mam_kaprys
02.10.03, 21:01
Dlaczego wiekszosc bioracych udzial w sondzie uwaza ze osoby nie placaxce
czynszu nalezy wyrzucac na bruk?
Niepokoi mnie to tym bardziej , ze cama mam spory dlug. Owszem place teraz na
biezaco ale jakis czas temu mialam przerwe. I tej wstecznej zaleglosci za nic
nie moge uregulowac.
Dlaczego wyrzucac na bruk?
A jesli ktos jest bez pracy?
Ma dzieci.
Nie jest zadna patologia. Nie pije.
To tak prosto zadecydowac?
Wyrzucic go?
Moze raczej pomoc mu znalezc jakas prace, aby mial z czego placic.
Wydaje mi sie ze jakos w tym wszystkim wielu z nas zabraklo serca,
czlowieczenstwa.
Jak prosto powiedziec.
Wyrzucic go!