banana, na szarym, brudnym chodniku, i orzeł wykonany w wersji double))) ???? Żona pośła PiS, jako korzystna inwestycja.... Nowa wizja dla solariów... And Walliegator na start... brrrr, rany, ale można sobie pokiereszować psychikę((( Idę poczytać o durnym, amerykańskim południu... D. Odpowiedz Link
jutka1 Re: Dobranocki świąteczne, *****-kowe:) 05.02.06, 01:38 Dobranocnie sie zegnam, i zycze spokojnego snu Odpowiedz Link
dado11 Re: Dobranocki świąteczne, *****-kowe:) 06.02.06, 00:27 Dziś są moje ymynyny zatem ciepło bez przyczyny wezmę wszystkie twoje winy do kociołka wygotuję i zapomnę i za kwiatek podziękuję bo to przecież koniec zimy prawie, chociaż dłonią sunę ci pod włos złotych słów gdzieś pełen trzos bywa, bywa... dobrych snów i trzeźwych myśli cała góra niech się przyśni D. Odpowiedz Link
jutka1 Re: Dobranocki świąteczne, *****-kowe:) 06.02.06, 00:16 Jestem wykonczona, mozg paruje, a musze wstac kolo 6:00, zeby skonczyc zlecenie Dobranoc wszystkim, milych snow Odpowiedz Link
luiza-w-ogrodzie Re: Dobranocki świąteczne, *****-kowe:) 06.02.06, 00:17 Spij i niech mozg Tobie w czasie snu nie wyparuje (moze obloz sobie lodem albo cos w tym rodzaju?) ;oD Odpowiedz Link
jutka1 Re: Dobranocki świąteczne, *****-kowe:) 06.02.06, 22:29 Wpadam i wypadam Niecale 5 godzin snu wczoraj zrobilo swoje - jadac na adrenalinie skonczylam przed poludniem zlecenie, a potem jakby kto balon przeklul. Zero energii na cokolwiek. Pojde wiec niedlugo naladowac baterie w objeciach Morfeusza, i do jutra, dobranoc. Odpowiedz Link
dado11 Re: Dobranocki świąteczne, *****-kowe:) 08.02.06, 00:14 No, to ja wam też ...dobranoc...mówię....D. Odpowiedz Link
fedorczyk4 Re: Dobranocki świąteczne, *****-kowe:) 08.02.06, 22:45 Idę spać. Jeszcze książka do podusi i lulu. Pięknych snów Wam i sobie życzę Odpowiedz Link
joujou Re: Dobranocki świąteczne, *****-kowe:) 09.02.06, 00:04 >Dobrej nocy Kochani,a Luizie miłego dnia! Odpowiedz Link
dado11 Re: Dobranocki świąteczne, *****-kowe:) 09.02.06, 23:42 A teraz, drogie dzieci, możecie misia pocałować w ... zimny nosek i odpływamy.... Dobrej nocy, ja pewnie będę miała jakieś pobudki... D. Odpowiedz Link
jutka1 Re: Dobranocki świąteczne, *****-kowe:) 11.02.06, 00:54 To ja tez caluje misia w zimny nosek i odpelzam. Dobranoc Odpowiedz Link
jutka1 Re: Dobranocki świąteczne, *****-kowe:) 12.02.06, 01:19 Po prostu będąc Jestem tutaj - W śnieżycy. /Issa/ Dobranoc, puchowych snow Odpowiedz Link
joujou Re: Dobranocki świąteczne, *****-kowe:) 12.02.06, 23:09 >Już się pożegnam:dobrej i spokojnej nocy... Odpowiedz Link
dado11 Re: Dobranocki świąteczne, *****-kowe:) 13.02.06, 23:49 Zmykam w pielesze, zaczęłam czytać "Moulin Rouge" Pierre la Mure, kiedyś już czytałam, ale wywietrzało z pokładów pamięci.... Wydanie z 57 roku, pożółkłe kartki, oprawione u introligatora za rogiem... stare czasy Jedyny problem, to fakt, że brakuje kilku stron, to co posiadam kończy się na str. 602... jak dobiegnę, to poproszę o zakończenie, jeśli ktoś będzie wiedział Snów fantazjujących kolorowo, życzę D. Odpowiedz Link
jutka1 Re: Dobranocki świąteczne, *****-kowe:) 14.02.06, 00:06 Jak przeniose gabinet na gore, rozloze wszystkie ksiazki, i znajde Moulin Rouge, to odloze na bok. J atez juz odpelzne. Dzien obfitowal w roznosci, ale byl nieco meczacy. Dobranoc Odpowiedz Link
jutka1 Re: Dobranocki świąteczne, *****-kowe:) 15.02.06, 01:11 Z kompletnie pokrytej mgla kotliny zycze Wam dobranoc... Spokojnych, nieskomplikowanych i relaksujacych snow A korespondentom z innych polkul zycze milego dnia i milego wieczoru )) Odpowiedz Link
kornikuno Re: Dobranocki świąteczne, *****-kowe:) 15.02.06, 01:16 Dobranoc Jutko Dobranoc tym, ktorzy jeszcze klikaja ja tez znikam, bo nie ma z kim pogadac a i pora pozna ...wiec dobrej nocy! IzaBella Odpowiedz Link
dado11 Re: Dobranocki świąteczne, *****-kowe:) 15.02.06, 23:12 Dobranoc, idę poczytać, i pospać Od jutra nowa jakość Na pohybel zimie Miłych snów, D. ps. Jutuś, jak znajdziesz tę książkę, to zostaw gdzieś na wierzchu. Będę wdzięczna Odpowiedz Link
jutka1 Re: Dobranocki świąteczne, *****-kowe:) 17.02.06, 01:09 Milych snow! Wlasnie dostalam emailem zlecenie, pilne oczywiscie, wiec od rana bede sie zajmowac... Dobranoc... Odpowiedz Link
kornikuno Re: Dobranocki świąteczne, *****-kowe:) 17.02.06, 01:16 Jutka, milych snow! A ci Twoi zleceniodawcy to dopiero zabawa fajna pora na zlecenia.... Ech! ale moze oni z innej strefy czasowej... IzaBella Odpowiedz Link
luiza-w-ogrodzie Re: Dobranocki świąteczne, *****-kowe:) 17.02.06, 01:19 jutka1 napisała: > Milych snow! > Wlasnie dostalam emailem zlecenie, pilne oczywiscie, wiec od rana bede sie > zajmowac... Loslodkijezu, zlecenie wieczorowa pora... czy aby na pewno o prace chodzi?? Dobranoc w kazdym razie i wracam do telekonferencji Luiza-w-Ogrodzie ><(((º>`·.¸¸.·´¯`·.¸¸><(((º> .·´¯`·.. ><(((º>`·.¸¸.·´¯`·.¸¸><(((º> Odpowiedz Link
kornikuno Re: Dobranocki świąteczne, *****-kowe:) 17.02.06, 01:21 Luizo tez o tym pomyslalam, ale Jutka toz to powazna osoba....wiec nie bardzo mi wyszlo tak bezposrednio "wypalic" I. Odpowiedz Link
verbena1 Re: Dobranocki świąteczne, *****-kowe:) 17.02.06, 01:34 Ide spac z resztkami wspomnien o czasach, ktore kiedys wydawaly mi sie tragiczne a teraz wywoluja usmiech. Milych snow wszystkim Odpowiedz Link
kornikuno Re: Dobranocki świąteczne, *****-kowe:) 17.02.06, 01:42 Verbeno rowniez Tobie! Wiesz czas to takie dziwne "ustrojstwo".... Izabella Odpowiedz Link
jutka1 Re: Dobranocki świąteczne, *****-kowe:) 18.02.06, 01:20 Dobranocnie sie zegnam, z nadzieja na ciekawe sny )) Do jutra Odpowiedz Link
mammaja Re: Dobranocki świąteczne, *****-kowe:) 19.02.06, 00:33 Dpbranoc, milej niedzieli od samego rana Odpowiedz Link
joujou Re: Dobranocki świąteczne, *****-kowe:) 19.02.06, 00:43 >Ja też już powiem: Dobranoc Odpowiedz Link
kornikuno Re: Dobranocki świąteczne, *****-kowe:) 19.02.06, 00:47 Dobrej nocki....! (((( lepiej bylo jak mnie nie bylo! IzaBella Odpowiedz Link
joujou Re: Do Kornikuno 19.02.06, 09:57 >Hej Korniku skąd ta mina i to stwierdzenie? Teraz mi troszkę głupio,może potrzebowałaś z kimś pogadać? Odpowiedz Link
kornikuno Re: Do Kornikuno 22.02.06, 02:25 Jj ech! dopiero teraz/dzisiaj przeczytalam((( Nic sie nie martw....na necie jak w zyciu! Tzn. normalnie Wszystko OK IzaBella Odpowiedz Link