Gość: +++Ignorant
IP: *.wroclaw.dialog.net.pl
12.06.03, 07:44
Sława!
Przeczytaj tu fakatstyczny felieton prof Winieckiego( prawdopodobnie
największego polskiego ekonomisty)
www.wprost.pl/ar/?O=45211&C=57
Przypomina naszych forumowych antyamerycanów?
Pozdrawiam!
Ignorant
+++