Dodaj do ulubionych

Cierpienia młodego Neo

IP: *.bouhof.nhl.nl 15.05.03, 19:43
Nie wiem jaka wersje Ty widziales, ale gdy ja ogladalam Matrixa:
w kinie, na video i w TV CBS (ta holenderska stacja nadawala
film trzy dni temu,wiec dobrze pamietam), to za kazdym razem
slyszalam wyraznie jak Trinity mowi do agenta Smitha "Dodge this
motherfucker". A poza tym motherfucker to matkojebca, a son of
the bitch to sukinsyn. Pozdrawiam serdecznie.
Obserwuj wątek
    • Gość: izka Re: Cierpienia młodego Neo IP: hestia:* 19.05.03, 15:31
      super efekty specjalne,supermenowe loty i imponujace walki bez
      zbednego lanie krvi-to co trzeba by trzymac w napieciu i
      zabawiac.swietny film
    • gienkowy_syn Re: Cierpienia młodego Neo 19.05.03, 15:44
      Gość portalu: mimbla napisał(a):

      > Nie wiem jaka wersje Ty widziales, ale gdy ja ogladalam Matrixa:
      > w kinie, na video i w TV CBS (ta holenderska stacja nadawala
      > film trzy dni temu,wiec dobrze pamietam), to za kazdym razem
      > slyszalam wyraznie jak Trinity mowi do agenta Smitha "Dodge this
      > motherfucker". A poza tym motherfucker to matkojebca, a son of
      > the bitch to sukinsyn. Pozdrawiam serdecznie.
      ---------------------------------------------------

      Na 99% Trinity powiedziała "Dodge this". Bez żadnych maderfakersów i innych
      szitów.
      Chyba, że moja pamięć bezwolnie zaczęła cenzurować mi filmy, które oglądałem...
      • ignatz Re: Cierpienia młodego Neo 19.05.03, 16:38
        ja tez za każdym razem gdy oglądałem Matrixa (a było tego trochę) nie słyszałem
        żadnego przekleństwa. Tylko "dodge this"
    • Gość: Marek Re: Matrix IP: 62.233.185.* 18.06.03, 19:46
      Według mnie jak ja oglądłem ten film to ten film jest fajny ,
      super oraz zajebisty.
    • Gość: Bogdantes Re: Cierpienia młodego Neo IP: *.lezajsk.info 20.06.03, 16:45
      mnie również podobał się film, ale nie zmniejszyło to mojej
      zdolności czytania tekstu ze zrozumieniem. Jeżeli facet
      pisze "powiedzenia które nie weszły do filmu ale były w
      scenariuszu" to po co dyskutować o tym kto jaką wersję filmu
      widział. To troche nie na temat.
      • gienkowy_syn Re: Cierpienia młodego Neo 24.06.03, 16:00
        No ale "dodge this" weszło do filmu! Gość, który "napisał" ten artykuł chyba
        nie ogladał filmu a treść zerżnął z jakiegoś forum internetowego dla
        matrixowych popaprańców... Proponuję temat na następny artykuł dla pana autora -
        "Czy Zion jest częścią Matrixa".
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka