Dodaj do ulubionych

A propos Bulando-filii...

21.05.06, 01:42
To zmienilam sygnaturke.
(c)Jutka 2006
Obserwuj wątek
    • jutka1 Re: A propos Bulando-filii... 31.05.06, 13:48
      No i wylazi hipokryzja milosciwie nam panujacych.
      O przekretach nie bede mowic, bo to nie miejsce na to. A media i tak predzej czy
      pozniej zwachaja i opisza.
      Na dzis, kwiatuszek ponizej:
      wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,3382894.html
          • don2 Re: A propos Bulando-filii... 31.05.06, 15:42
            Sprawa jest dość skomplikowana jeśli chodzi o jej zakres rzeczowy. Ja jestem
            zdziwiony państwa zainteresowaniem. Sprawa dotyczyła stanu bardzo
            skomplikowanego.

Jak na prawnika wypowiedz wprost oszalamiajaca w swojej logice i prostocie.
            Zreszta przyznaje mu racje: odeslac 6000 zl zaliczki musi byc dla kancelarii
            adwokackiej sprawa dosc skomplikowana o stanie bardzo skomplikowanym.
            Wszystkim wyborcom w PL i zagranicami,zycze w zwiazku z nadchodzacym latem i
            letnimi oczywiscie urlopami,wszystkiego co sie szczesciem zwie.
            • don2 Re: A propos Bulando-filii... 31.05.06, 16:12
              Musze przyznac ,ze jestem zaskoczony nie od dzis,latwoscia z jaka wszelkiego
              rodzaju miernoty,oszusci,ludzie o chamskim prostackim sposobie bycia i kazda
              bezkregowa swolocz ze znajomosciami lub z braku innych kandydatow mogacych
              wiernie sluzyc partii,moze zajac wazne panstwowe stanowisko lub zostac poslem.
              Glupota czlonkow roznych partii i tp jest zniewalajaca.To jest gorzej jak za
              komuny.Okazuje sie ,ze narod sklada sie glownie z potomkow awansowanych
              spolecznie parobkow,roboli i swiniopasow !Klasa srednia,ktora powstala po wojnie
              z takich wlasnie burakow sie sklada.Prawdziwa klasa srednia i inteligencja juz
              wymarla lub wymiera.Do glosu dochodza ludzie bez tradycji innych jak
              lumpenproletariat i parobki z czworakow.Media zapchane sa
              cwiercinteligentami,ktorzy kreuja CWIERCKULTURE. Profesorowie szkol wyzszych
              tez sa juz chowu powojennego- chamsko-partyjnego itp itd.Polska sie
              spauperyzowala.Bolszewizm umierajac pozostawil swoje owoce na nastepne pokolenia
              Obciazyl umysly,wykoslawil morale narodowe itp.Oszolomstwo i niedouki zabieraja
              sie za kolejna interpretacje historii na zlecenie nowych wladcow dusz.I nikt
              mi nie powie,ze mozna brac powaznie faceta o nazwisku Pastusiak,ktory tytuluje
              sie profesorem.Juz samo nazwisko odstrasza.No nazwiska moga byc rozne-ale ....
    • jutka1 Re: A propos Bulando-filii... 08.06.06, 09:52
      Skopiowane z forum obok, wyszperane przez skiele:

CYTAT DNIA
      O wstydzie...

Wicepremier Andrzej Lepper, tłumacząc się z prasowych zarzutów niedopuszczenia
      go do matury za pobicie kierownika Spółdzielczego Kółka Rolniczego Sypniewo

"Ja trenowałem boks i zapasy, to byłby wstyd, gdybym kiedyś komuś w gębę nie
      dał albo ktoś mnie nie dał. Co ja jakiś świętoszek jestem?"
      Andrzej Lepper
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka