Dodaj do ulubionych

Automat do chleba odsprzedam

10.03.09, 19:09
Mam do odsprzedania nowiutki automat do chleba z LIDL. Użyłam go dwa
razy. Wszystko nowe, czyściutkie. Jest ktoś zainteresowany?
Obserwuj wątek
    • e-teacher Re: Automat do chleba odsprzedam 16.03.09, 12:48
      Witam, jakie są funkcje tego automatu, czy ma gwarancję i jaką cenę chciałabyś uzyskać?
      Pozdrawiam - Jagoda
      • olgwie37 Re: Automat do chleba odsprzedam 16.03.09, 19:08
        Bifinett KH 1171. Wypiekacz kupiłam 15.01.2009r. za 179zł. Proponuję
        160zł, ponieważ tak jak napisałam użyłam go 2 razy. Ale ewentualnie
        mogę negocjować, jeśli ktoś będzie naprawdę zainteresowany...
        Paragon jest podstawą gwarancji i oczywiście przekażę go kupującemu.
        Automat jest w Warszawie. Wyposażony w 2 mieszadła, miarki, książkę
        kucharską, książkę z instrukcją obsługi. Funkcje: najróżniejsze
        chleby, ciasta, makaron, konfitury; różnie stopnie wypieku itd. Ja
        piekłam tylko dwa rodzaje chleba i wszystko było ok. Kupującemu dam
        kilka torebek mieszanek chlebowych, które można użyć w wypiekaczu.
        Pozdrawiam. Można pisać na e-mail gazetowy.
        • e-teacher Re: Automat do chleba odsprzedam 16.03.09, 21:46
          No cóż, byłabym bardzo za, ale mieszkam w Łodzi. Gdyby ewentualnie jechała do
          domu córka mojej koleżanki, może mogłaby zabrać.. Jeśli nie trafi się ktoś,
          bądźmy w kontakcie, ponieważ moja oferta jest jak najbardziej serio. Pozdrawiam
          - Jagoda
          • olgwie37 Re: Automat do chleba odsprzedam 16.03.09, 22:03
            Dobrze, czekam na wiadomość. Ew. e-mail gazetowy, podam nr telefonu.
            Chyba, że przesyłka pocztą...
            • e-teacher Re: Automat do chleba odsprzedam 22.03.09, 14:13
              Witam, śpieszę poinformować, że rezygnuję z zakupu, nie chcę blokować, ponieważ kupiłam też nowy na allegro blisko miejsca zamieszkania.
              Serdecznie pozdrawiam i życzę powodzenia :)))
        • linn_linn Re: Automat do chleba odsprzedam 23.03.09, 10:14
          71? Myslalam, ze to ta:
          lamacchinadelpane.blogspot.com/2008/10/sfornapane-automatico-bifinett-kh1172.html
          Jednak nie. Tez w LIDLu, ale wloskim.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka