Dodaj do ulubionych

Lodówka MPM- opinie

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.12.08, 15:18
Witam wszystkich. Myślę o zmianie lodówki przed świętami, wpadła mi w oko MPM
www.ceneo.pl/1979353 Ktoś korzystał może z niego, jak wrażenia? Z tego
co widziałem w markecie, wygląda bardzo porządnie, jakość materiałów ok. Tylko
jeszcze jakąś opinie bym prosił, w końcu lodówki nie zmienia się raz na rok.
Obserwuj wątek
    • Gość: E Re: Lodówka MPM- opinie IP: *.xdsl.centertel.pl 09.12.08, 16:34
      Witam, witam, My kupiliśmy ją jakieś 1,5-2 miesiące temu. Nas głównie przekonała
      5 letnia gwarancja. Faktycznie, jakość plastików jest dobra, chodzi bardzo
      kulturalnie. Tak z użytkowania, dobra opcja to jest sporo prowadnic na półki,
      można coś większego wsadziś a półki ułożyć w zasadzie jak się chce.
      Nie wiem co jeszcze można napisać o lodówce, nie jest to temat woda, ale poproś
      w sklepie o włączenie, zobaczysz jak chodzi i czy Ci odpowiada.
      Udanych zakupów
      • morten_smart Re: Lodówka MPM- opinie 09.12.08, 18:11
        Z włączeniem nie powinno być problemu :) A co do samej gwarancji to warto
        pamiętać, że oferta 5lat obowiązuje tylko do końca roku... także jak brać to
        najlepiej teraz
    • Gość: PradęMówię Re: Lodówka MPM- opinie IP: *.uk2net.com 09.12.08, 23:39
      Fakt, o lodówkach można dużo powiedzieć. Ale jakoś te technologie w większości
      przypadków nie trafiają do mnie. Np.
      No Frost- użyteczna, ale wszystkie produkty trzeba trzymać w pojemnikach, bo
      szlak je trafia. No sory, to jest lodówka, jest troszkę męczące jak kilkanaście
      razy na dzień sięgam coś z lodówki, i muszę otwierać pojemnik, zamykać... Mam
      małe dzieci w domu, zbyt kłopotliwe ciągle pilnować żywności w lodówce.
      Klasa A+, ok ale żeby różnica między klasą A, A+, A++, czy jeszcze jakimiś
      lepszymi była widoczna, a przynajmniej odczuwalna. A dosłownie parę złotych na
      rok to troszkę mało oszczędności, żeby od razu robić klasę A+ parę stów droższą
      od A. Śmieszna sprawa.
      Super Cool/Frost, fajna sprawa, szybkie mrożenie powinno być w każdej lodówce.
      HOME-DIALOG, fajne ale nie jest niezbędne, pewnie dosyć drogie rozwiązanie.
      A reszta tych funkcji, dla mnie to mało znaczące napisy, każda firma ma jakieś
      swoje nazwy na te same technologie, dla mnie taka wojna o nazwy jest trochę
      śmieszna, a nawet żałosna. Np. EASY OPEN- funkcja ułatwiająca otwieranie drzwi.
      No bez przesady, to jakaś funkcja musi być, żeby drzwi otworzyć? Albo to też
      jest dobre: SOFT SYSTEM - System ten wbudowany w drzwiach tłumi ruch zamykania
      drzwi. To z czego są te drzwi, że trzeba jeszcze tłumić ich zamykanie? To jest
      lodówka! Chyba że jest wykonana w systemie INOX (oraz drzwi wykonane ze stali
      szlachetnej o eleganckiej fakturze) wtedy tłumienie musi być potrzebne:).
      Kolejny: VARIO SPACE - jest to praktyczny system, który stwarza dodatkowe
      miejsce nawet na największe torty.Wystarczy półkę zdjąć, lub przesunąć wyżej i
      będzie dobrze. LCD- Lepiej sobie osobno za grosze dokupić TV LCD i postawić w
      wygodnym miejscu, a nie na drzwiach lodówki, jak ktoś będzie otwierał to
      niestety, przeszkadza w oglądaniu.
      Jak widzisz, lodówki zawierają mnóstwo głupich, niepotrzebnych rozwiązań za
      które dodatkowo płacisz, a i tak albo się nie przydają, albo nawet nie widzisz
      różnicy w korzystaniu z niej. A wiadomo, co ma więcej elektroniki, częściej się
      psuje.
      Teraz jestem w Anglii, wracam za parę dni i też czeka mnie zmiana lodówki. Teraz
      mam starego Polara, już nie nadaje się. Na pewno będę szukał czegoś w tej półce
      cenowej i raczej licząc na jakość, a nie na ilość beznadziejnych bajerów.

• allija Re: Lodówka MPM- opinie 24.12.08, 03:42
      czyżby wątek sponsorowany? bo wszyscy tacy zachwyceni.
      Ja nie wiem co to za firma, generalnie mało znana jakos. To, ze w
      lodówce można opuscic półkę to chyba teraz standard, nie pamietam
      żadnej swojej lodówki, która takiej opcji nie miała. Nie wiem czy z
      tego powodu wybrałabym lodowkę MPM. Mam prostownice tej firmy.
      Kosztowała ok 100 zł i w tej cenie wygladała na najlepszą. W domu
      okazało się, że do ceramicznych płyt czepiają sie włosy co jest
      troche mało przyjemne w uzytkowaniu. Ale 100 zł mogłam zaryzykować i
      nawet nie kupiłam innej bo używam jej od czasu do czasu wiec jakos
      wytrzymuję.
      Lodówki uzywa się na co dzień i kosztuje więcej.
      • Gość: ew Re: Lodówka MPM- opinie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.12.08, 11:40
        Z lodówek tylko GORENJE(a może nie tylko, ale tak z czystym sumieniem polecam). Co do MPM to nie mam pojęcia czy sprzedają dobre lodówki. Podobnie jak allija mało znam tą firmę, właściwie to mam ich czajnik elektryczny, ale kupiony ot tak w markecie a nie dlatego ze mpm (czajnik mogę polecić ale ciężko znaleźć czajnik, którego nie można polecić). Ale chętnie przy następnej wizycie w markecie zwrócę uwagę na produkty firm mniej znanych.

Wesołych Świąt wszystkim! Czy wy też macie wrażenie, że święta bez śniegu to jakaś kpina?
      • Gość: Zasab Re: Lodówka MPM- opinie IP: *.adsl.inetia.pl 24.12.08, 14:30
        Czy ja wiem czy zachwyceni korzystają pewnie od niedawna i jeszcze nic nie
        znaleźli xD
        • Gość: Raksan Re: Lodówka MPM- opinie IP: *.eranet.pl 09.01.09, 15:26
          Może i krótko z niej korzystam, w porównaniu do mojej poprzedniczki jest o niebo
          lepsza. jakość wykonania tej lodówki daje duże nadzieje, dlatego ją kupiłem.
          Myślisz, że nie zastanawiałem się nad innymi producentami, nie porównywałem jej
          z nimi? Nie odbiega od nich, nie ma zbędnych dodatków i systemu no frost i
          wygląda dobrze. Plus cechy wspomniane wcześniej i przekonała mnie do siebie,
          zdążyłem w promocji na gwarancje 5 lat. Chyba dobrze? Nie żałuje tego zakupu.
    • krzysztof1z Re: Lodówka MPM- opinie 21.05.18, 10:59
      Witam
      zakupiłem wolnowarMWO-01 w kwietniu 2018 użytkowałam go dosłownie z pięć razy po czym rączka od pokrywki rozpadła się
      Zadzwoniłem do firmy MPM oczywiście nie uznali reklamacji masakra jakość wykonania kiepska chińszczyzna nie polecam!!!
    • ahellos Re: Lodówka MPM- opinie 24.11.21, 12:33
      Witam,kulka miesiecy temu kupiłam lodówke MPM i zauważyłam ze w pojemniku na warzywa zbiera sie woda którą musze czesto wycierac,czy ktos miał podobny przypadek?
    • lenamagda11 Re: Lodówka MPM- opinie 06.12.21, 11:42
      ja nie mam dobrego zdania o tej firmie, kiedyś mieli bardzo słabe produkty
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka