Gość: KasiaSsss
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
03.12.14, 15:38
Hej, prosze o opinię,
znalazłam na forum na Fejsie info o takim konkursie: przyjemnykonkurs.listonic.com/ , gdzie do wygrania jest Kitchen aid Artisan, którego chciała bym mieć, ale nie wiem, czy to jest ściema czy nie. Jak się Wam wydaje? I w ogóle to co sadzicie o KitchenAidach? Są dobre czy tylko ładnie wyglądaja? Kasia S.