Dodaj do ulubionych

Pyton jak Maybach

19.12.05, 21:15
www.auto-motor-und-sport.de/news/fotoshows/vw_phaeton_individual.99114.htm
Obserwuj wątek
    • bassooner Re: Pyton jak Maybach 19.12.05, 23:28
      Co jak co ale długi to ci on jest,że hej.
      • guru454 Re: Pyton jak Maybach 24.12.05, 16:51
        bassooner napisał:

        > Co jak co ale długi to ci on jest,że hej.

        Jak to pyton.Ma być długi i wielki.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka