olgwie37 10.03.09, 19:09 Mam do odsprzedania nowiutki automat do chleba z LIDL. Użyłam go dwa razy. Wszystko nowe, czyściutkie. Jest ktoś zainteresowany? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
e-teacher Re: Automat do chleba odsprzedam 16.03.09, 12:48 Witam, jakie są funkcje tego automatu, czy ma gwarancję i jaką cenę chciałabyś uzyskać? Pozdrawiam - Jagoda Odpowiedz Link Zgłoś
olgwie37 Re: Automat do chleba odsprzedam 16.03.09, 19:08 Bifinett KH 1171. Wypiekacz kupiłam 15.01.2009r. za 179zł. Proponuję 160zł, ponieważ tak jak napisałam użyłam go 2 razy. Ale ewentualnie mogę negocjować, jeśli ktoś będzie naprawdę zainteresowany... Paragon jest podstawą gwarancji i oczywiście przekażę go kupującemu. Automat jest w Warszawie. Wyposażony w 2 mieszadła, miarki, książkę kucharską, książkę z instrukcją obsługi. Funkcje: najróżniejsze chleby, ciasta, makaron, konfitury; różnie stopnie wypieku itd. Ja piekłam tylko dwa rodzaje chleba i wszystko było ok. Kupującemu dam kilka torebek mieszanek chlebowych, które można użyć w wypiekaczu. Pozdrawiam. Można pisać na e-mail gazetowy. Odpowiedz Link Zgłoś
e-teacher Re: Automat do chleba odsprzedam 16.03.09, 21:46 No cóż, byłabym bardzo za, ale mieszkam w Łodzi. Gdyby ewentualnie jechała do domu córka mojej koleżanki, może mogłaby zabrać.. Jeśli nie trafi się ktoś, bądźmy w kontakcie, ponieważ moja oferta jest jak najbardziej serio. Pozdrawiam - Jagoda Odpowiedz Link Zgłoś
olgwie37 Re: Automat do chleba odsprzedam 16.03.09, 22:03 Dobrze, czekam na wiadomość. Ew. e-mail gazetowy, podam nr telefonu. Chyba, że przesyłka pocztą... Odpowiedz Link Zgłoś
e-teacher Re: Automat do chleba odsprzedam 22.03.09, 14:13 Witam, śpieszę poinformować, że rezygnuję z zakupu, nie chcę blokować, ponieważ kupiłam też nowy na allegro blisko miejsca zamieszkania. Serdecznie pozdrawiam i życzę powodzenia :))) Odpowiedz Link Zgłoś
linn_linn Re: Automat do chleba odsprzedam 23.03.09, 10:14 71? Myslalam, ze to ta: lamacchinadelpane.blogspot.com/2008/10/sfornapane-automatico-bifinett-kh1172.html Jednak nie. Tez w LIDLu, ale wloskim. Odpowiedz Link Zgłoś