dalla
22.07.06, 00:22
jak idiotka, jak nastolatka
nie mozemy byc razem z przyczyn obiektywnych
bede miala jego dziecko - ja, niezalezna, pewna siebie kobieta
mam dosc
nie chce juz zyc
kocham go tak, ze umieram odkad go nie widze
on nie wie o dziecku i sie nie dowie, bo mnie juz nie bedzie.........
nawet rodzina mnie nie rozumie