Dodaj do ulubionych

Prywata do Sokrotki

03.12.20, 08:55
Prosze o wplacenie 500AUD na Orkiestre Swiatecznej pomocy.
Tobie wyksztalconej, wygadanej, pracujacej nie potrzebne.
Po wielu zmianach komputera nie mam maila do ciebie. I jestem bardzo szczesliwa podac ci tutaj numery mojego konta jesli Orkiestra nie jest twoim wyborem. Tak zakonczyla sie nasza przyjazn w realu. Twoj wybor i zakonczenie mnie przyprawialo o wymioty.

Poswiadczenie na forum, wplaty.
Obserwuj wątek
      • xurek Re: Prywata do Sokrotki 03.12.20, 10:51
        nie mam najmniejszego zamiaru wtracas sie w Wasz dialog, ale przynajmniej ja rozumiem Twoj wpis Stokrotna tak, ze prosisz Kana o podanie na tym forum realnego imienia i nazwiska osoby, do ktorej Kan zwraca sie o wplate.

Czy naprawde jest to Twoim zamiarem? Bo jezeli nie, to wpis Twoj mozna (jak widac) zrozumiec omylnie.
        • stokrotna Re: Swoją drogą, ciekawe co następne tutaj znajdę 03.12.20, 12:28
          kan_z_oz napisała:

> Pozyczylas - oddaj.

Honrarium za text :) Użyłaś, płać. Użyłaś komercyjne - płać więcej. Umieściłaś na platformie publicznej odpłatnie nie posiadajc praw ??? Doprawdy.... Platforma będzie miała problem. Ty będziesz miała większy problem.

Jaka przyjaźń? Jaka siostra? Mylisz mnie z kim innym.

> Wplac i zlacz.

Przestań mnie szantażować, pomawiać, straszyć i rzucać oszczerstwa. Zaprzestań i zaniechaj czyli cease and desist. Bo się pogrążasz.

• ertes Re: Prywata do Sokrotki 03.12.20, 15:43
      A procent? Od takiej sumy to bedzie pewnie na dwie strzykawki.

Czy to caly czas chodzi o ta nieszczesna ksiazke przylinkowana tutaj (forum p2) z Amazon z przedmowa napisana przez nick Stokrotna pod wlasnym imiem i nazwa?

I o co chodzi z ta wasza paranoiczna "prywatnoscia" na forum?
      Macie wszystkie konta facebookowe, wszystkie jestescie polinkowane, nie macie zadnej prywatnosci.
      A tutaj raptem wielki problem. Platforma gazety dociera do ilu osob? 200, 300 tysiecy???
      Facebook to kilka miliardow.
      Cos komus chyba paranoja nie pozwala prosto myslec.
      • maria421 Re: Prywata do Sokrotki 03.12.20, 16:45
        Jezeli ciagle chodzi o ksiazke autorstwa Kana z przedmowa Stokrtotnej ktora Kan tu kiedys wkleil , to skoro ksiazka jest autorstwa Kana, to Kan i tylko Kan ma do niej prawa autorskie, razem z przedmowa Stoktrotnej opatrzona imieniem i nazwiskiem Stokrotnej.
        Stokrotna moze tylko dochodzic honorarium (wedlug umowy), jezeli taka zostala zawarta, ale nie miala prawa zadac usuniecia calego tekstu ksiazki Kana z forum.

Cala sprawa to burza w szklance wody. Gdyby Stokrotna nie protestowala, to nikt by sie nie dowiedzial ze jest autorka przedmowy do ksiazki Kana.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka