Dodaj do ulubionych

Honkery do Iraku

02.02.04, 21:25
Kiedys armie swiata padaly na kolana przed Starem 266, kory byl jednym z najlepszych terenowych wojskowych ciezarowek. Teraz Honker "walczy" z elita (chocby Hummer) - w przetargu na dostawe uzbrojenia do Iraku wygralo konsorcjum, w sklad ktorego wcvhodzi m.in. PIPZ, z ktory mzwiazana jest Andoria-Mot, producent Honkera.
motoryzacja.interia.pl/news?inf=468100
Dobrze, bo nie dosc, ze zaistniejemy na strategicznym rynku, to jeszcze Andoria bedzie sie miala calkiem niezle :)
Obserwuj wątek
    • greenblack Re: Honkery do Iraku 02.02.04, 22:13
      Wstyd tylko, że w Polsce nie znalazł się żaden inwestor i firmę kupili ruscy.
      • sherlock_holmes Re: Honkery do Iraku 02.02.04, 22:32
        Szkoda, bo Honker sie swietnie nadaje dla wojska - jest prosty i wytrzymaly - a to najwazniejsze. Dobrze,ze sie opamietali z silnikiem - bo pamietam na poczatku wersje z silnikiem poloneza 1.6. Palil ponad 20l w miescie :)
    • sherlock_holmes Nowe fakty 05.02.04, 10:12
      fakty.interia.pl/news?inf=469013
      Czeski film... Jak beda dalej sie tak "porozumiewac", wszystko pojdzie w leb :(

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka