Dodaj do ulubionych

Dobranocki świąteczne, *****-kowe:)

21.12.05, 00:38
Noooo, to śpijcie dobrzesmile)))
A nawet jeszcze lepiejsmile
D.
Obserwuj wątek
    • luiza-w-ogrodzie Eee, wy nic tylko spicie :oD n/t 21.12.05, 00:58

      • skynews Re: Eee, wy nic tylko spicie :oD n/t 21.12.05, 01:29

        Kto spi ?
        Wlasnie chcialem sobie zrobic muesli i czytam ze rodzynki moga
        zawierac pestycydy i jakies jeszcze paskudztwa przeciw plesni
        bo i inaczej to by si robale rodzynkami na slodko obżeralysad

        Ale co tu jesc w takim razie ?
        • luiza-w-ogrodzie Re: Eee, wy nic tylko spicie :oD n/t 21.12.05, 01:49
          skynews napisał:

          >
          > Kto spi ?
          > Wlasnie chcialem sobie zrobic muesli i czytam ze rodzynki moga
          > zawierac pestycydy i jakies jeszcze paskudztwa przeciw plesni
          > bo i inaczej to by si robale rodzynkami na slodko obżeralysad
          >
          > Ale co tu jesc w takim razie ?

          Deszczowke? Albo robic rodzynki samemu z wyhodowanych na scianie domu zielonych
          winogron?

          Pozdrawiam, i podjadajac ciasto kokosowe przenosze sie na watek o szczurzym
          zarciu
          Luiza-w-Ogrodzie

          ><crying(((º>`·.¸¸.·´¯`·.¸¸><crying(((º>
    • jutka1 Re: Dobranocki świąteczne, *****-kowe:) 21.12.05, 23:50
      Dobranoc w pospiechu sad

      Kolorowych snow!
      J. big_grin
      • luiza-w-ogrodzie Re: Dobranocki świąteczne, *****-kowe:) 22.12.05, 00:05
        Dobranoc w pospiechu? A co, bedziesz szybko spala?
        No dobra, idz spac.
        Luiza-w-Ogrodzie

        ><crying(((º>`·.¸¸.·´¯`·.¸¸><crying(((º>
    • dado11 Re: Dobranocki świąteczne, *****-kowe:) 24.12.05, 02:05
      Dobranoc, wypoczynkowych snówsmile))
      Wigilia już tuż, tuż....
      Pa, D.
      • dado11 Re: Dobranocki międzyświąteczne, *****-kowe:) 28.12.05, 23:28
        Za oknami śnieg, nieprzyjemny wiatr, czarne niebo bez gwiazd...
        Ale w ogródkach sąsiadów wesoło migotają światłami przystrojone choinki, zimne płatki przylepiają się
        do twarzysmile Ostatni psi spacerek z radosnymi gonitwami już był, chyba trzeba już pospać w przytulnej
        sypialni.... Ale przedtem poczytać, pomarzyć, poszwędać się między dniem a snemsmile
        Czego wam życzę, i miłych snów też....D.
        Jutuś, jak tam na Antypodach??? Żyjesz? Piękne jest życie do góry nogamiwink ?
        Nocne buziaki dla Luizy, D.
        • fedorczyk4 Re: Dobranocki międzyświąteczne, *****-kowe:) 30.12.05, 23:15
          Dobranoc tym co do góry głowa i dobranoc tym co do góry nogami. Idę paść,i
          rozmarzyć się niekoherentniesmile)Pa.
          • jutka1 Re: Dobranocki międzyświąteczne, *****-kowe:) 30.12.05, 23:22
            Spij dobrze Fed. big_grin
            Snij pieknie smile
            • verbena1 Re: Dobranocki międzyświąteczne, *****-kowe:) 31.12.05, 00:09
              Czas do lozka ,jutro trzeba byc wypoczetym i wytrzymac conajmniej do 24 smile)
              Sypie snieg, jest bialo i cicho.
              Dobranoc....

    • dado11 Re: Dobranocki staroroczne, *****-kowe:) 31.12.05, 00:11
      Cicho kleją się do siebie
      białe płatki zimnej wody
      świat bajkowo w siódmym niebie
      najpiękniejszej jest urody,
      przygniecione pod ciężarem
      opadają drzew gałęzie
      biała cisza, bezszelestna
      snu naszego stróżem będzie.
      Dobranoc, kochanismile
      Posyłam Jutce i Luizie płatek śniegu dla ochłody. D.
      • jutka1 Re: Dobranocki staroroczne, *****-kowe:) 31.12.05, 00:50
        Teraz rozumiem Luize, jak siedzi tu i czyta, jak co rusz ktos idzie spac....
        smile)))

        Dobranoc, Verbenko...
        Dobranoc Dado...
        Dzieki za sniezynke... dzis i jutro sie przyda big_grin
    • jutka1 Ech. 31.12.05, 15:29
      SpecLuiza slusznie zagania.

      Milych snow australczykom, najpierw gdzies-tam, potem w Ameryce Polnocnej.

      Kolorow zycze,
      J.
      • dado11 Dobranocka noworoczna***** gwiazdkowa:) 01.01.06, 04:54
        Idę spać w poczuciu dobrze przeżytego dnia i rokusmile Mocno ściskam za pracowitą łapkę Fed. , Jutkę i
        Luizę na specAntypodachwink posyłam ciepłe fluidy Mm w okolicach Otwocka, dla Verbeny na polderach, Lx
        w wielkiej Wielkopolsce, Jej_męża na północnym kraju świata, dla głodne_go na lewobrzeżu, Antyprotona
        w Italii, sky-ya w Germanii, Eweliny w pięknym ogrodzie (nie mylić z Luizą), Jana.K. na północy, no_no na
        pomorzu, Bodzia w Gorzowie, meg_s na zachodzie, feline u żabojadów, kochanej Ml i nieznanego Jowoja
        w niebie; i słodkie pozdrowienia dla wszystkich, co tu czasem wpadająsmile
        Dobranoc w nowym, nieznanym roku 2006, D.
        • dado11 Re: Dobranocka noworoczna***** gwiazdkowa:) 03.01.06, 00:02
          Ponieważ wszyscy już śpią jak susły, to ja też idę przytulić się do mojej puchowej poduchysmile
          Teraz, zimą, wydaje mi się ona jeszcze bardziej przytulna.
          Sympatycznych snów życzę wam, dobranoc, D.
          • mammaja Re: Dobranocka noworoczna***** gwiazdkowa:) 03.01.06, 00:08
            Wcale nie spie, jakos mi sie niechce, ale zycze pysznych snow na puchowych
            poduchach!
            • dado11 Re: Dobranocka noworoczna***** gwiazdkowa:) 04.01.06, 00:16
              U Luizy i Jutki pożary buszu (mam nadzieję, że ich nie dotyczą), w Indonezji
              ulewy i błotne lawiny, tu odwilż i leje, co za porąbane wybryki natury....
              Idę spać... o qurcze, zapomniałam, że pościel nie obleczonasad(((
              Jak ja nie cierpię zmiany pościeliiiii! Dobrej nocy, D.
    • jutka1 Re: Dobranocki świąteczne, *****-kowe:) 09.01.06, 16:20
      Alesmy sie z gospodarzami zasiedzieli! smile

      Dobranoc, musze szybko spac smile
    • dado11 Re: Dobranocki świąteczne, *****-kowe:) 12.01.06, 01:17
      Ja w kwestii formalnej... to są właściwe, poprawne politycznie i najnowsze dobranocki!
      No! porządek musi być... a co!
      No to dobranoc, pchły na noc, karaluchy do poduchy, a ostatni gasi światło... D.
      • joujou Re: Dobranocki świąteczne, *****-kowe:) 12.01.06, 15:42
        dado11 napisała:

        > Ja w kwestii formalnej... to są właściwe, poprawne politycznie i najnowsze
        dobr
        > anocki!
        > No! porządek musi być... a co!
        > No to dobranoc, pchły na noc, karaluchy do poduchy, a ostatni gasi światło...
        D
        > .
        >Dado,melduję posłusznie,że będę trzymała się
        porządku ; )
    • jutka1 Re: Dobranocki świąteczne, *****-kowe:) 12.01.06, 15:06
      Zycze kolorowych snow...
      I pelzne w objecia Morfeusza, wszak tutaj juz pierwsza.
      Dobranoc.. big_grin
      • joujou Re: Dobranocki świąteczne, *****-kowe:) 12.01.06, 15:40
        >W pierwszym momencie szczena mi opadła
        ze zdziwienia,że ktoś poruszył ten wątek,gdy
        ja przygotowuję obiad : )
        Dobranoc dziewczyny,śpijcie smacznie!
        • dado11 Re: Dobranocki świąteczne, *****-kowe:) 12.01.06, 23:21
          Dzięki joujou za subordynacjęwink)))
          Jutce, która pewnie za moment wstanie, życzę miłego dnia do góry nogami,
          a pozostałym na północnej półkuli, sympatycznych przeżyć w objęciach Morfeuszasmile
          D.
        • fedorczyk4 Re: Dobranocki świąteczne, *****-kowe:) 13.01.06, 23:13
          Dobranoc Wam smile
          • jutka1 Re: Dobranocki świąteczne, *****-kowe:) 14.01.06, 00:31
            Dobranoc, Fed. smile

            Ja wkraczam w nastepny sloneczny dzien - dzisiaj robimy BBQ czyli grilla dla
            grupy wspolforumowiczow stad i z forum obok, wiec trzeba bedzie sie przeniesc do
            kuchni... ale jeszcze nie teraz smile))
            • dado11 Re: Dobranocki świąteczne, *****-kowe:) 14.01.06, 00:36
              118111smile Miłego barbebiukowania Juteksmile Miłych snów Fedsmile Dobranoc, D.
              • fedorczyk4 Re: Dobranocki świąteczne, *****-kowe:) 16.01.06, 00:19
                Jutro nowy i pracowity dzień. Dobrej Wszystkim nocy i pięknych snów.
              • joujou Re: Dobranocki świąteczne, *****-kowe:) 16.01.06, 23:31
                >Już mnie niestety przeganiają.Tak więc życzę
                wszystkim spokojnej nocy.
    • joujou Re: Dobranocki świąteczne, *****-kowe:) 17.01.06, 23:46
      >Nie mogę się oderwać od klawiatury,a w
      mieszkaniu zaległa już wroga cisza.
      Z żalem prawdziwym mówię więc: DOBRANOC
    • ewelina10 Re: Dobranocki świąteczne, *****-kowe:) 18.01.06, 01:52
      czas na spanie. dobranoc.
    • dado11 Re: Dobranocki mroźne do potęgi:(((( 20.01.06, 02:03
      Za oknem -18 st, na szybie termocośtam szron, w domu chłodno, mimo, że piec tyra jak wściekłysad
      Idę spać, ciągnąc do sypialni posiłki w postaci dodatkowych kołder i poproszę siłę wyższą, żeby nam tu
      rury nie pękłysmile Życzę wam snów ciepłych, sympatycznych i pogodnych, i ... byle do wiosnysmile)))
      Dobranoc, D.
    • joujou Re: Dobranocki świąteczne, *****-kowe:) 20.01.06, 23:10
      >Nikogo nie ma więc spadam.
      Dobrej nocy życzę pod cieplutką
      kołderką i z milutkim jaśkiem,
      albo Janem jak kto woli : )
      • dado11 Re: Dobranocki całkiem mroźne... 20.01.06, 23:44
        Właśnie wróciłam z psami z ostatniego spacerku... właściwie małe to przyniosłam, policzki pałają od
        rozcierania wełnianymi rękawicami, zimno jak sto skurczybykówsad((( Więc zmykam pod kołdrę i parę
        koców, na wystający znad piernatów nosek nałożę okulary i poczytam sobie trochęsmile
        Trafiłam niezłą książkę "Sekretne życie pszczół" autorka Sue Monk Kidd, przyjemnie się czytasmile))
        Miłych snów, D.
        • jutka1 Re: Dobranocki całkiem mroźne... 21.01.06, 23:00
          Oczy mi sie kleja...
          Dobranoc, do jutra smile)))
          • fedorczyk4 Re: Dobranocki całkiem mroźne... 21.01.06, 23:02
            Notopa Jutyldosmile)
            • joujou Re: Dobranocki całkiem mroźne... 21.01.06, 23:39
              >Zajrzałam tu jeszcze,poczytałam o czym
              rozmawiacie,chciałabym zostać,ale chyba
              już nie mam siły(może w końcu padnę i
              porządnie się wyśpię).Tak więc dobrej
              nocy wszystkim i kolorowych snów ; )
              • mammaja Re: Dobranocki całkiem mroźne... 21.01.06, 23:43
                Dobranoc, odmeldowuje sie do kochanego lozeczka!
                • dado11 Re: Dobranocki całkiem mroźne... 22.01.06, 00:33
                  Ja też już zmykam, sympatycznych snówsmile D.
    • joujou Re: Dobranocki świąteczne, *****-kowe:) 24.01.06, 23:23
      >Dobranoc wszystkim,idę jeszcze poczytać.
      • jutka1 Re: Dobranocki świąteczne, *****-kowe:) 26.01.06, 00:04
        Dobranoc, kolorowych snow smile
        • verbena1 Re: Dobranocki świąteczne, *****-kowe:) 28.01.06, 00:23
          Skonczylam Kod Leonarda, uff, bede miala pewnie niesamowite sny tej nocy.
          Juz prawie nic nie widze, jeszcze tylko dotrzec do sypialni i dac oczom
          odpoczac.
          Slodkich snow wszystkimsmile
          • mammaja Re: Dobranocki świąteczne, *****-kowe:) 28.01.06, 00:48
            Wpadlam akurat na wolanie Dado - ale juz czas sapc i spac! Odegnac wszystkie
            zimna ciepla kolderka i snic pieknie! Dobranoc!
            • jutka1 Re: Dobranocki świąteczne, *****-kowe:) 28.01.06, 00:52
              Dobranoc Wam zycze, milych snow.
              J. smile
    • joujou Re: Dobranocki świąteczne, *****-kowe:) 28.01.06, 01:30
      >Dobranoc,spokojnej nocy : )
      • jutka1 Re: Dobranocki świąteczne, *****-kowe:) 28.01.06, 22:57
        Jako, ze dane mi bylo tylko 5 godzin snu wczoraj, czas na mnie.

        Kolorowych puchatych snow, solenizantom jeszcze raz naj naj naj, a na dobranoc
        dedykuje Wam Astrud Gilberto "So Nice".

        J. smile
    • joujou Re: Dobranocki świąteczne, *****-kowe:) 29.01.06, 23:21
      >Dobrej i przespanej nocy sobie i wszystkim,
      a Luizie oraz Dan przyjemnego dnia : )
      • jutka1 Re: Dobranocki świąteczne, *****-kowe:) 29.01.06, 23:40
        Ja rowniez sie pozegnam, z zyczeniami relaksujacych snow, mimo a moze na przekor
        wszystkiemu
    • jutka1 Re: Dobranocki świąteczne, *****-kowe:) 30.01.06, 23:35
      Snow pelnych milosci Wam zycze.
      I sobie.
      Dobranoc smile
      • fedorczyk4 Re: Dobranocki świąteczne, *****-kowe:) 31.01.06, 22:57
        Dobranoc
    • jutka1 Re: Dobranocki świąteczne, *****-kowe:) 31.01.06, 22:56
      Odpelzam rozgrzac sie przed kominkiem, zanim nie wpelzne pod koldre.

      Mammajko, swieta racja z tymi koldrami i kominkiem! big_grin

      Dobranoc i kolorowych snow zycze smile
      • dado11 Re: Dobranocki świąteczne, *****-kowe:) 02.02.06, 01:07
        Właśnie przeczytałam od deski do deski Duży Format, wzięłam Coldrex, popiłam wodą z malinowym
        sokiem i oddalam się z pudłem chusteczek pod pachą... Dobrych snów, D.
        • jutka1 Re: Dobranocki świąteczne, *****-kowe:) 02.02.06, 01:22
          I ja sie odmelduje... Jutro (dzis), za 6 godzin pobudka i dalej do kieratu.

          Dobranoc big_grin
          • dado11 Re: Dobranocki świąteczne, *****-kowe:) 03.02.06, 01:09
            Hmmm, pozytywnych myśli (jak na ten przykład: zamach terrorystyczny wymierzony w dźwigające się
            Prawo, a może i w Sprawiedliwośćsmile. Realistyczny obraz skórki od banana, na szarym, brudnym chodniku,
            i orzeł wykonany w wersji doublesmile))) ???? Żona pośła PiS, jako korzystna inwestycja....
            Nowa wizja dla solariów... And Walliegator na start... brrrr, rany, ale można sobie pokiereszować
            psychikęsad((( Idę poczytać o durnym, amerykańskim południu... D.
            • jutka1 Re: Dobranocki świąteczne, *****-kowe:) 05.02.06, 01:38
              Dobranocnie sie zegnam, i zycze spokojnego snu
              smile
              • dado11 Re: Dobranocki świąteczne, *****-kowe:) 06.02.06, 00:27
                Dziś są moje ymynyny
                zatem ciepło
                bez przyczyny
                wezmę wszystkie twoje winy
                do kociołka
                wygotuję i zapomnę
                i za kwiatek podziękuję
                bo to przecież koniec zimy
                prawie, chociaż
                dłonią sunę ci pod włos
                złotych słów gdzieś pełen trzos
                bywa, bywa...
                dobrych snów i trzeźwych myśli
                cała góra niech się przyśnismile
                D.
    • jutka1 Re: Dobranocki świąteczne, *****-kowe:) 06.02.06, 00:16
      Jestem wykonczona, mozg paruje, a musze wstac kolo 6:00, zeby skonczyc zlecenie sad

      Dobranoc wszystkim, milych snow
      • luiza-w-ogrodzie Re: Dobranocki świąteczne, *****-kowe:) 06.02.06, 00:17
        Spij i niech mozg Tobie w czasie snu nie wyparuje (moze obloz sobie lodem albo
        cos w tym rodzaju?) ;oD
    • jutka1 Re: Dobranocki świąteczne, *****-kowe:) 06.02.06, 22:29
      Wpadam i wypadam sad Niecale 5 godzin snu wczoraj zrobilo swoje - jadac na
      adrenalinie skonczylam przed poludniem zlecenie, a potem jakby kto balon przeklul.
      Zero energii na cokolwiek.

      Pojde wiec niedlugo naladowac baterie w objeciach Morfeusza, i do jutra, dobranoc.
      smile
    • jutka1 Re: Dobranocki świąteczne, *****-kowe:) 07.02.06, 23:40
      Dobranoc i milych snow
      • dado11 Re: Dobranocki świąteczne, *****-kowe:) 08.02.06, 00:14
        No, to ja wam też ...dobranoc...mówię....D.
        • fedorczyk4 Re: Dobranocki świąteczne, *****-kowe:) 08.02.06, 22:45
          Idę spać. Jeszcze książka do podusi i lulu. Pięknych snów Wam i sobie życzę
    • joujou Re: Dobranocki świąteczne, *****-kowe:) 09.02.06, 00:04
      >Dobrej nocy Kochani,a Luizie miłego dnia!
      • jutka1 Re: Dobranocki świąteczne, *****-kowe:) 09.02.06, 00:12
        Dobranoc.
        Idese (zam.)
    • dado11 Re: Dobranocki świąteczne, *****-kowe:) 09.02.06, 23:42
      A teraz, drogie dzieci, możecie misia pocałować w ... zimny nosek i odpływamy....
      Dobrej nocy, ja pewnie będę miała jakieś pobudki... D.
      • jutka1 Re: Dobranocki świąteczne, *****-kowe:) 11.02.06, 00:54
        To ja tez caluje misia w zimny nosek i odpelzam.
        Dobranoc big_grin
      • jutka1 Re: Dobranocki świąteczne, *****-kowe:) 12.02.06, 01:19
        Po prostu będąc
        Jestem tutaj -
        W śnieżycy.
        /Issa/

        Dobranoc, puchowych snow smile
        • joujou Re: Dobranocki świąteczne, *****-kowe:) 12.02.06, 23:09
          >Już się pożegnam:dobrej i spokojnej nocy...
          • dado11 Re: Dobranocki świąteczne, *****-kowe:) 13.02.06, 23:49
            Zmykam w pielesze, zaczęłam czytać "Moulin Rouge" Pierre la Mure, kiedyś już czytałam, ale wywietrzało
            z pokładów pamięci.... Wydanie z 57 roku, pożółkłe kartki, oprawione u introligatora za rogiem... stare
            czasysmile Jedyny problem, to fakt, że brakuje kilku stron, to co posiadam kończy się na str. 602... jak
            dobiegnę, to poproszę o zakończenie, jeśli ktoś będzie wiedziałsmile Snów fantazjujących kolorowo, życzę D.
            • jutka1 Re: Dobranocki świąteczne, *****-kowe:) 14.02.06, 00:06
              Jak przeniose gabinet na gore, rozloze wszystkie ksiazki, i znajde Moulin Rouge,
              to odloze na bok.
              J atez juz odpelzne. Dzien obfitowal w roznosci, ale byl nieco meczacy.

              Dobranoc smile
    • jutka1 Re: Dobranocki świąteczne, *****-kowe:) 15.02.06, 01:11
      Z kompletnie pokrytej mgla kotliny zycze Wam dobranoc...

      Spokojnych, nieskomplikowanych i relaksujacych snow smile

      A korespondentom z innych polkul zycze milego dnia i milego wieczoru smile))
      • kornikuno Re: Dobranocki świąteczne, *****-kowe:) 15.02.06, 01:16
        Dobranoc Jutkosmile
        Dobranoc tym, ktorzy jeszcze klikajasmile
        ja tez znikam, bo nie ma z kim pogadac a i pora pozna ...wiec
        dobrej nocy!
        IzaBella
        • dado11 Re: Dobranocki świąteczne, *****-kowe:) 15.02.06, 23:12
          Dobranoc, idę poczytać, i pospaćsmile Od jutra nowa jakośćsmile Na pohybel zimiesmile
          Miłych snów, D.
          ps. Jutuś, jak znajdziesz tę książkę, to zostaw gdzieś na wierzchu. Będę wdzięcznawink
          • jutka1 Re: Dobranocki świąteczne, *****-kowe:) 17.02.06, 01:09
            Milych snow!
            Wlasnie dostalam emailem zlecenie, pilne oczywiscie, wiec od rana bede sie
            zajmowac...

            Dobranoc...
            • kornikuno Re: Dobranocki świąteczne, *****-kowe:) 17.02.06, 01:16
              Jutka,
              milych snow!
              A ci Twoi zleceniodawcy to dopiero zabawawink fajna pora na zlecenia....
              Ech! ale moze oni z innej strefy czasowej...
              IzaBella
            • luiza-w-ogrodzie Re: Dobranocki świąteczne, *****-kowe:) 17.02.06, 01:19
              jutka1 napisała:

              > Milych snow!
              > Wlasnie dostalam emailem zlecenie, pilne oczywiscie, wiec od rana bede sie
              > zajmowac...

              Loslodkijezu, zlecenie wieczorowa pora... czy aby na pewno o prace chodzi??

              Dobranoc w kazdym razie i wracam do telekonferencji
              Luiza-w-Ogrodzie
              ><crying(((º>`·.¸¸.·´¯`·.¸¸><crying(((º>
              .·´¯`·.. ><crying(((º>`·.¸¸.·´¯`·.¸¸><crying(((º>
              • kornikuno Re: Dobranocki świąteczne, *****-kowe:) 17.02.06, 01:21
                Luizosmile
                tez o tym pomyslalam, ale Jutka toz to powazna osoba....wiec nie bardzo mi
                wyszlo tak bezposrednio "wypalic"wink
                I.
                • verbena1 Re: Dobranocki świąteczne, *****-kowe:) 17.02.06, 01:34
                  Ide spac z resztkami wspomnien o czasach, ktore kiedys wydawaly mi sie
                  tragiczne a teraz wywoluja usmiech.
                  Milych snow wszystkimsmile
                  • kornikuno Re: Dobranocki świąteczne, *****-kowe:) 17.02.06, 01:42
                    Verbenosmile
                    rowniez Tobie!
                    Wiesz czas to takie dziwne "ustrojstwo"....
                    Izabella
    • jutka1 Re: Dobranocki świąteczne, *****-kowe:) 18.02.06, 01:20
      Dobranocnie sie zegnam, z nadzieja na ciekawe sny smile))

      Do jutra smile
      • mammaja Re: Dobranocki świąteczne, *****-kowe:) 19.02.06, 00:33
        Dpbranoc, milej niedzieli od samego rana smile
        • joujou Re: Dobranocki świąteczne, *****-kowe:) 19.02.06, 00:43
          >Ja też już powiem: Dobranoc
          • kornikuno Re: Dobranocki świąteczne, *****-kowe:) 19.02.06, 00:47
            Dobrej nocki....!
            sad((((
            lepiej bylo jak mnie nie bylo!
            IzaBella
            • joujou Re: Do Kornikuno 19.02.06, 09:57
              >Hej Korniku skąd ta mina i
              to stwierdzenie?
              Teraz mi troszkę głupio,może
              potrzebowałaś z kimś pogadać?
              • kornikuno Re: Do Kornikuno 22.02.06, 02:25
                Jjsmile
                ech! dopiero teraz/dzisiaj przeczytalamsad(((
                Nic sie nie martw....na necie jak w zyciu!
                Tzn. normalniesmile
                Wszystko OK
                IzaBella

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka