gin-ekolog 16.12.03, 21:53 >>> link.interia.pl/f173b Dla tych,co będą pisać nieładne posty. Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
krakus.mp Co z tą karą? 16.12.03, 22:07 gin-ekolog napisał: > gin-ekolog napisał: > > > >>> link.interia.pl/f173b > > Dla tych,co będą pisać nieładne posty. > Pomyliłem coś. > Może teraz.. rkbestrafung.jpg (IMAGE/JPEG Odpowiedz Link
gin-ekolog Re: Do lexusa. 17.12.03, 23:28 betty-bt napisała: > czy ja tez moge prosic o kare? :) > Cześć. Powiem szczerze,że nie "zapracowałaś" jeszcze na jakąkolwiek karę.hehe.he A poważnie,to sąduję,co powie o tej karze lexus.Ponieważ jest ona bardzo bolesna i tylko dla panów.Dla Pań,jeszcze takiej nie wymyślono. Ale jak bardzo jesteś ciekawa,to Ci prześlę.Twój adres jest w gazecie? Pozdrawiam. Odpowiedz Link
gin-ekolog Powinno być sonduję. 17.12.03, 23:29 gin-ekolog napisał: > betty-bt napisała: > > > czy ja tez moge prosic o kare? :) > > > Cześć. > Powiem szczerze,że nie "zapracowałaś" jeszcze na jakąkolwiek karę.hehe.he > A poważnie,to sąduję,co powie o tej karze lexus.Ponieważ jest ona bardzo > bolesna i tylko dla panów.Dla Pań,jeszcze takiej nie wymyślono. > Ale jak bardzo jesteś ciekawa,to Ci prześlę.Twój adres jest w gazecie? > Pozdrawiam. Odpowiedz Link
betty-bt Re: Powinno być sonduję. 17.12.03, 23:31 bardzo prosze :) betty-bt@gazeta.pl. alternatywny: betty-bt@tlen.pl czy mam sie wstrzymac z opinia? :) Odpowiedz Link
gin-ekolog Re: Powinno być sonduję. 17.12.03, 23:33 betty-bt napisała: > bardzo prosze :) betty-bt@gazeta.pl. alternatywny: betty-bt@tlen.pl > czy mam sie wstrzymac z opinia? :) > już wysłałem. Tylko nie pomyśl o mnie źle.Ja się nieźle uśmiałem,więc pomyślałem że taka kara powinna spotkać np....ty wiesz kogo? Odpowiedz Link
betty-bt Re: Powinno być sonduję. 17.12.03, 23:42 :))))))))))))))))))))))))))))))) czasem jestem wredna, ale tego nikomu nie zycze :) Odpowiedz Link
gin-ekolog Re: Powinno być sonduję. 17.12.03, 23:44 betty-bt napisała: > :))))))))))))))))))))))))))))))) czasem jestem wredna, ale tego nikomu nie > zycze :) > Ja też nie! PS. Nie potrafię tego przesłać na forum,tak aby więcej ludzi zobaczyło. Pozdrawiam. Odpowiedz Link
typson Betty przeslij prosze 17.12.03, 23:47 choc podejrzewam (wnioskuje po Twoim usmiechu), ze jakies 1000kg wisi jakiemus biedakowi u prącia :-)) Odpowiedz Link
betty-bt Re: Betty przeslij prosze 18.12.03, 00:07 typson napisał: > choc podejrzewam (wnioskuje po Twoim usmiechu), ze jakies 1000kg wisi jakiemus > biedakowi u prącia > > :-)) a bo to ja sie tylko na pracia usmiecham czy jak? ;))) Odpowiedz Link
typson Re: Betty przeslij prosze 19.12.03, 02:07 obejrzalem. Sliczne. Chyba mialem racje z tym praciem (no moze prawie)? > a bo to ja sie tylko na pracia usmiecham czy jak? ;))) tego nie powiedzialem ale tez nie wykluczylem, ze na pracie sie usmiechniesz. Tak, pracie to ciekawe urzadzenie... :-) Odpowiedz Link
betty-bt Re: Powinno być sonduję. 18.12.03, 00:06 gin-ekolog napisał: > Nie potrafię tego przesłać na forum,tak aby więcej ludzi zobaczyło. > Pozdrawiam. tak sie nie da. to fotka. musialbys zalozyc stronke. wysle typsonowi- niech wie co go czeka :) Odpowiedz Link
dwiesciepompka Re: Powinno być sonduję. 18.12.03, 11:34 Wprawdzie bylem grzeczny,ale tez poprosze o kare na gazetowego maila:D Odpowiedz Link
lexus400 Re: Do lexusa. 18.12.03, 12:23 ...odebralem "kare" gin-ekologu,owszem musi byc bolesna przyznaje :))) Pzdr. Odpowiedz Link
mariusz_d1 Re: kara!!! 19.12.03, 09:19 Mimo bolesnosci tej kary znalazłbym kogoś do jej przydzielenia ;-PPP Odpowiedz Link