16.12.03, 21:53
>>> link.interia.pl/f173b
Dla tych,co będą pisać nieładne posty.
Obserwuj wątek
    • krakus.mp Co z tą karą? 16.12.03, 22:07
      gin-ekolog napisał:

      > gin-ekolog napisał:
      >
      > > >>> link.interia.pl/f173b
      > > Dla tych,co będą pisać nieładne posty.
      > Pomyliłem coś.
      > Może teraz.. rkbestrafung.jpg (IMAGE/JPEG
      • lexus400 Re: Co z tą karą? 16.12.03, 22:09
        ..też jestem ciekaw tej kary:))
        Pzdr.
    • betty-bt Re: Do lexusa. 17.12.03, 23:23
      czy ja tez moge prosic o kare? :)
      • gin-ekolog Re: Do lexusa. 17.12.03, 23:28
        betty-bt napisała:

        > czy ja tez moge prosic o kare? :)
        >
        Cześć.
        Powiem szczerze,że nie "zapracowałaś" jeszcze na jakąkolwiek karę.hehe.he
        A poważnie,to sąduję,co powie o tej karze lexus.Ponieważ jest ona bardzo
        bolesna i tylko dla panów.Dla Pań,jeszcze takiej nie wymyślono.
        Ale jak bardzo jesteś ciekawa,to Ci prześlę.Twój adres jest w gazecie?
        Pozdrawiam.
        • gin-ekolog Powinno być sonduję. 17.12.03, 23:29
          gin-ekolog napisał:

          > betty-bt napisała:
          >
          > > czy ja tez moge prosic o kare? :)
          > >
          > Cześć.
          > Powiem szczerze,że nie "zapracowałaś" jeszcze na jakąkolwiek karę.hehe.he
          > A poważnie,to sąduję,co powie o tej karze lexus.Ponieważ jest ona bardzo
          > bolesna i tylko dla panów.Dla Pań,jeszcze takiej nie wymyślono.
          > Ale jak bardzo jesteś ciekawa,to Ci prześlę.Twój adres jest w gazecie?
          > Pozdrawiam.
          • betty-bt Re: Powinno być sonduję. 17.12.03, 23:31
            bardzo prosze :) betty-bt@gazeta.pl. alternatywny: betty-bt@tlen.pl
            czy mam sie wstrzymac z opinia? :)
            • gin-ekolog Re: Powinno być sonduję. 17.12.03, 23:33
              betty-bt napisała:

              > bardzo prosze :) betty-bt@gazeta.pl. alternatywny: betty-bt@tlen.pl
              > czy mam sie wstrzymac z opinia? :)
              >
              już wysłałem.
              Tylko nie pomyśl o mnie źle.Ja się nieźle uśmiałem,więc pomyślałem że taka kara
              powinna spotkać np....ty wiesz kogo?
              • betty-bt Re: Powinno być sonduję. 17.12.03, 23:42
                :))))))))))))))))))))))))))))))) czasem jestem wredna, ale tego nikomu nie
                zycze :)
                • gin-ekolog Re: Powinno być sonduję. 17.12.03, 23:44
                  betty-bt napisała:

                  > :))))))))))))))))))))))))))))))) czasem jestem wredna, ale tego nikomu nie
                  > zycze :)
                  >
                  Ja też nie!
                  PS.
                  Nie potrafię tego przesłać na forum,tak aby więcej ludzi zobaczyło.
                  Pozdrawiam.
                  • typson Betty przeslij prosze 17.12.03, 23:47
                    choc podejrzewam (wnioskuje po Twoim usmiechu), ze jakies 1000kg wisi jakiemus
                    biedakowi u prącia

                    :-))
                    • betty-bt Re: Betty przeslij prosze 18.12.03, 00:07
                      typson napisał:

                      > choc podejrzewam (wnioskuje po Twoim usmiechu), ze jakies 1000kg wisi
                      jakiemus
                      > biedakowi u prącia
                      >
                      > :-))

                      a bo to ja sie tylko na pracia usmiecham czy jak? ;)))
                      • typson Re: Betty przeslij prosze 19.12.03, 02:07

                        obejrzalem. Sliczne.
                        Chyba mialem racje z tym praciem (no moze prawie)?

                        > a bo to ja sie tylko na pracia usmiecham czy jak? ;)))
                        tego nie powiedzialem ale tez nie wykluczylem, ze na pracie sie usmiechniesz.

                        Tak, pracie to ciekawe urzadzenie... :-)
                  • betty-bt Re: Powinno być sonduję. 18.12.03, 00:06
                    gin-ekolog napisał:

                    > Nie potrafię tego przesłać na forum,tak aby więcej ludzi zobaczyło.
                    > Pozdrawiam.

                    tak sie nie da. to fotka. musialbys zalozyc stronke. wysle typsonowi- niech wie
                    co go czeka :)
                    • dwiesciepompka Re: Powinno być sonduję. 18.12.03, 11:34
                      Wprawdzie bylem grzeczny,ale tez poprosze o kare na gazetowego maila:D
        • lexus400 Re: Do lexusa. 18.12.03, 12:23
          ...odebralem "kare" gin-ekologu,owszem musi byc bolesna przyznaje :)))
          Pzdr.
    • mariusz_d1 Re: kara!!! 18.12.03, 14:51
      No to ja tez bym chciał zobaczyć na @gazeta.
    • bocian4 Re: kara!!! 18.12.03, 19:18
      pchnij tez na bocian4@gazeta.pl
    • mariusz_d1 Re: kara!!! 19.12.03, 09:19
      Mimo bolesnosci tej kary znalazłbym kogoś do jej przydzielenia ;-PPP
    • derwisz911 Re: kara!!! 19.12.03, 09:59
      Mnie też wyślijta!!!

      pozdrawiam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka