10.03.07, 15:50
Musialem dzis zaplacic coroczny podatek za Saab'a :(((((((
$400 do kosza.
Obserwuj wątek
    • lexus400 Re: Boli! 10.03.07, 15:59
      ......ale to boli tylko raz w roku. To nie jest wyrzucenie do kosza bo to na
      szczytny cel dla Panstwa, w ktorym mieszkasz i pracujesz i nie rzucasz chujami
      kazdego dnia jak my. Za sam spokoj mozna tyle zaplacic.
      • marekatlanta71 Re: Boli! 10.03.07, 16:16
        Troche mam dosc tych szczytnych celow. Wczoraj musialem zaplacic $1500 za
        licencje lekarza dla zony (z czego spory procent idzie na pomaganie dzieciom z
        porazeniem mozgowym), dzis $400 za samochod, oni mysla ze ja mam drzewko na
        ktorym pieniadze rosna?

Ostatnio pisali ze w tym roku kazdy podatnik w USA zaplaci $4000 na wojne w
        Iraku. I wolalbym chyba placic podatki na swiatynie opatrznosci...
    • margotje Re: Boli! 10.03.07, 16:57
      marekatlanta71 napisał:

> Musialem dzis zaplacic coroczny podatek za Saab'a :(((((((
      > $400 do kosza.

Mnie 4 x do roku boli, gdy place za Saaba prawie 200€, czyli 800 € rocznie.
              • wowo5 Re: Boli! 12.03.07, 01:10
                Dlaczego tak drogo musiales placic za Saaba? U nas w NJ tylko trzeba zaplacic
                oplate rejestracyjna co roku, ktora jest taka sama od kazdego auta ($37).
                Zadnego rocznego podatku placic nie musze. Faktem jest, ze ubezpieczenia sa u
                nas drogie (ja place $2600 rocznie za 2 auta), a podatki od nieruchomosci sa
                najwyzsze w USA (w moim miasteczku, ktoremu daleko do Beverly Hills, za nowy
                dom trzeba placic nawet $15k rocznie). Moj dom przez to, ze jest wiekowy
                kosztuje mnie 5800k rocznie.
    • tomek854 Re: Boli! 12.03.07, 11:15
      Och - ach, $400 dolarow za takiego wypasionego saaba :-)

nawet mnie nie wkurzaj, ja place za swoja 11 letnia primere 1.6 160 funtow,
      czyli jakies 320$ :-) A do tego wlewam do niej benzyne po funta za litr ;-)
    • bart.ez Re: Boli! 12.03.07, 11:25
      A mnie nic nie boli:-)
      Wypadłem z wieku zwyżkowego, zmieniłem samochód z 2.0l na 1.6l i ubezpieczenia płacę 260zł na rok zamiast 680zł :-D
    • emes-nju Re: Boli! 12.03.07, 12:25
      Tankuje ok. 50 litrow tygodniowo. Powiedzmy, ze srednio po 4 zl za litr. W kazdym litrze ok.2/3 to podatki - w tym drogowy przeznaczany na wszystko z wyjatkiem drog. Z prostej wyliczanki wynika, ze tylko tankujac zasilam nasze tanie panstwo kwota ok 6-6,5 tys rocznie. Ile to bedzie w dolarach...?
          • edek40 Re: Boli! 12.03.07, 12:58
            Biedny, bo tam zyja biedne murzynki i Meksykanie. W slumsach, ktorych u nas, dzieki sprawiedliwosci spolecznej nie ma. I nie ma tez murzynkow i Meksykanow. Dzieki temu mozna stawiac za panstwowe Swiatynie Opatrznosci.
            • emes-nju Re: Boli! 12.03.07, 14:26
              edek40 napisał:

> Biedny, bo tam zyja biedne murzynki i Meksykanie. W slumsach, ktorych u nas,
              > dzieki sprawiedliwosci spolecznej nie ma. I nie ma tez murzynkow i
              > Meksykanow.

BYLI Rumuni i Bulgarzy... Teraz juz nie chca do nas nawet na zebry przyjezdzac, o legalnej pracy nie wspominajac. :-/

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka