05.05.08, 10:28
Przeżyliśmy weekendowy najazd. Miejscowość liże rany - ekipy zbierają śmieci
rozp* po całym lesie, naprawiają kosze, prostują znaki drogowe. Było tak. Fala
nadciągnęła w czwartek. Zaczęli od mycia aut i wietrzenia chat. Potem
przeczesali sklepy w poszukiwaniu kiełbasy i węgla. Przyjechali goście,
rodziny i miejscowość spowił zapach grillowania, któy nawet lubię. W okol.
22.00 co słabsi już spacerowali, tu i ówdzie pożygując. Rano przyszedł kac.
Sposobem było grabienie śmieci, pakowanie w wory lub palenie. Ten cykl
powtarzał się do niedzieli, która o tyle sie różniła, że gawiedź w zamian
grabienia udała się na mszę. Wieczorem zmasowany odwrót. W dobrym tonie było
jeszcze zwalić wory śmieci w lesie lub na nieodwiedzanych działkach. I w
drogę. I tu wydarzenie, w które się włączyliśmy. Ktoś zwalił nam 6 worów
śmieci pod bramę i nawiał. Na szczęście był mój brat który sprawców kojarzył.
Odczekaliśmy do 22. załadowaliśmy wory do auta i udaliśmy się do Łodzi. Tam
wjechaliśmy windą na ósme i ustawiliśmy wory pod drzwiami. W drodze powrotnej
zdążyliśmy jeszcze cośtam wypożyczyć do oglądania)
Obserwuj wątek
    • dr.verte Re: Najazd 05.05.08, 10:57

      6 worów śmieci to jakiś koncert był czy co , ja tyle zużywam w 3
      miesiące.


      PS.Rzygamy prez "rz".
      • pizza987 Re: Najazd 05.05.08, 11:25
        dr.verte napisał:


        >
        >
        > PS.Rzygamy prez "rz".

        To było specjalnie, dla podkreślenia grozy sytuacji.
      • sven_b Re: Najazd 05.05.08, 12:18
        > PS.Rzygamy prez "rz".
        A dzięki. Well noted:)
    • typson Re: Najazd 05.05.08, 11:53
      bo my w dużej wiekszosci zwykłym bydłem jesteśmy
      • bassooner Re: Najazd 05.05.08, 18:53
        typson napisał:

        > bo my w dużej wiekszosci zwykłym bydłem jesteśmy
        _____________________________________________________
        Ja to chociaż rogatym...;-)))
    • mejson.e Nauczka 05.05.08, 18:43
      Jeśli brat nie pomylił adresu (!!!???) to nauczka udała się na piątkę!

      Spodziewaj się rewanżu 22.05...

      Pozdrawiam,
      Mejson
      --
      Automobil
      Forum pozytywnie zakręconych automaniaków.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka