Dodaj do ulubionych

Prasówka - śmieciówka

15.02.07, 05:11
Mam dosyć poważnych tematów. No ile się można dręczyć, martwić i torturować
na wzajem?
Pytam się ile??
Sięgnęłam dzisiaj w ubikacji po nowe wydanie 'Nowej Ideii". Uff co ulga.
Księżniczka Duńska, czyli nasza tasmańska, poślubiona z księciem Fryderykiem
jest w ciąży.
Obszerny artykuł na temat ciąży, który można byłoby zamknąć jednym zdaniem.
Ale nie... dwie strony poświęcone, że się martwi. Czym? No tym ,że jest w
ciąży...
Jestem pewna, że książęca para nie wie o tych zmartwieniach i pewnie nigdy
się nie dowie o ile jakaś pomocna ręka nie podsunie im tejże gazety lub nie
wejdą do mojego wychodka na dłuższe posiedzenie, i nie przeczytają.

Wertuję dalej z rozkoszą...
Nasza Kylie Minoque została zdradzona przez francuskiego narzeczonego -
artykuł głosi. Jest nieszczęśliwa, czego dowodem jest zdjęcie roześmianej,
zadbanej pięknej młodej kobiety... No nie wiem.



Uuu, parę przepisów kulinarnych. Wyglądają dobrze, chyba zaryzykuję na obiad.

No nie mogę dalej myśleć, bo żołądek mi się włączył.


Przerzucam nerwowo większość gazety. Docieram do ostatnich stron; 'jasnowidz
radzi'.
List od załamanej kobiety, która pisze;zawsze byłam pozytywna ale od kiedy
mieszkam z mężem, który cierpi na depresję, Ja sama jestem bezrobotna, mam
problemy finansowe i długi oraz kłopoty z ciążą. Czuję się przygnębiona. Do
tego moja najlepsza przjaciółka umarła i bardzo mi Jej brak...
Eee, to brzmi jakoś swojsko. Przerzucam dalej.

Ostatnia strona, sukienki - popatrzeć można, bo i tak nie używam.
Sudoku, rozwiązane!!!! jakaś 'maupa' się dorwała.
Została na szcęście jeszcze krzyżówka. Dam po łapkach, następnym razem.

Idę zająć się kurczakiem.

Kan

Obserwuj wątek
    • jan.kran Re: Prasówka - śmieciówka 15.02.07, 07:56
      Może zmień gazety jakie czytasz?
      Tabloidy należy traktować tak jak na to zasługują , z przymrużeniem oka:)))))
    • maria421 Re: Prasówka - śmieciówka 15.02.07, 08:58
      He he.. po kazdej wizycie u fryzjera wychodze madrzejsza o najnowsze wiadomosci
      z zycia pary Pitt-Jolie itp. Oraz madrzejsza o kilka nowych diet-cudow, ktore
      zawsze maja na odwrotnej stronie ilustrowane przepisy na ciasta lub tym podobne.
    • ewa553 Re: Prasówka - śmieciówka 15.02.07, 10:01
      no coz, lektura godna klopa:)))) Ja czytam bedac u lekarza. Niestety jestem
      jakos zdrowa ostatnio, wiec nie jestem na biezaco. Do tego z fryzjerka jestem
      zaprzyjazniona, wiec nie ma szansy na czytanie u niej, bo rozmawiamy.
      Ale co mnie zastanawia, jak mozna czytac w klopie? A wiekszosc wokol mnie to
      czyni. U mnie najchetniej wywiesilabym napis: zalatw sprawe i zegnaj:))))
      Ostatnio jedna z gosciek u mnie poszla do klopa, nie bylo nic do czytania, wiec
      jeknela ze bedzie sie nudzic. (bylo to w hotelu, stad brak lektury). Nudzic sie
      w klopie! Tam tez powinna wisiec powyzsza wywieszka:)))
      • fedorczyk4 Re: Prasówka - śmieciówka 15.02.07, 11:04
        Ja mam w gościnno-kociej ubikacji biblioteczkę. W mojej łazience też mam
        półeczkę z lekturami do wanny i na "tron". Niestety do prasy poczekalniowej nie
        mam dostępu a jak mam to i tak muszę odwalać własne lektury obowiązkowe. Ale
        jak kiedyś zapomniałam ze sobą takową zabrać do dentysty, to uświadomiłam sobie
        że chyba jestem E.T. Za diabła nie wiedziałam o kim oni piszą. Te wszystkie
        polskie gwiazdy i ich nazwiska nie mówiły mi kompletnie nic. Jakoś głupio mi
        sie zrobiło.
    • ertes Anna Nicole 15.02.07, 16:03
      Mnie zewszad atakuje trup Anna Nicole Smith.
      Ja po prostu nie rozumiem o co z tym chodzi ze caly swiat musial sie dowiedziec
      a u nas media dostaly zajebca.
      Dlaczego???
      • maria421 Re: Anna Nicole 15.02.07, 18:35
        ertes napisał:

        > Mnie zewszad atakuje trup Anna Nicole Smith.
        > Ja po prostu nie rozumiem o co z tym chodzi ze caly swiat musial sie dowiedziec
        > a u nas media dostaly zajebca.
        > Dlaczego???

        U nas tez przez jakis czas bylo w TV o tej pani, ktorej najwieksza zasluga bylo
        zdaje sie to, ze w wieku lat dwudziestuparu wyszla za maz za 80 letniego milionera.
        No a teraz do jej coreczki ustawia sie kolejka kandydatow na ojca. Lacznie z
        niemieckim "ksieciem" von Anhalt, aktualnym malzonkiem staruszki Zsa Zsa Gabor.
        • ewa553 Te, Maryska! 15.02.07, 19:05
          za ta "staruszke" to Cie Gabor do sadu wezwie:)))))
          • maria421 Re: Te, Maryska! 15.02.07, 20:06
            ewa553 napisała:

            > za ta "staruszke" to Cie Gabor do sadu wezwie:)))))

            To jej jeszcze dorzuce, ze zawsze byla dla mnie prototypem Miss Piggy:-)
            • chris-joe Re: Te, Maryska! 15.02.07, 21:51
              Tak trzymaj, maryska, a jak ja rozsierdzisz, to nastaw policzek. Moze ci sie
              uda dostac w dzioba :))
              • maria421 Re: Te, Maryska! 15.02.07, 22:14
                chris-joe napisał:

                > Tak trzymaj, maryska, a jak ja rozsierdzisz, to nastaw policzek. Moze ci sie
                > uda dostac w dzioba :))

                ???
                Sadzisz ze 90 letnie hollywodzkie staruszki daja w dziob?
                Az strach sie bac!

                Chociaz, wiesz co? To jest pomysl! Moglabym na tym kase zrobic:-)
                • chris-joe Re: Te, Maryska! 15.02.07, 22:41
                  Maria, no wiec wlasnie o tym mowie! Kilka lat temu, gdy Zsa Zsa miala gdzies
                  pod 80tke, spoliczkowala gliniarza i oboje bardzo dobrze na tym wyszli. Ona
                  zdobyla publicite, on zas mogl sobie pozwolic na wygodne zrezygnowanie z pracy.
                  Nie pamietasz? :)))
                  • ewa553 Re: Te, Maryska! 15.02.07, 22:51
                    Nie pamieta. Nie byla wtedy u fryzjera:)))))
                    • chris-joe Re: Te, Maryska! 15.02.07, 23:00
                      Nie mam wiec pojecia, jakimi duperelami sie zajmuja wasze dzienniki. U nas
                      wowczas nie bylo o niczym innym :)
                    • chris-joe Re: Te, Maryska! 15.02.07, 23:08
                      Ach, Ewka, przypomnialo mi sie: mialas problemy z ogladaniem youtube itp. Juz
                      to rozebralas?
                  • maria421 Re: Te, Maryska! 15.02.07, 23:02
                    chris-joe napisał:

                    > Maria, no wiec wlasnie o tym mowie! Kilka lat temu, gdy Zsa Zsa miala gdzies
                    > pod 80tke, spoliczkowala gliniarza i oboje bardzo dobrze na tym wyszli. Ona
                    > zdobyla publicite, on zas mogl sobie pozwolic na wygodne zrezygnowanie z pracy.
                    > Nie pamietasz? :)))

                    No jakzesz mogla mi umknac tej wagi wiadomosc! Pewno wtedy nie bylam ani u
                    fryzjera, ani w zadnej poczekalni lekarskiej:-)

                    Natomiast wiem co nieco o jej aktualnym mezu, tym Prinz von Anhalt. Otoz zaden
                    on Prinz blekitnej krwi, tylko przez zubozala Prinzessin adoptowany. On mial
                    zreszta wtedy chyba lat 35 a ta Prinzessin 80 czy cos kolo tego.
                    Czyli- raz sie dal adopotowac, a raz poslubic.
                    Ostatnio sam adoptowal dwoch facetow po 30-tce, no i mamy nowy skandal bo jeden
                    z nich byl wlascicielem burdelu, co spowodowalo, ze calej reszcie von Anhaltow
                    ich blekinta krew zawrzala.

                    Jak widzisz, Chris, nie trace czasu u fryzjera:-)
                    • chris-joe Re: Te, Maryska! 15.02.07, 23:06
                      U was to fajnie- arystokracja prawdziwa i farbowana, burdele. W Kanadzie nuda.
                      Nawet krolowa tylko na piniondzach :(
        • ertes Re: Anna Nicole 15.02.07, 19:21
          Nie tyle do coreczki co do potencjalnych 500 milionow spadku.
          • maria421 Re: Anna Nicole 15.02.07, 20:07
            ertes napisał:

            > Nie tyle do coreczki co do potencjalnych 500 milionow spadku.

            Tacy to juz sa ci faceci. Jakby mieli alimenty placic to by sie wypierali.
            • ertes Re: Anna Nicole 15.02.07, 20:16
              Nie sami faceci. Mamusia, siostrzyczka itp itd.
              • maria421 Re: Anna Nicole 15.02.07, 21:48
                ertes napisał:

                > Nie sami faceci. Mamusia, siostrzyczka itp itd.

                Zdaje sie ze jestem slabo poinformowana w temacie. Pewno musze isc do fryzjera:-)
    • ewa553 Re: Prasówka - śmieciówka 15.02.07, 23:22
      nie chris, dalej nie moge ogladac:(((( masz pomysl co to jest, co musze
      doladowac?
      A teraz ide spac: rano o osmej (co za barbarzynca!!!) przychodzi pan od
      naprawiania bojlera lazienkowego. A wiec Buona Notte ewrybody:))))))
      • chris-joe Re: Prasówka - śmieciówka 15.02.07, 23:27
        Night-night, a pozniej mi donies jaka przegladarke uzywasz: internet explorer,
        mozilla itp.
        • kan_z_oz Pieniądze szczęścia nie dają 16.02.07, 02:06
          powtarzam sobie, z nadzieją po wysłuchaniu wczorajszych wiadomości wieczornego
          dziennika. Trup Anny Nicole już spoczywy w pokoju - Ertes możesz spać i
          nurkować spokojnie.
          Za to Robbie Wililiams znowu jest na odwyku.
          No musi, biedak zarabiać i to dobrze, bo podobne te odwykówki do najtańszych
          nie należą.
          Moja kumpela wczoraj mi powiedziała, że podobno odwykówka z alkoholu w Sydney
          kosztuje $500/dzień. No, i nic dziwnego, że taniej wychodzi pić.
          To ile kosztuje taka z lekarstwami na receptę.? Robbie ma wszystkie cenniki bo
          przechodził w swoim 33 letnim życiu i tą alkoholową, narkotykową a obecnie tą
          na lekarstwa.
          Wszystkiemu winna ta sława. Jakby mieszkał w 'suberbii'i pracował w lokalnym
          supermarkecie to nie miałby pieniędzy i kłopotów.
          Tak więc; pieniądze szczęścia nie dają.


          Czyż nie czujecie 'oświeceniu' taką ilością bezużytecznej informacji?
          Mam nadzieję, że chociaż z lekka odprężeni.

          Kan
          PS; Kurczak udał się.
          • jutka1 Re: Pieniądze szczęścia nie dają 19.02.07, 00:25
            Ha. Sluszne wnioski. :-)
    • ewa553 c-j, obudz sie, ja sie wyspalam:))))) 16.02.07, 08:23
      uzywam internet explorer. I dzieja sie w tej chwili u mnie dziwne rzeczy. Nie
      tylko nie moge yotube ogladac, ale wczoraj przyslal mi siostrzeniec trzy
      zdjecia mailem. Pierwsze otwiera sie bez problemu, dwa inne nie chca
      absolutnie. A wiec cuda i dziwy?
      • chris-joe Re: c-j, obudz sie, ja sie wyspalam:))))) 16.02.07, 11:37
        Ja w biegu Ewka, w IE zajrzyj w (tu tlumacze z ang. na polski, ty sobie
        przetlumacz to na niem.) "przyrzady" (tuz przed "pomoc")- "opcje internetowe"-
        "zaawansowane"- "multimedia"- na wszelki wypadek zahacz tam wszystko, kliknij
        "ok". Teraz zobacz jak dziala.
        • chris-joe Ewka, jak poszlo? n/txt 18.02.07, 10:04

          • ewa553 Re: Ewka, jak poszlo? n/txt 18.02.07, 10:58
            nic nie poszlo, czekam na Twoje instrukcje:))))
        • ewa553 Re: c-j, obudz sie, ja sie wyspalam:))))) 18.02.07, 15:30
          wyobraz sobie, ze ddopiero teraz Twoj ten wppiss zauwazzylam! w mulltiimedia
          wszystkkoo bylo odhaczone. kollejjny doradca kazal mi sciagnac macrommeddia
          flash player. tymczasem jak widzisz, cos mi siie tu pierniczzy i nie mogge
          piisaac. co too jest?
          • chris-joe Re: c-j, obudz sie, ja sie wyspalam:))))) 19.02.07, 00:34
            Czyli co? Sciagnelas flash player? I teraz czcionka ci sie dubluje?
    • luiza-w-ogrodzie Re: Prasówka - śmieciówka 19.02.07, 01:44
      Mario, lepiej nie idz do fryzjera. Britney Spears poszla i wyszla ogolona na
      lyso.

      Pozdrawiam
      Luiza-w-Ogrodzie
      .¸¸><((((º>¸¸.·´¯`·.¸¸><((((º>
      Australia-uzyteczne linki
      • maria421 Re: Prasówka - śmieciówka 19.02.07, 10:21
        luiza-w-ogrodzie napisała:

        > Mario, lepiej nie idz do fryzjera. Britney Spears poszla i wyszla ogolona na
        > lyso.

        :-))))))))))


    • ewa553 chris, 19.02.07, 08:34
      pisanie dziala znowu normalnie. Ufff. Sciagnac sie nie dalo, pokazuje sie
      meldunek, ze mam sprawdzic swoje polaczenie z internetem. A przeciez jestem w
      internecie. Nic z tego nie rozumiem. A Ty? Masz jakis dalszy pomysl?
      • fedorczyk4 Smoeciowka domowa 19.02.07, 09:38
        W polskiej prasie tematem nr. 1 jest zwiazek corki Kaczynskiego z synem
        SLDowca. Kobitka jest na razie jeszcze zamena z kims innym. Ciekawe co na to
        ojciec Dyrektor Rydzyk. Toz to grzech i religijny i polityczny:-)
        • ewa553 Re: Smoeciowka domowa 19.02.07, 11:19
          ruja i porobstwo, Fedoro! Oj bendom sie blizniaki tlumaczyc, oj bendom. Nie
          wiadomo, czy dostana rozgrzeszenie:)))))
          • kan_z_oz Re: Smoeciowka domowa 20.02.07, 06:24
            Bez ślubu??? poproszę o linki bo nie mogę uwierzyć.

            Kan
            • kan_z_oz Re: Smoeciowka domowa 20.02.07, 06:26
              kan_z_oz napisała:

              > Bez ślubu??? poproszę o linki bo nie mogę uwierzyć.
              >
              > Kan
              Doczytałam jeszcze, że innym żonatym chłopem???
              No ale się porobiło.

              Kan
              • jutka1 Re: Smoeciowka domowa 20.02.07, 09:01
                kan_z_oz napisała:

                > kan_z_oz napisała:
                >
                > > Bez ślubu??? poproszę o linki bo nie mogę uwierzyć.
                > >
                > > Kan
                > Doczytałam jeszcze, że innym żonatym chłopem???
                > No ale się porobiło.
                *************
                Nie uwazasz, ze nieprzypadkowo trafilo na te wlasnie rodzine?? :-)))))))))))
                • maria421 Re: Smoeciowka domowa 20.02.07, 09:11
                  jutka1 napisała:

                  > Nie uwazasz, ze nieprzypadkowo trafilo na te wlasnie rodzine?? :-)))))))))))


                  Niby jak? Uklad zaatakowal? Opozycja podstawila agenta zeby podwazyl
                  nieskazitelnosc moralna rodziny blizniaczej? To by dopiero byla sensacja! :-)
                  • jutka1 Re: Smoeciowka domowa 20.02.07, 09:27
                    Nie, Mario - "zlosliwosc" losu mialam na mysli :-))))
      • chris-joe Re: chris, 19.02.07, 11:25
        Ewa, sprobuj tutaj:
        www.adobe.com/shockwave/download/download.cgi?P1_Prod_Version=ShockwaveFlash&promoid=BIOW
        po czym sprawdz swoje ustawienia tutaj:
        www.google.com/support/youtube/bin/answer.py?answer=57669&query=flash+player&topic=&type=
        • ewa553 Re: chris, 20.02.07, 22:38
          wszystko zrobilam jak piszesz. Niestety, de blada:(((( musze poprosic
          umyslnego, zeby to obejrzal. Wielkie dzieki za pomoc. Dosc to trudne tak na
          odleglosc, nie?
          • chris-joe Re: chris, 20.02.07, 23:23
            To ja, rzeczywiscie, jestem juz glupi i bezradny. Moze sciagnij najnowsza
            wersje IE i powtorz operacje?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka