lilab77 Re: Skąd jesteśmy II ???? 08.11.08, 00:20 Z pewną nieśmiałością się wtrącę ale tak mnie korci, bo urodzona w Sokołowie (ach, ta sokołowska inteligencja), wychowana w Garwolinie, dopiero od dorosłości łodzianka. Ażeby sobie prócz wrodzonych jakieś jeszcze zasługi dopisać: właśnie nowe pokolenie wciągam w nałóg, Pafnucego mamy dawno za sobą, a zaczynamy Pawełka i Janeczkę! Dziecię woła co wieczór: mamo, Chabra czytamy! Ach, co za rozkosz we dwie razem się rozsmakować! Więc uniżenie proszę o łaskawe dołączenie do grona wielbicieli J Ch. Odpowiedz Link
asia.sthm Re: Skąd jesteśmy II ???? 08.11.08, 00:26 Czesc Lilabku. Ladowanie w Garwolinie masz znaczy naocznie zaliczone. Odpowiedz Link
ewa9717 Re: Skąd jesteśmy II ???? 08.11.08, 08:15 Udzielam pochwały na miejscu ("Defiladę" Fidyka zaś niedawno oglałam) za czytanie z dziecięciem. Mnie to sprawiało mnóstwo radości i ze swoimi idolami wakacyjnie czytaliśmy bardzo długo. Idole same czytały nieźle, ale wieczorne wspólne czytanie uskutecznialiśmy dłuuuuuugo w ichnią nastoletność. Odpowiedz Link
emamutek Warszawa - Bródno 10.11.08, 09:09 To i ja się odmeldowuję i do lustrowania zgłaszam. Odpowiedz Link
heniulaa Re: Skąd jesteśmy II ???? 26.11.08, 20:52 Z Lublina jestem ale od 10 lat mieszkam i pracuję w Warszawie. Obecnie zajmuję się promocją zdrowia ale nie napisze w jakiej firmie bo BUDZI OGROMNE EMOCJE i boję się że na spotkaniu zamienicie mnie w trupa (wyłącznie na wszelki wypadek - bo uważam że nie ma na świecie większej mądrości). Jestem nagłogowcem od 10 roku życia - pierwsza książka Studnie chwyciła mnie za serce i tak już zostało. Zaraziłam cztery osoby i są nieuleczalnie chore. Zazdroszczą mi że oddycham tym samym powietrzem w Wawie! A ja w skrytości ducha całe życie marzyłam o tym aby poznać Gururę! Bardzo proszę o dołączenie mnie do tak szacownego grona osób jakim jest niewątpliwie Towarzystwo! Odpowiedz Link
lylika Re: Skąd jesteśmy II ???? 26.11.08, 21:02 Heniulaa, na spotkaniu regulaminowym wyciągniemy z Ciebie informację o miejscu pracy, bądź pewna. Jeszcze nie wiem którą z tortur zastosujemy a może na poczekaniu coś się wymyśli. Witaj na memłonie. Odpowiedz Link
dziewczynka_do_bicia Re: Skąd jesteśmy II ???? 09.12.08, 21:43 Witam szacowne grono Wita sie dziewczynka do bicia (wszak równouprawnienie mamy i dziewczynki a nie tylko chłopcy do bica moga byc , prawda?) Dziewczynka do bica nazywa sie Paulina, urodziła się we Wrocławiu - i kocha to miasto najbardziej ze wszystkich miast na świecie (które widziała). Ale od bardzo wczesnego dziecinstwa mieszka w Warszawie i tez bardzo lubi to miasto. Chmielewska czytam "od zawsze" - zwłaszcza starsze książki wywołuja u mnie dzikie napady smiechu i czesto do nich wracam . Szczegolnie lubie ksiazki których akcja dzieje sie w biurze projektowym a bohaterami sa szaleni architekci ( czyli min. Wszyscy jestesmy podejrzani, Lesio, Dzikie Białko)- za ogromna dawke humoru, a dwa - bo sama jestem architektem (i bardzo zaluje ze u nas aż takie fajne akcje niestety sie nie dzieją ) Odpowiedz Link
lylika Re: Skąd jesteśmy II ???? 09.12.08, 21:52 Cześć architektko! Łomatko... ale twór mi wyszedł! Bardzo nam miło, że zawitałaś do nas. Jesteś chyba pierwszym architektem na memłonie. Rozgaszczaj się wygodnie i gadaj z nami jak ile wlezie. Odpowiedz Link
lylika Re: Skąd jesteśmy II ???? 09.12.08, 21:54 Skąd się wzięło "jak" w tym poście? Ja tego nie napisałam. Więc kto? Nic tylko duchy. Odpowiedz Link
dziewczynka_do_bicia Re: Skąd jesteśmy II ???? 09.12.08, 21:58 lylika - dziekuję za zaproszenie do rozgoszczenia sie! Gadać będę na bank - bo mocno gadatliwa ze mnie istota Odpowiedz Link
eulalija Re: Skąd jesteśmy II ???? 09.12.08, 23:19 Witam wyrwaną z korzeniami z Wrocławia, rozumiem, ze już nie potrzebujesz odżywki w Warszawie, znalazłaś ją na forum Zapraszamy wszyscy, choć Lylika była najbystrzejsza tą razą Odpowiedz Link
ter.eska Re: Skąd jesteśmy II ???? 10.12.08, 00:16 i ja dołanczam do powitań,bawcie sie dobrze i nie zdradzajcie)) Odpowiedz Link
kurcgalopek Re: Skąd jesteśmy II ???? 14.12.08, 16:29 Witam serdecznie, bo chyba tutaj wypada się przywitać. Czytam Was już od jakiegoś czasu z wielką przyjemnością, zaczynacie stanowić konkurencję dla samej Guruy, bo człowiek sam już nie wie, czy siąść na kanapie z książką, czy jednak zajrzeć co tu ciekawego wymyśliliście) A odpowiadając na pytanie zadane w wątku należałoby mnie chyba przypisać do frakcji stołecznej, bo mieszkam tuż przy granicy - między Warszawą a Piasecznem. Odpowiedz Link
elizka666 Re: Skąd jesteśmy II ???? 14.12.08, 17:59 No dobra, jak znalazłam urodzoną w Sokołowie to sie przyznam ,ze ja też z tych okolic. A pierwsza książka to "Studnie przodków". Gdzieś we wczesnej podstawówce byłam. Moje ulubione to te o rodzinie, "Wszystko czerwone", "Podejrzani" i "Harpie". Ale ja w ogóle Chmielewską kocham.Moja dziesięcioletnia córka na razie sie przyucza, ale regularnie podczytuje "Traktat o odchudzaniu" i świetnie się bawi. Odpowiedz Link
eulalija Re: Skąd jesteśmy II ???? 14.12.08, 23:07 Witaj na forum. Sokołów, Sokołów? Kogo my tam mamy??? A, Elizkę Diabelsko Naznaczoną!!! Rozgość się, poczytaj, i co najważniejsze! pisz, pisz, pisz!! Rekordy for gazety będziemy chcieli bić, forum niszowe jest straszliwie, w kraju gdzie trzydziesci kilka procent czyta jedną książkę rocznie, w kraju gdzie są osoby, które właściwie nigdy w życiu nie przeczytały żadnej książki, trzeba wysoko sztandar czytelnictwa nosić!! Szajka bez końca - Forum Fanów Chmielewskiej Odpowiedz Link
kurcgalopek Re: Skąd jesteśmy II ???? 14.12.08, 18:05 ewa9717 napisała: > Cześć, jaka ksywka adekwatna )) Cześć! Wyczytałam w czyimś podpisie, że to forum z kurgalopkiem, żadnej osoby o tym nicku nie znalazłam, więc czym prędzej nadrobiłam braki Odpowiedz Link
lylika Re: Skąd jesteśmy II ???? 14.12.08, 18:12 Cześć. Miło, że jesteś. Czuj się jak u siebie. Odpowiedz Link
eulalija Re: Skąd jesteśmy II ???? 14.12.08, 23:01 Ależ piękny nick, jaki pasujący tutaj!! Witaj Kurcgalopku Rozgaszczaj się! Ale już więcej nie grzesz takim zdaniem: > człowiek sam już nie wie, czy siąść na kanapie z książką, czy jednak > zajrzeć co tu ciekawego wymyśliliście) bo nas w dumę nie terzeba wbijać a Gurua Najświętsza jest Nasza Wspólna choć Swoja Własna. Zapraszamy serdecznie) Odpowiedz Link
ter.eska Re: Skąd jesteśmy II ???? 15.12.08, 00:50 eulalija napisała: > Ależ piękny nick, jaki pasujący tutaj!! > bo nas w dumę nie terzeba wbijać a Gurua Najświętsza jest Nasza > Wspólna choć Swoja Własna. > > Zapraszamy serdecznie) Eulalio pieknie to powiedzialas)) witaj kurcgalopku,baw się razem z nami Odpowiedz Link
kurcgalopek Re: Skąd jesteśmy II ???? 15.12.08, 11:08 Dziękuję ogromnie za miłe powitanie, postaram się rozgościć i coś napisać, może nie tylko w tym wątku Odpowiedz Link
ter.eska Re: Skąd jesteśmy II ???? 15.12.08, 20:54 Ależ pisz we wszech wątkach,im więcej,tym lepiej Odpowiedz Link
margonka Berlin 05.01.09, 20:05 Od roku Berlin. A wcześniej Zielona Góra i okolice i dłuuuugo Poznań. Odpowiedz Link
ter.eska Re: Berlin 05.01.09, 20:50 witaj margonko,zadomów się u nas i pisz dużo i często)) Odpowiedz Link
konopika Re: Berlin 05.01.09, 22:48 Witam z samego południa PL(niestety nie w sam południe) wszystkich "nowych". Chmielewska chwali za pseudo szkorbuta, kurcgalopek też by się Jej spodobał. Tu są super ludzie, niedawno mnie adoptwali,a tak się czuję jakbym od zawsze była w TWCh. Odpowiedz Link