Dodaj do ulubionych

Witam wszystkich,

25.03.08, 09:17
miło mi będzie jak uśmiechniecie sie do mnie w ten poświateczny
wtorek i pozwolicie pobyc tu troszkę
Obserwuj wątek
    • fedorczyk4 Re: Witam wszystkich, 25.03.08, 09:41
      Witaj poswiatecznie i generalnie. Bywaj i pisuj do woli, albo
      jeszcze i wiecejsmile))))
      • zak-1 Re: Witam wszystkich, 25.03.08, 10:50
        Cześć .Mam jeszcze dzisiaj urlop- cale szczęscie , bo po tym
        swiątecznym obżarstwie,jestem do niczego . Najgorsze jest to , ze
        człowiek nie umie sobie odmowić tych dobroci .A moim nałogiem są
        słodycze - w każdej postacismile)))I nie umiem z tym nałogiem zerwać.
        Z papierosami sie udało , ze słodyczami nie -śmieszne co?
    • 40plus Re: Witam wszystkich, 25.03.08, 11:18
      Miło, że dołączyłaś do naszego grona.
      Mam nadzieję, że będziesz się tu dobrze bawiła.
      Nie tylko pozwalamy, ale z uśmiechem od ucha do ucha,
      zapraszamy do dyskusji.
      smilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmile
    • oktoberka Re: Witam wszystkich, 25.03.08, 13:13
      k60 napisała:

      > miło mi będzie jak uśmiechniecie sie do mnie w ten poświateczny
      > wtorek

      smilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmile
      smilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmile
      smilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmilesmile
      juś....smile
      O.
      • mammaja Re: Witam wszystkich, 25.03.08, 13:30
        No to ja też smile))))))))
    • k60 Re: Witam wszystkich, 25.03.08, 15:22
      no to pasuje odwzajemnic big_grin , pozdrawiam wszystkich i dziekuje za
      milutkie slowa i zabojcze usmiechy smile)))
      • dado11 Re: Witam wszystkich, 25.03.08, 20:31
        Cześć k60smile)))
        uśmiecham się do ciebie wesołosmile))
        wpadaj i pisz, to jeszcze nikomu nie zaszkodziło! zapraszam, D.
    • luiza-w-ogrodzie Witaj k60 25.03.08, 22:26
      k60 napisała:

      > miło mi będzie jak uśmiechniecie sie do mnie w ten poświateczny
      > wtorek i pozwolicie pobyc tu troszkę

      To otwarte forum, nie trzeba pytac o pozwolenie :o) Usmiecham sie
      do Ciebie w te poswiateczna srode.
      Napisz cos o sobie, zebysmy mieli jakies wyobrazenie o dopiero co
      poznanej osobie.

      Jutka, co sie stalo z kanapa do wyzalania sie?

      Luiza-w-Ogrodzie
      .¸¸><crying(((º>¸¸.·´¯`·.¸¸><crying(((º>
      Australia-uzyteczne linki
      • monia.i Re: Witaj k60 25.03.08, 23:01
        Też witam i uśmiecham się - smile))

        Ktoś nam dmuchnął taką fajną, przydatną kanapę???
      • jutka1 Re: Witaj k60 25.03.08, 23:48
        Tez witam smile

        kanape trzymala w garsci Verbenka. Jonicniwim, josemcisto wink))))))
        • luiza-w-ogrodzie Verbeeeenaaaa, wstaw kanape! 25.03.08, 23:50
          Verbeeeenaaaa, wstaw kanape!
          Mam narzute z nowozelandzkiej welny i cztery lniane poduszki z
          jedwabnymi wstawkami - przydadza sie?

          Luiza-w-Ogrodzie
          .¸¸><crying(((º>¸¸.·´¯`·.¸¸><crying(((º>
          Australia-uzyteczne linki
          • mammaja Re: Verbeeeenaaaa, wstaw kanape! 26.03.08, 20:32
            Luizo, ty tez mozesz wstawic kanape, jak masz takie komforty!
            Bardzo sie przyda!
        • lablafloks Re: Witaj k60 27.03.08, 10:37
          Też witam.
          Baw sie dobrze i bądź aktywna/y?
          Powiedz nam coś o sobie.Kiedyś był u nas taki miły zwyczaj - choćby
          skąd jesteś.
          • k60 Re: Witaj k60 28.03.08, 22:08
            no wszystko jest w wizytowce, a pozatym jakos nie lubie mowic o
            sobie smile
            • monia.i Re: Witaj k60 29.03.08, 00:12
              Sporą część mojego ulubionego, dziecięcego księgozbioru mam na
              jednej z półek - i chętnie do nich czasem zaglądam - więc są my już
              dwie takie z infantylnymi upodobaniami smile))
              • k60 Re: Witaj k60 29.03.08, 13:02
                naprawde lubie czytac bajki, basnie a ostatnio po raz drugi czytam
                Przygody Mikołajka, to cos dla mnie , wiem, ze to moze troche
                niepowazne ale nie bede klamac, ze rozczytuje sie w jakis klasyce
                skoro tego nie robie, milo , ze ktos lubi to samo co ja smile
            • lablenka_x Re: Witaj k60 29.03.08, 13:48
              k60 napisała:

              > no wszystko jest w wizytowce, a pozatym jakos nie lubie mowic o
              > sobie smile


              Doczytałamsmile.
              Dla mnie takie umiejscowienie jest ważne.

              Lx
    • malpa-w-czerwonym1 Re: Witam wszystkich, 28.03.08, 22:56
      Ale te "60" w nicku to chyba nie wiek ( ani rok urodzenia) - bo coś mi na to nie
      wyglądasz.Witam Cię znad morza...
      • k60 Re: Witam wszystkich, 29.03.08, 13:05
        no powiedzy , ze literka k to pierwsza literka mojego nazwiska a 60
        to waga, co wklepalam przy rejestracji było juz zajete wiec po
        najmniejeszej linii oporu, zero wysilku intelektualnego i powiedzmy
        fantazji -wyszło cos tak bezbarwnego, trudno się zorientowac z kim
        ma sie do czynienia smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka